نسخه اولیه بودجه مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال ممنوع کردن فروش اف -۳۵ به ترکیه است

همزمان با اینکه مقامات آمریکایی ترکیه را برای نخریدن سیستم دفاع موشکی اس - ۴۰۰ روسیه تحت فشار گذاشته‌اند، یکی از کمیته‌های مجلس نمایندگان آمریکا نسخه اولیه بودجه را منتشر کرد که به دنبال ممانعت از فروش جنگنده‌های اف - ۳۵ به آنکارا است.
کلمات کلیدی: [ تركیه] [ مجلس نمایندگان آمریکا] [ جنگنده اف35]


مطالب مرتبط

نسخه اولیه بودجه مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال ممنوع کردن فروش اف -۳۵ به ترکیه است

همزمان با اینکه مقامات آمریکایی ترکیه را برای نخریدن سیستم دفاع موشکی اس - ۴۰۰ روسیه تحت فشار گذاشته‌اند، یکی از کمیته‌های مجلس نمایندگان آمریکا نسخه اولیه بودجه را منتشر کرد که به دنبال ممانعت از فروش جنگنده‌های اف - ۳۵ به آنکارا است.

آمریکا روند جلوگیری از انتقال اف 35 به ترکیه را کلید زد

مجلس نمایندگان آمریکا نسخه اولیه طرح جلوگیری از انتقال جنگنده های اف-35 به ترکیه را منتشر کرد.

انتقاد مجلس نمایندگان آمریکا از ترکیه به دلیل روابطش با روسیه

اعضای ارشد دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان در مجلس نمایندگان آمریکا از ترکیه خواستند که توافق خرید سامانه دفاعی موشکی اس ۴۰۰ روسیه را لغو کنند.

مجلس نمایندگان آمریکا از سیاسی کردن اطلاعات درباره ایران ابراز نگرانی کرد

تهران- ایرنا- رئیسان 3 کمیته مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه در نامه ای به وزیر خارجه این کشور درباره سوء استفاده از طبقه بندی و سیاسی کردن اطلاعات پیرامون ایران ابراز نگرانی شدید کردند.

مشخص نبودن میزان فروش نفت، فراز و فرودهایی در بودجه ۹۸ رقم زد

عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: روشن نبودن تکلیف میزان فروش نفت از سوی دولت، فراز و فرودهای زیادی در بودجه ۹۸ رقم زد.

مجلس کاری کند تا اسید مثل آب خوردن در دسترس نباشد

رئیس انجمن حمایت از قربانیان اسیدپاشی از نمایندگان مجلس خواست که برای محدود و ضابطه مند کردن خرید و فروش اسید نیز قوانینی را اعمال کنند.

دولت کسری بودجه را ازمردم می‌گیرد/یارانه‬ واقعی۸۰۰ هزار تومان است

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی گفت: دولت برای مردم نسخه‌ای نمی‌پیچد بلکه درصدد است که با آزاد سازی قیمت‌ها، کسری بودجه خود را جبران کند و اقتصاد را از بین ببرد.

گفت‌وگوی ترکیه با مقامت روسیه و آمریکا در مورد اس 400

رئیس کمیسیون سیاست خارجی مجلس ترکیه با سفیر روسیه در ترکیه و کاردار آمریکا دیدار کرد.

نمایندگان دمکرات خواستار عذرخواهی ترامپ شدند

تهران - ایرنا - نمایندگان حزب دمکرات مجلس نمایندگان آمریکا به دنبال حمله اخیر رئیس جمهوری و جمهوری خواهان به رشیده طلیب نماینده مسلمان این کشور ضمن حمایت از او خواستار عذرخواهی دونالد ترامپ از وی شدند.

سلیمی: هیچ ایرانی باغیرتی تن به مذاکره با آمریکا در این شرایط نمی‌دهد

یک عضو فراکسیون ولایی مجلس با بیان این‌که «مذاکره با آمریکا در این شرایط به معنای تسلیم شدن و ذلیل کردن ملت است»، گفت: آمریکایی‌ها به دنبال براندازی هستند.

دیدار نامزد خاشقجی با رئیس مجلس نمایندگان آمریکا

نامزد جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار و منتقد سعودی که در کنسولگری کشورش در استانبول کشته شد، تصویری را در کنار رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در توییتر منتشر کرد.

درخواست مایک پنس برای برکناری ایلهان عمر از کمیته امورخارجی مجلس نمایندگان

معاون رئیس جمهور آمریکا بار دیگر خواستار برکناری "ایلهان عمر" از کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا به خاطر اظهاراتش درباره‌ اسرائیل و ونزوئلا شد.

نمایندگان مجلس تفکیک حوزه جوانان از وزارت ورزش را دنبال کنند

خرم‌آباد- مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: نمایندگان مردم لرستان در مجلس شورای اسلامی، موضوع تفکیک حوزه جوانان از ورزش را دنبال کنند.

مجلس نمایندگان آمریکا برای اظهارنامه مالیاتی ترامپ اخطاریه صادر کرد

تهران - ایرنا - رئیس کمیته امور مالی مجلس نمایندگان آمریکا پس از بی توجهی دولت ترامپ به درخواست این مجلس برای ارائه اظهارنامه مالیاتی او، اخطاریه قانونی صادر کرد.

رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان توان استیضاح ترامپ را دارد

تهران - ایرنا - شبکه خبری سی ان ان گزارش داد: خودداری وزیر دادگستری آمریکا از انتشار گزارش کامل 'رابرت مولر' بازپرس ویژه پرونده دخالت روسیه در انتخابات آمریکا در سال 2016، این امکان را به 'جرالد ندلر' رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا برای استیضاح دو

جلسه عضو تیم مذاکرات هسته ای آمریکا با اعضای مجلس نمایندگان

تهران - ایرنا - وندی شرمن عضو تیم مذاکرات هسته ای آمریکا در قالب گروه1+5 با اعضای دموکرات مجلس نمایندگان این کشور در جلسه ای توجیهی در باره ایران شرکت می کند.

کمیته مجلس نمایندگان آمریکا به طرح توبیخ وزیر دادگستری ترامپ رای داد

در خلال رویارویی کنگره و دولت آمریکا بر سر گزارش بازرس ویژه رابرت مولر، یک کمیته مجلس نمایندگان به طرح توبیخ ویلیام بار، وزیر دادگستری به خاطر "سرپیچی" از کنگره رای داد.

مذاکره با آمریکا مشکلی را رفع نمی‌کند/ تولید مواد اولیه در داخل

گرمسار- نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس با تأکید بر اینکه مذاکره با آمریکا مشکلات کشور را رفع نمی‌کند، گفت: پیروزی در جنگ اقتصادی نیازمند رونق تولید و تهیه مواد اولیه صنایع در داخل است.

فروش محصولات پتروشیمی فقط از طریق مزایده انجام شود /هرگونه فروش مذاکره‌ای ممنوع است

رئیس مجلس نمایندگان افغانستان انتخاب شد

میر رحمان رحمانی، نماینده مردم پروان در مجلس نمایندگان افغانستان و از تاجران بزرگ این کشور به عنوان رئیس مجلس نمایندگان انتخاب شد. در نشست امروز شنبه مجلس، ۲۴۷ نماینده حضور داشتند.