طرحهای مصوب سرمایه گذاری خارجی در خراسان رضوی افزایش یافت

مشهد- ایرنا- مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی گفت: مجموع رقم مصوب طرحهای سرمایه گذاری خارجی در سال 97 حدود 181 میلیون دلار بوده که نسبت به سال 96، بیش از 25 درصد رشد داشته است.
کلمات کلیدی: [ سایر] [ اقتصادی]


مطالب مرتبط

سرمایه‌گذاری خارجی در صنعت پتروشیمی جان گرفت

بر اساس برآوردها، تولید محصولات پتروشیمی تا سال ۱۴۰۰ حدود ۷۰ درصد افزایش خواهد یافت؛ به‌گونه‌ای که ظرفیت اسمی صنعت پتروشیمی در حال حاضر معادل ۶۴ میلیون تن است که تا سال ۱۴۰۰ به ۹۴ میلیون تن خواهد رسید. در این بین نیز مدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروش

1619 میلیارد ریال برای تولید کاغذ درخراسان رضوی سرمایه گذاری شد

مشهد- ایرنا- معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: تاکنون هزار و 619 میلیارد ریال برای تولید کاغذ و مقوا جهت استفاده در صنایع بسته بندی استان سرمایه گذاری شده است.

50 میلیارد ریال به سرمایه گذاران بخش گردشگری اختصاص یافت

مشهد- ایرنا- معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: امسال 50 میلیارد ریال یارانه تسهیلات در حوزه گردشگری و صنایع دستی به متقاضیان و سرمایه گذاران در این استان اختصاص یافته است.

صدای رونق تولید با وجود تحریمها از خراسان رضوی به گوش می رسد

مشهد- ایرنا- مدیرکل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی گفت: دشمن می کوشد با تحریمهای اقتصادی در کشور نفوذ کند اما خوشبختانه در خراسان رضوی به ابتکار استاندار این استان صدای رونق تولید، پویایی و تکاپو به گوش می رسد و تا کنون بیش از 60 شرکت در طرحهای معین اق

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال یارانه تسهیلات به سرمایه گذاران گردشگری خراسان رضوی

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: در سال جاری ۵۰ میلیارد ریال یارانه تسهیلات در حوزه گردشگری و صنایع دستی به متقاضیان و سرمایه گذاران در این استان اختصاص یافته است.]]>

250 میلیارد ریال در منطقه آزاد اروند سرمایه گذاری شد

آبادان - ایرنا - معاون سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار منطقه آزاد اروند حجم سرمایه گذاری داخلی در فروردین ماه امسال در این منطقه را 250 میلیارد ریال بیان کرد و گفت:این میزان سرمایه گذاری در مقایسه با مدت مشابه پارسال 30 درصد افزایش دارد.

حجم روان آبها در خراسان رضوی 64 درصد افزایش یافت

مشهد- ایرنا- مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: حجم روان آبها در این استان از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون نسبت به دوره آماری بلند مدت 64 درصد افزایش یافته است.

دستور روحانی به دستگاه‌های اجرایی برای تسهیل در فرایند سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی

رئیس جمهور به دستگاه های اجرایی دستور داد تا برای تسهیل فرآیند سرمایه گذاری داخلی و خارجی و رفع موانع آن به ویژه در زمینه مقررات زاید و دست و پاگیر و غیرضرور و جذب سرمایه ایرانیان مقیم خارج از کشور و همچنین واگذاری بنگاه های اقتصادی به بخش غیردولتی به طور

استاندار خراسان رضوی: مدیران گرفتار بروکراسی نشوند

مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: برای ایجاد اشتغال، کسب و کار و سرمایه گذاری نباید مانع تراشی کنیم و مدیران استانی هم نباید گرفتار بروکراسی شوند.

مذاکره با سرمایه گذاران خارجی ادامه دارد/آسیایی‌ها همچنان پای کار

مدیر سرمایه‌گذاری شرکت ملی صنایع پتروشیمی از تداوم مذاکره با سرمایه‌گذاران خارجی صنعت پتروشیمی ایران خبر داد.

اختصاص 50 میلیارد ریال به سرمایه گذاران بخش گردشگری خراسان رضوی

50 میلیارد ریال به سرمایه گذاران بخش گردشگری خراسان رضوی اختصاص یافت.

117 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در آذربایجان غربی جذب شد

استاندار آذربایجان‌غربی گفت: به‌واسطه همت دولت و با انجام برنامه ریزی‌های چند سال اخیر 117 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی به آذربایجان غربی جذب شد.

صدور مجوز سرمایه گذاری تسهیل شود/ بیکاری در ۱۵ استان کاهش یافت

زنجان-معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور بر ضرورت تسهیل در روند صدور مجوزهای سرمایه گذاری تاکید کرد.

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال یارانه تسهیلات گردشگری به خراسان رضوی 

۵۰ میلیارد ریال یارانه تسهیلات در حوزه گردشگری و صنایع دستی  امسال به متقاضیان و سرمایه گذاران در خراسان رضوی اختصاص یافت.

استان خراسان رضوی نیازمند جذب سرمایه بیشتر

استان خراسان رضوی نیازمند جذب سرمایه بیشتر به خصوص در شرایط جنگ اقتصادی است.

120 میلیارد ریال به طرحهای آبرسانی رشتخوار تخصیص یافت

تربت حیدریه- ایرنا - نماینده مردم رشتخوار و خواف در مجلس شورای اسلامی گفت: برای تکمیل طرحهای آبرسانی در دست اقدام در شهرستان رشتخوار 120 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافت.

معدن حوزه مطمئن سرمایه گذاری/سود ۳۰ درصدی سرمایه گذاری معدنی

معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: سود سرمایه گذاری در بخش معدن به طور متوسط بالای ۳۰ درصد است.

افزایش ظرفیت تولید سرنگ عمل قلب با سرمایه‌گذاری صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه علم‌وصنعت

محققان یکی از شرکت‌های مستقر در مرکز رشد دانشگاه علم و صنعت به دانش فنی سرنگ‌های اینفیلتور که در عمل آنژیوپلاستی و استنت‌گذاری (فنرگذاری) در درمان انسداد عروق کرنری بیماران قلبی کاربرد دارد، دست یافتند و امیدوارند با سرمایه‌گذاری صندوق پژوهش و فناوری این

خراسان رضوی گرمتر می‌شود

میانگین دما در مناطق مختلف خراسان رضوی از امروز (یکشنبه) روند افزایشی دارد و تا روز سه شنبه هفته جاری هشت درجه افزایش می‌یابد.

افزایش 100 درصدی توزیع تخم کرم ابریشم در خراسان رضوی

توزیع تخم کرم ابریشم یا همان نوغان در خراسان رضوی در مقایسه با پارسال 100 درصد افزایش یافته است.