مراجعه بیماران روان‌پزشکی به مراکز ترک اعتیاد !

مدیرعامل انجمن مراکز بهبودی اقامتی استان تهران گفت که مراکز غیرمجاز ترک اعتیاد بسیار بیشتر از مراکز مجاز هستند.
کلمات کلیدی: [ روانپزشكی] [ مراکز ترک اعتیاد]


مطالب مرتبط

مراجعه بیماران روان‌پزشکی به مراکز ترک اعتیاد !

مدیرعامل انجمن مراکز بهبودی اقامتی استان تهران گفت که مراکز غیرمجاز ترک اعتیاد بسیار بیشتر از مراکز مجاز هستند.

بررسی وضعیت درمانی بیماران آسیب دیده در یکی از مراکز چشم پزشکی

نماینده مردم قم در مجلس و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بر تسریع و پیگیری جدی تر روند درمان بیماران آسیب دیده در یکی از مراکز چشم پزشکی خصوصی قم تاکید کردند.

دلایل عدم مراجعه بیماران «HIV» به مراکز درمانی

20421 تبعه غیرایرانی به مراکز درمانی قم مراجعه کرده اند

قم- ایرنا- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: سال گذشته،20 هزار و 421 تبعه غیرایرانی به مراکز درمانی این استان مراجعه کردند که تعدادی از آن ها ساکن این استان می باشند و تعدادی نیز از کشورهای متبوع برای درمان به قم مراجعه نموده اند.

مراجعه روزانه بیش از ۶۰۰ هزار نفر به مراکز بهداشتی وزارت بهداشت

قائم مقام معاون بهداشت وزارت بهداشت و رییس مرکز مدیریت شبکه گفت: هر روز بیش از ۶۰۰ هزار نفر به مراکز بهداشتی وزارت بهداشت مراجعه و خدمات مورد نیاز خود را دریافت می‌کنند. تلاش ما این است که شماره تلفن همراه افراد تحت پوشش مراکز بهداشتی و درمانی، ثبت شود و

علایم مصرف گُل در میان دانش آموزان

مدیرگروه سلامت روان معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی خراسان‌شمالی گفت: استفاده از ماده مخدر گل عامل زوال عقل، ابتلاء به اسکیزوفرنی و دروازه ورود به اعتیاد است.

افزایش ۴ درصدی مراجعان نزاع به پزشکی قانونی مازندران

پارسال ۲۳ هزار و ۵۴۲ نفر به دلیل وقوع نزاع با ۴ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال ۹۶، به مراکز پزشکی قانونی مازندران مراجعه کردند.

اعتیاد یا حمل موادمخدر در حج موجب بازداشت افراد می شود

تهران- ایرنا- رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال‌احمر با بیان اینکه داشتن اعتیاد یا حمل مواد مخدر در ایام حج موجب بازداشت از سوی پلیس عربستان می شود، گفت: اعتیاد در عربستان جرم است و اگر از زائری با هر میزان مواد مخدر شناسایی شود، با وی طبق مقررات این

بیماران چشمی منعی در روزه داری ندارند

متخصص چشم پزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:بیماران چشمی منعی برای روزه داری ندارند به جز آن بیماران چشمی که ناچار به استفاده از دارو 4 بار در روز باشند.

مراجعه روزانه بیش از 600 هزار نفر به مراکز بهداشتی وزارت بهداشت

قائم مقام معاون بهداشت وزارت بهداشت و رییس مرکز مدیریت شبکه گفت: هر روز بیش از 600 هزار نفر به مراکز بهداشتی وزارت بهداشت مراجعه و خدمات مورد نیاز خود را دریافت می کنند.

زائران مبتلا به بیماری‌های اعصاب و روان و اعتیاد به حج اعزام نمی‌شوند/حضور ۱۸۰۰ زائر بین ۶۵ تا ۸۰ سال در حج تمتع ۹۸

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر از حضور ۱۸۰۰ زائر بین ۶۵ تا ۸۰ سال در حج تمتع ۹۸ خبر داد.]]>

آسیب های اعتیاد به فضای مجازی/سن بازی های رایانه ای مهم است

رئیس مرکز ملی مطالعات اعتیاد، یکی از مباحث قابل طرح در سیزدهمین کنگره دانش اعتیاد را، بررسی رفتارهای اعتیاد آور در فضای مجازی دانست.

بررسی پیامکی نارضایتی مردم از خدمات مراکز بهداشتی

قائم مقام معاون بهداشت وزارت بهداشت، گفت: روزانه بیش از ۶۰۰ هزار نفر به مراکز بهداشتی مراجعه می‌کنند که تلاش می کنیم از میزان رضایتمندی مردم از خدمات این مراکز مطلع شویم.

ضرورت ترویج فرهنگ اهدای عضو برای پیوند قلب

تبریز- ایرنا - انجام 6عمل جراحی موفق«پیوند قلب» از جمله دستاوردهای حوزه پزشکی تبریز در یک سال اخیر می باشد که اعضای تیم پزشکی آن معتقدند ادامه کسب موفقیت های بیشتر در این زمینه و نجات جان بیماران فزون تر نیازمند ترویج فرهنگ اهدای عضو در بیماران مرگ مغزی م

ضرورت ترویج فرهنگ اهدای عضو برای پیوند قلب

تبریز- ایرنا - انجام 6عمل جراحی موفق«پیوند قلب» از جمله دستاوردهای حوزه پزشکی تبریز در یک سال اخیر می باشد که اعضای تیم پزشکی آن معتقدند ادامه کسب موفقیت های بیشتر در این زمینه و نجات جان بیماران فزون تر نیازمند ترویج فرهنگ اهدای عضو در بیماران مرگ مغزی م

بهره برداری از سه دستگاه سی تی اسکن پیشرفته و مرکز درمانی "امید" در همدان

دانشگاه علوم پزشکی ابن سینا، برای خدمات دهی ارزان قیمت به بیماران در مراکز بیمارستانی دولتی، سه دستگاه سی تی اسکن پیشرفته را خریداری و نصب کرد.

بیماران بالای 30 سال از نظر فشار خون غربالگری می شوند

کرمانشاه- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به راه اندازی کمپین «بسیج ملی کنترل فشارخون بالا» توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور خبر داد و گفت: در استان کرمانشاه نیز این کمپین با غربالگری فشار خون بیماران بالای 30 سال فعالیت می کند.

بیماران مبتلا به دیابت در کشور از انسولین می ترسند

تهران - ایرنا- فوق تخصص غدد و استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: میزان مصرف انسولین بیماران مبتلا به دیابت در کشور نسبت به داروهای خوراکی پایین‌تر است و بیماران دیابتی، آن را به ‌سختی می‌پذیرند و از آن می ‌ترسند که نیاز به آموزش دارند.

مأموریت مراکز پژوهشی علوم پزشکی برای تولید ملزومات حوزه سلامت

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی از ارائه مأموریت به مراکز پژوهشی علوم پزشکی در جهت تولید محصولات و ملزومات حوزه سلامت و تجهیزات پزشکی خبر داد.

بیماران پارکینسونی را تنها نگذاریم

ساری - ایرنا - متخصص مغز و اعصاب و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: بیماری پارکینسون یا فلج لرزان خطرات احتمالی افتادن را به همراه دارد لذا نباید این دسته از بیماران را در خانه و یا بیرون از منزل رها کرد و تنهایشان گذاشت.