طرح حدنگاری در یک میلیون هکتار از اراضی اصفهان اجرا می شود

اصفهان - ایرنا - معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت: در سالجاری طرح حدنگاری در یک میلیون هکتار از اراضی ملی این استان با هدف کاهش زمین خواری و ثبت قطعی مالکیت ها اجرا می شود.
کلمات کلیدی: [ اقتصادی] [ کشاورزی]


مطالب مرتبط

طرح حدنگاری در یک میلیون هکتار از اراضی اصفهان اجرا می شود

اصفهان - ایرنا - معاون حفاظت و امور اراضی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت: در سالجاری طرح حدنگاری در یک میلیون هکتار از اراضی ملی این استان با هدف کاهش زمین خواری و ثبت قطعی مالکیت ها اجرا می شود.

طرح حدنگاری 90درصد تصرفات در اراضی ملی اصفهان را کاهش داد

اصفهان- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت : اجرای طرح حدنگاری 90 درصد تخلفات و تصرف های غیرمجاز اراضی ملی را در این استان کاهش داده است.

2.1 میلیون هکتار اراضی ملی استان بوشهر تحت پوشش طرح کاداستر قرار گرفت

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر با اشاره به اجرای طرح کاداستر در2.1 میلیون هکتار اراضی ملی استان بوشهر گفت: تاکنون این طرح در 588 منطقه استان بوشهر اجراء شده است.

کشت برنج در استان اصفهان به کمتر از یکهزار هکتار رسید

اصفهان - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی اصفهان گفت: با توجه به کمبود منابع آب و قانون محدودیت و ممنوعیت کشت برنج، اراضی زیر کشت این محصول در استان به کمتر از یک هزار هکتار رسیده است.

سم‌پاشی علیه ملخ صحرایی در سطح ۲۳۰ هکتار اجرا شد

بوشهر - رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: تاکنون سم‌پاشی علیه ملخ صحرایی در سطح ۲۳۰ هکتار از اراضی کشور اجرا شده است.

چهار هزار هکتار سامانه آبیاری نوین اجرا می شود

سمنان- ایرنا- مدیر آب و خاک و امور زیربنایی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان گفت: چهار هزار هکتار آبیاری تحت فشار در اراضی کشاورزی استان به منظور مدیریت مصرف آب اجرا می شود.

مبارزه با ملخ ها در 230 هزار هکتار در سطح کشور

رئیس سازمان حفظ نباتات وزارت جهاد کشاورزی گفت: از بهمن ماه گذشته تاکنون طرح مبارزه با ملخ های صحرایی در سطح 230هزار هکتار از اراضی کشور اجرا شده است.

چهار هکتار از اراضی ملی در بهبهان رفع تصرف شد

اهواز - ایرنا - سرپرست فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی خوزستان گفت: چهار هکتار از اراضی ملی در بهبهان رفع تصرف و ساخت و سازهای غیرمجاز در آن به مساحت 2.5 هکتار به طور کامل تخریب شد.

20 هکتار از اراضی ملی سیرجان رفع تصرف شد

کرمان - ایرنا - دادستان سیرجان گفت: سودجویان و متصرفان اراضی ملی و دولتی در حومه این شهرستان 20 هکتار از اراضی ملی به ارزش 40 میلیارد ریال را به تصرف خود در آورده بودند که با حکم دستگاه قضایی توسط یگان حفاظت منابع طبیعی و همکاری نیروی انتظامی رفع تصرف شد.

گلستان| سیل به 21000 هکتار از اراضی کشاورزی گنبدکاووس خسارت زد

مدیر جهاد کشاورزی گنبدکاووس گفت: سیل به 21 هزار هکتار از اراضی کشاورزی شامل کلزا، گندم، جو، نخودفرنگی، چغندرقند، گوجه فرنگی و هندوانه در شهرستان خسارت زد.

مبارزه با ملخ صحرایی در 257هزار هکتار از اراضی کشور انجام شد

زاهدان- ایرنا- رئیس سازمان حفظ نباتات کشور گفت: عملیات مبارزه با ملخ صحرایی در بیش از 257 هزار و 800 هکتار از اراضی هشت استان جنوبی کشور اجرایی شد.

۳۵ هکتار از اراضی ملی در شهرستان پاسارگاد رفع تصرف شد

شیراز _ رئیس اداره منابع طبیعی شهرستان پاسارگاد از رفع تصرف ۳۵ هکتار از اراضی ملی به نفع دولت خبر داد.

بوشهر| 230 هزار هکتار اراضی استان‌ها علیه آفت ملخ صحرایی سم‌پاشی شد

رئیس سازمان حفظ نباتات کشوربا بیان اینکه روند مبارزه با آفت ملخ صحرایی تا 600 هزار هکتار ادامه دارد گفت: 230 هزار هکتار اراضی استان‌ها علیه آفت و آلودگی ملخ صحرایی از بهمن ماه تاکنون سم‌پاشی شده و این عملیات همچنان ادامه دارد.

مبارزه با ملخ صحرایی در 4000 هکتار از اراضی کهنوج انجام شد

جیرفت - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی کهنوج گفت: مبارزه با آفت ملخ صحرایی در سطح چهار هزار هکتار از اراضی این شهرستان انجام شد.

بوشهر| 500 هکتار اراضی دیلم علیه ملخ صحرایی سم‌پاشی شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دیلم با اشاره به گستردگی هجوم ملخ صحرایی گفت: عملیات مبارزه با ملخ صحرایی تاکنون در 500 هکتار از اراضی شهرستان دیلم اجرایی شد که برای مقابله با این آفت نیازمند مشارکت نیروهای مردمی است.

اجرای طرح آبیاری تحت ‌فشار در 11 هزار هکتار اراضی گچساران

مدیر اداره جهاد کشاورزی شهرستان گچساران گفت: تاکنون در شهرستان گچساران 11 هزار هکتار طرح آبیاری تحت‌ فشار در شهرستان گچساران اجرا شده است.

7500 هکتار از اراضی کشاورزی قزوین زیر کشت کلزا رفت

قزوین - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: هفت هزار و 500 هکتار از اراضی کشاورزی استان در سال زراعی جاری زیر کشت کلزا رفته است.

بیش از 9 هزار هکتار اراضی زراعی کامیاران سمپاشی شد

سنندج - ایرنا - رئیس جهاد کشاورزی کامیاران گفت: از زمان آغاز سمپاشی مزارع در سال جاری تاکنون 9 هزار و 40 هکتار از اراضی زراعی این شهرستان علیه آفات نباتی سمپاشی شده است.

شبکه گذاری هزار هکتار از اراضی پایاب سد سهند هشترود آغاز شد

مراغه - ایرنا - فرماندار هشترود از آغاز عملیات شبکه گذاری اراضی پایاب سد سهند در این شهرستان خبرداد و گفت: در این مرحله از طرح هزار هکتار از اراضی واحد عمرانی یک شبکه گذاری می شود.

شناسایی یک هزار هکتار اراضی در چابهار برای کاهش حاشیه نشینی

تهران-ایرنا- وزیر راه و شهرسازی از شناسایی یک هزار هکتار اراضی برای آغاز نوسازی در شهر چابهار به عنوان بزرگترین شهر حاشیه نشین کشور خبر داد.