برآورد خسارت سیل به منازل روستایی خوزستان رو به افزایش است

اهواز- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن خوزستان گفت: پیش بینی می شود که برآورد خسارت سیل به منازل روستایی استان به بیش از 20 هزار واحد افزایش خواهد یافت.مطالب مرتبط

سیل 153هزار میلیاردریال به مردم و زیرساخت خوزستان خسارت زد

اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان با اشاره به اینکه بررسی ها از میزان خسارت ناشی از سیل این استان همچنان ادامه داد، گفت: تاکنون بیش از 153 هزار میلیارد ریال میزان خسارت به مردم و بخش های زیربنایی خوزستان برآورد شده است.

آسیب سیل به حدود ۲۴۰۰ واحد مسکونی شهری و روستایی اهواز

فرماندار اهواز با بیان اینکه در شهر و روستاهای شهرستان اهواز حدود ۲۴۰۰ واحد مسکونی دچار آسیب شده‌اند، گفت: برآورد اولیه در بحث خسارت‌های سیلاب به بخش شهری و روستایی اهواز حدود ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

خسارت 65میلیاردی سیل به تأسیسات آب روستایی پلدختر

رئیس آب‌وفاضلاب روستایی پلدختر با بیان اینکه سیلاب بیش از 65میلیارد تومان به تأسیسات آب روستایی این شهرستان خسارت وارد کرده گفت: بازسازی اصولی شبکه‌های آب روستایی شروع شده‌است.

ارزیابی بیش از ۱۶۲هزار واحد مسکونی خسارت دیده از سیل

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: از برآورد صورت گرفته در ۲۱ استان تاکنون ۱۶۲هزار و ۳۷۷واحد مسکونی مورد ارزیابی خسارت قرار گرفته اند.

ارزیابی بیش از 162 هزار واحد مسکونی خسارت دیده از سیل

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور گفت: از برآورد صورت گرفته در 21 استان تاکنون 162 هزار و 377 واحد مسکونی مورد ارزیابی خسارت قرار گرفته اند.

خسارت سیل به تأسیسات آبی ۲۱۶ روستای پلدختر

رئیس آب و فاضلاب روستایی پلدختر با بیان اینکه سیلاب بیش از ۶۵ میلیارد تومان به تأسیسات آب روستایی این شهرستان خسارت وارد کرده گفت: بازسازی اصولی شبکه‌های آب روستایی شروع شده‌ است.

سیل به منازل و بخش کشاورزی بجنورد خسارت زد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: بارش شدید و رگباری باران سه شنبه شب باعث آبگرفتگی بسیاری از منازل شهر بجنورد و وارد آمدن خسارت به بخش کشاورزی و مزارع این شهرستان شد.

سیل 12 میلیارد تومان به کشاورزی شهرستان درمیان خسارت وارد کرد

فرماندار درمیان با بیان اینکه 90 درصد راه‌های روستایی خاکی شهرستان درمیان تخریب شد گفت: تاکنون طبق برآورد اولیه تا این لحظه سیل چند روز اخیر 12 میلیارد تومان به حوزه کشاورزی این شهرستان خسارت زده است.

پرداخت بخشی از خسارت به مردم سیل‌زده استان خوزستان/هنوز ساکنان ۳ روستا در اردوگاه هستند

یک عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با بیان اینکه ساکنان حدود سه روستا در این استان همچنان در اردوگاه به دلیل خسارات ناشی از سیل سکونت دارند، گفت که قرار شده به آنها کانکس و کولر داده شود. درباره سایر سیل زدگان در استان خوزستان کار برآورد خسارات انجام شده

معاون وزیر کشور: خسارت های سیل به واحدهای تولیدی برآورد شد

همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور از برآورد خسارت های ناشی از سیل به واحدهای تولیدی و صنعتی کشور خبر داد و گفت: این روند مراحل نهایی و تهیه پیش نویس برای ارائه تصمیم گیری را می گذراند.

نظارت بر ساخت‌وساز منازل آسیب‌دیده در سیل

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خوزستان گفت: سیل فروکش کرده است اما خسارت‌ها و مسائل پساسیل همچنان ادامه دارد و ممکن است یک یا دو سال آینده مسائل سیلاب در خوزستان در بحث کنترل ساختمان‌ها و مقاوم سازی آن‌ها ادامه داشته باشد.

15 شهرستان خوزستان سیلو ندارند

مدیر تعاون روستایی خوزستان با اشاره به شکسته شدن رکورد خرید گندم در خوزستان در مقایسه با سال گذشته، گفت: علی رغم از بین رفتن حدود ۲۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی، مراکز خرید تعاون روستایی خوزستان تا کنون ۸۰۲ هزار تن گندم خریداری کرده‌اند و این میزان بیش ا

نظام مهندسی خوزستان به سیل زدگان خدمات فنی ارایه می کند

اهواز- ایرنا- رییس سازمان نظام مهندسی خوزستان گفت:این سازمان آمادگی دارد تا در دوره بازسازی منازل تخریبی و خسارت دیده از سیل اخیر، خدمات فنی ارایه دهد.

برآورد دقیق خسارت کشاورزی سیل اخیر با تصاویر فضایی

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با استفاده از دانش فضایی برآورد دقیقی از خسارات وارده بر محصولات کشاورزی در سیل اخیر صورت گرفت و به وزارت کشور ارسال شد.

شبکه تعاون روستایی خوزستان 75 درصد گندم را خریداری کرد

اهواز - ایرنا - مدیر تعاون روستایی خوزستان گفت: 75 درصد گندم مازاد بر نیاز کشاورزان خوزستانی توسط شبکه تعاون روستایی این استان به نرخ تضمینی خریداری و به انبارها و سیلوها انتقال یافت.

2140پرونده خسارت سیل لرستان ثبت شد

دبیر کمیته برآورد و تعیین خسارات قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده گفت: تاکنون 2140پرونده خسارت سیل لرستان در سامانه«سجاد» ثبت شده‌است.

نشست کمیته برآورد، تعیین خسارت و تخصیص منابع قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده

نشست کمیته برآورد، تعیین خسارت و تخصیص منابع قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده با نمایندگان بانکهای کشور به منظور ایجاد وحدت رویه در پرداخت تسهیلات بانکی به مناطق سیل زده با حضور ناصریان دبیر کمیته و نجار جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده

ابلاغ اختصاص ۹۲۶ میلیارد تومان برای جبران خسارت سیل به کشاورزی خوزستان

اختصای مبلغ ۹۲۶ میلیارد تومان اعتبار هزینه ای از محل اعتبارات ماده ۱۰ قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت جهت جبران خسارت بخش های کشاورزی خسارت دیده ناشی از سیل سال ۱۳۹۸ به استان خوزستان ابلاغ شد.

ابلاغ 926 میلیارد تومان برای جبران خسارت سیل به کشاورزی خوزستان

اهواز - ایرنا - رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خوزستان گفت: دولت مبلغ 9 هزار و 260 میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت های سیل به بخش کشاورزی خوزستان ابلاغ کرد.

برخی معابر و منازل در کلات دچار آب گرفتگی شد

مشهد- ایرنا- معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری کلات گفت: بارشهای شدید باران عصر امروز 27 اردیبهشت علاوه خسارت در بخش کشاورزی این شهرستان موجب آب گرفتگی برخی منازل و معابر در شهر کلات شد.