لاوروف: امیدواریم توافقاتی در مورد برجام حاصل شود

وزیر امور خارجه روسیه ابراز امیدواری کرد علی‌رغم اختلافات موجود بین روسیه و آمریکا در مورد برجام، در آینده توافقاتی در این زمینه حاصل شود.مطالب مرتبط

لاوروف: امیدواریم توافقاتی در مورد برجام حاصل شود

وزیر امور خارجه روسیه ابراز امیدواری کرد علی‌رغم اختلافات موجود بین روسیه و آمریکا در مورد برجام، در آینده توافقاتی در این زمینه حاصل شود.

لاوروف: امیدواریم در برجام عقل و منطق برتری یابد

مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه با بیان اینکه به گفت وگو با طرف آمریکایی در خصوص توافق هسته ای با ایران ادامه می دهد، ابراز امیدواری کرد که در برجام سرانجام عقل و منطق برتری یابد.

لاوروف با اروپایی‌ها درباره برجام رایزنی می‌کند

معاون وزیر امورخارجه روسیه اعلام کرد که سرگئی لاوروف در دیدار با همتایان اروپایی خود درباره توافق هسته‌ای رایزنی خواهد کرد.

لاوروف: ایران حق دارد تعهدات خود در قبال برجام را کاهش دهد/ تحریم‌ها نامشروع است

وزیر امور خارجه روسیه کاهش تعهدات ایران نسبت به برجام را حق جمهوری اسلامی دانست.

لاوروف: با پامپئو اختلافات زیادی درباره برجام داریم

لاوروف به زودی درباره برجام با شرکای اروپایی رایزنی می‌کند

لاوروف: اروپایی‌ها باید به تعهدات خود در چارچوب برجام عمل کنند

وزیر خارجه روسیه با تأکید بر اینکه اقدام تهران در توقف برخی تعهداتش در چارچوب برجام مغایرتی با قطعنامه شورای امنیت ندارد، گفت: آمریکا دیگر به برجام باز نخواهد گشت، ولی اروپایی‌ها باید به تعهدات خویش در چارچوب برنامه جامع اقدام مشترک عمل کنند.

نیمی از تیم ب، شرکای جرم جنگ فاجعه‌بار عراق بودند

وزیر خارجه کشورمان در توئیتی با ارائه مستنداتی از مقاله جان بولتن در مورد خروج از برجام و شهادت نتانیاهو درباره سلاح‌های کشتار جمعی عراق در کنگره آمریکا در سال ۲۰۰۲، تاکید کرد که حوادث امروز حاصل اقدامات تیم "ب" است.]]>

ظریف حوادث اخیر در منطقه را نقشه تیم "ب" دانست

وزیر خارجه کشورمان در توئیتی با ارائه مستنداتی از مقاله جان بولتن در مورد خروج از برجام و شهادت نتانیاهو درباره سلاح‌های کشتار جمعی عراق در کنگره آمریکا در سال ۲۰۰۲، تاکید کرد که حوادث امروز حاصل اقدامات تیم "ب" است.

کشورهای ۱+۴ توجه جدی تری به انجام وظایفشان در برجام داشته باشند

رئیس فراکسیون امید مجلس با اشاره به کاهش تعهدات ایران در برجام، گفت: امیدواریم کشورهای ۱+۴ و اتحادیه اروپا توجه جدی تری به انجام تعهدات و وظایفشان در برجام داشته باشند.

لاوروف: به رایزنی با طرف های اروپایی برای اجرای برجام ادامه می دهیم

مسکو - ایرنا - وزیر امور خارجه روسیه گفت: روسیه به تعهدات خود در چارچوب برجام پایبند است و آنچه را که برعهده گرفته است، اجرا می کند اما در عین حال به تلاش خود برای متقاعد کردن طرف های اروپایی باقیمانده در این توافق برای اجرای تعهداتشان ادامه می دهد.

ساداتی‌نژاد: هیچ نتیجه‌ای از برجام حاصل نشد/ مقاومت همیشه جواب داده است

تعهدات برجام مشکلات اقتصادی را حل نکند، تصمیمات سخت‌تری می‌گیریم

عضو هیات رئیسه مجلس گفت:اگر تعهدات برجام به ملت ایران برای حل مشکلات اقتصادی و فروش نفت کمک نکند ما تصمیمات سخت‌تری در مورد اجرای برجام خواهیم گرفت.

تاکید اندیشکده شورای روابط خارجی اروپا بر لزوم اجرایی شدن اینستکس

اندیشکده شورای روابط خارجی اتحادیه اروپا در یادداشتی با متذکر شدن اهمیت بین‌المللی برجام از اروپا خواست تا اینستکس را عملی کرده و هماهنگی خود را افزایش دهند تا اطمینان حاصل کنند که تحریم‌های آمریکا ثبات اقتصادی و همکاری هسته‌ای مورد نیاز ایران برای پایبند

ملت ایران با تصمیم قاطع شورای امنیت ملی در مورد برجام همراه است

اراک- نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: ملت ایران با تصمیم قاطع روزهای اخیر شورای عالی امنیت ملی در مورد برجام همراه است.

مردم فارس بر تصمیم دولتمردان در مورد تعهدات برجام مُهر تایید زدند

شیراز-ایرنا- مردم شیراز و سایر نقاط استان فارس، همگام با دیگر هموطنان خود در سراسر کشور با شرکت در راهپیمایی حمایت از تصمیم رئیس جمهوری و بیانیه شورایعالی امنیت ملی در مورد تعهدات برجام، مُهر تایید زدند.

لاوروف: ایران حق داشت تعهدات برجامی خود را تعدیل کند

وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد ایران حق داشته است که تعهدات خود ذیل برجام را تعدیل کند.

نشست شورای امنیت روسیه در مورد برجام

شورای امنیت روسیه در نشستی با حضور رئیس‌جمهور این کشور آخرین تحولات مرتبط با برجام را بررسی کرد.

آمریکایی ها دروغ می گویند/ بی عملی اتحادیه اروپا در حفظ برجام

«کلاوس ارنست» از حزب چپ های آلمان طی سخنانی در پارلمان این کشور ضمن متهم کردن دولت آمریکا به دروغگویی در مورد ایران، بی عملی اتحادیه اروپا در قبال برجام را به باد انتقاد گرفت.

فقط عمل به تعهدات می تواند برجام را نجات دهد

بعیدی نژاد: نقض برجام به دست آمریکا و سکوت طرف اروپایی، برجام را به نابودی می کشاند.