معاون سیاسی استاندار: روابط عمومی ها، سیاست های دولت را اطلاع رسانی کنند

بجنورد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: روابط عمومی در انعکاس کارکردهای کارگزاران نظام نقش استثنایی داشته و باید به لحظه سیاست های دولت را اطلاع رسانی کند.مطالب مرتبط

روابط عمومی ها در اطلاع رسانی خدمات نظام ضعف دارند

بجنورد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: روابط عمومی ها در اطلاع رسانی خدمات دولت و نظام به مردم ضعیف عمل کرده اند.

روابط عمومی، حلقه وصل مردم و مسئولان + فیلم

معاون استاندار: روابط عمومی ها با اطلاع رسانی شفاف و دقیق از عملکرد دستگاه های اجرایی، مردم را در تصمیم گیری های دولت برای رفع مشکلات مشارکت دهند.

روابط عمومی و رسانه 2 رکن سرنوشت ساز زنجیر اطلاع رسانی هستند

اراک - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: روابط عمومی و رسانه ها 2 رکن سرنوشت ساز در جریان سازی آگاهانه و در زنجیره اطلاع رسانی هستند.

استاندار : بار اصلی اطلاع رسانی بر دوش روابط عمومی است

ساری - ایرنا - استاندار مازندران گفت : بار اصلی اطلاع رسانی دستگاههای اجرایی بر دوش روابط عمومی هاست و در شرایط فعلی این مسئولیت دو چندان شده است.

عملکرد روابط عمومی ها در سیستان و بلوچستان مطلوب نیست

زاهدان- ایرنا- معاون سیاسی اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عملکرد روابط عمومی‌های استان به لحاظ اطلاع رسانی، تولید خبر حرفه ای و انتقال پیام موجز، مختصر و واقعی و در راستای منافع ملی مطلوب نیست.

روابط عمومی‌ها خدمات دولت را برای مردم تبیین کنند

شاهرود - امام جمعه شاهرود بابیان اینکه اغلب نارضایتی‌های مردم به دلیل آگاهی نداشتن از نحوه خدمات یک دستگاه است، گفت: روابط عمومی‌ها خدمات ادارات را به مردم اطلاع‌رسانی و تبیین کنند.

روابط عمومی ها پاسخگوی افکار عمومی باشند

قم – ایرنا – استاندار قم گفت: روابط عمومی ها باید سیاست ها و تصمیم های سازمان خود را برای افکار عمومی از طریق رسانه ها تبیین کنند.

استاندار لرستان:اعتماد سازی از وظایف روابط عمومی هاست

خرم آباد - ایرنا - سید موسی خادمی استاندار لرستان در پیامی به مناسیت روز روابط عمومی و ارتباطات گفت: اطلاع رسانی ، آگاهی بخشی و اعتماد سازی از وظایف روابط عمومی هاست.

سند جامع اطلاع‌رسانی استان تدوین می‌شود

مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام از تدوین سند جامع اطلاع‌رسانی استان خبر داد و گفت: این سند خط مشی روابط عمومی‌های استان را مشخص خواهد کرد که امیدواریم این سند بتواند به ارتقا دانش روابط عمومی در استان کمک کند.

روابط عمومی ها بیانگر وضعیت سازمان ها هستند

شهرکرد - ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه روابط عمومی ها نقش بی بدیلی در اطلاع رسانی سازمانی دارند ، تاکید کرد :روابط عمومی ها بهترین بیانگر وضعیت سازمان ها هستند.

عملکرد روابط عمومی ها در سیستان و بلوچستان مطلوب نیست

زاهدان- معاون استاندار سیستان و بلوچستان گفت: عملکرد روابط عمومی‌های استان به لحاظ اطلاع رسانی، تولید خبر حرفه ای و انتقال پیام موجز، مختصر و واقعی و در راستای منافع ملی مطلوب نیست.

روابط عمومی ها در سازمان‌ها هنوز جایگاه واقعی خود را ندارند

قزوین- استاندار قزوین گفت: روابط عمومی در سازمان‌ها هنوز جایگاه واقعی خود را ندارند و بسیاری از مدیران از این ظرفیت مشورتی برای اطلاع رسانی مناسب بخوبی استفاده نمی کنند.

روابط عمومی حرفه ای و هوشمند پل ارتباطی مردم و مسئولان است

بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: روابط عمومی حرفه ای و هوشمند به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان با استفاده از هنر، مهارت، دانش و تخصص می تواند فضایی سالم برای اطلاع رسانی وسیع، وثیق و شفاف فراه

روابط عمومی ها حلقه واسط بین مردم و ادارات هستند

مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مراغه با اشاره به نقش ارتباطات در توسعه فرهنگی و اجتماعی گفت: روابط عمومی ها مرجع اطلاع رسانی و حلقه واسط بین مردم و ادارات هستند.

استاندار گیلان: قطعی برق به‌درستی به مشترکان اطلاع‌رسانی شود

رشت - ایرنا - استاندار گیلان بر ضرورت اطلاع‌رسانی به موقع درخصوص نحوه کاهش میزان مصرف برق تأکید کرد و گفت: در صورتی که به ناچار مجبور به قطع برق برخی واحدها شویم، باید به صورت صحیح اطلاع‌رسانی شود تا مشترکان متناسب با آن برنامه‌ریزی کنند.

معاون استاندار خراسان جنوبی: دستاوردهای دولت به درستی تبیین شود

بیرجند - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: خانواده بزرگ روابط عمومی های دستگاه های اجرایی در انعکاس دستاوردهای دولت نقش و جایگاه محوری دارند و باید به بهترین شکل ممکن از دستاوردهای دولت پاسداری و آنها را به درستی تبیین کنیم.

جایگاه روابط عمومی ها نیازمند تغییر اساسی است

ساری-ایرنا- مدیرکل روابط عمومی استانداری مازندران گفت:جایگاه روابط عمومی ها با توجه به توسعه شبکه اجتماعی و اطلاع رسانی نیاز به تغییر اساسی دارد.

انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های خراسان جنوبی برگزار شد

بیرجند - ایرنا - سرپرست روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت: اولین دوره انتخابات هیات رئیسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان روز چهارشنبه با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی برگز

فرماندار خاتم: ارتقاء عملکرد ادارات در گرو پویایی روابط عمومی‌هاست

یزد - ایرنا - فرماندار شهرستان خاتم با تبریک هفته ارتباطات و روابط عمومی اطلاع رسانی خدمات ادارات این شهرستان توسط روابط عمومی هارا خواستارشد و افزود: ارتقاء عملکرد ادارات در سایه فعالیت های روابط عمومی‌ها محقق می شود .

وزیر اطلاع رسانی پاکستان: سران احزاب مخالف ابتدا به کارنامه سیاه خود رجوع کنند

وزیر اطلاع رسانی پاکستان با انتقاد از ایجاد جوی روانی علیه دولت توسط اپوزیسون‌ها، آن‌ها را به رجوع به کارنامه سیاه خودشان در عرصه سیاست توصیه کرد.