حدود دو میلیون تن محصول خارج از فصل در هرمزگان تولید شد

بندرعباس- ایرنا- مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: امسال حدود دو میلیون تن محصول کشاورزی خارج از فصل در استان تولید شد.مطالب مرتبط

حدود دو میلیون تن محصول خارج از فصل در هرمزگان تولید شد

بندرعباس- ایرنا- مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: امسال حدود دو میلیون تن محصول کشاورزی خارج از فصل در استان تولید شد.

اصفهان| تولید ریل ملی مانع خروج سالانه 150 میلیون دلار ارز از کشور می‌شود

مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن گفت: ریل از جمله محصولاتی است که سالانه حدود 150 میلیون دلار ارز از کشور خارج می‌کرد و تولید این محصول در ذوب‌آهن علاوه بر جلوگیری از خروج ارز توطئه دشمن برای وابستگی کشور به این‌گونه محصولات را از بین برد.

2.7 میلیارد دلار کالا از هرمزگان صادر شد

بندرعباس - ایرنا - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گفت که دو میلیارد و 716 میلیارد دلار کالا و محصول های تولیدی استان سال گذشته به خارج از کشور صادر شد.

‌زندانیان خراسان جنوبی ‌21 میلیارد و 369 میلیون ریال محصول تولید کردند

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان جنوبی با بیان اینکه ‌زندانیان استان ‌21 میلیارد و 369 میلیون ریال محصول تولید کردند، گفت: اداره کل زندان‌های استان بزرگترین تولیدکننده پرورش شترمرغ شرق کشور است.

انحصار تولید سه محصول پزشکی در استان سمنان 

واحد تولید کننده محصولات تجهیزات پزشکی و سلولزی در دیباج دامغان انحصار تولید سه محصول در کشور را به خود اختصاص داد .

پتروشیمی خراسان در تولید اوره رکورد زد

بجنورد- ایرنا- مدیرعامل پتروشیمی خراسان گفت: این شرکت با افزایش حدود 14 هزار تنی در تولید محصول اوره به نسبت سال 96، سال قبل رکورد تولید خود از بدو راه اندازی را جابه جا کرد.

۳۱ میلیون دلار خرج "نوشابه" شد

در یک ماهه اول امسال واردات نوشابه حدود ۳۱ میلیون دلار ارز را از کشور خارج کرده است.

زعفران در جدال بازار سنتی و مدرن

فرماندار تربت‌ حیدریه با بیان این که جدال بازار سنتی و مدرن بر سر محصول زعفران وجود دارد، گفت: سنتی‌کاران این حوزه بر این باور هستند، سخت‌گیری در خرید محصول زعفران از طریق بورس باعث شده که 10 تا 15درصد تولید کل زعفران منطقه را بخرد و تنها حدود 9 تا 13 تن

کاهش یک میلیون نفری مسافران هوایی در ۹۷/ دلار؛ متهم ردیف اول

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از کاهش ۲۰ درصدی تعداد مسافران هوایی در سال ۹۷ خبر داد و گفت: سال ۹۷ حدود ۴ میلیون ایرانی با هواپیما از کشور خارج شدند.

روغن کرمانشاهی برندی برای تصاحب بازارهای هدف

کرمانشاه- ایرنا- با وجود محبوبیت ملی روغن حیوانی کرمانشاهی، فعالیت های مربوط به تولید این محصول در استان پراکنده و صادرات آن به خارج از کشور بسیار اندک است که حرکت هایی با ایجاد یک تشکل برای ارتقا تولید و صادرات آن آغاز شده است.

محصول تراریخته در زنجان تولید نمی شود

زنجان – ایرنا – رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: در حال حاضر در این استان هیچ محصول تراریخته ای تولید نمی شود و مجوزی نیز برای انجام آن صادر نشده است.

تولید گوشت مرغداری های هرمزگان به 33هزار تن رسید

بندرعباس – ایرنا - معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان گفت: تولید گوشت مرغ این استان در 11 ماهه منتهی به اردیبهشت ماه با 13درصد افزایش به 33هزارتن رسیده است.

ثبت رکورد جدید تولید برای سپید دشت

فولاد سپیددشت با تولید ۶۶ هزار تن آهن اسفنجی در اردیبهشت، رکورد جدیدی را در تولید این محصول به ثبت رساند

تولید روزانه نفت شیل آمریکا ۸۳ هزار بشکه افزایش می‌یابد

اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد تولید نفت شیل آمریکا در ژوئن حدود ۸۳ هزار بشکه در روز رشد کرده و به ۸.۴۶ میلیون بشکه در روز می‌رسد.

احتمال ورود شورای تامین خوزستان به موضوع حمل چغندر وجود دارد

اهواز - ایرنا - احتمال می رود شورای تامین خوزستان در پی اعلام خطر نابودی حدود 800 هزار تن محصول چغندر قند در مناطق شمالی خوزستان به دلیل مشکلات ناشی از حمل آن به کارخانه های قند خارج از استان ، برای تصمیم فوری و جلوگیری از خسارت به چغندرکاران ورود کند.

احتمال ورود شورای تامین خوزستان به موضوع حمل چغندر وجود دارد

اهواز - ایرنا - احتمال می رود شورای تامین خوزستان در پی اعلام خطر نابودی حدود 800 هزار تن محصول چغندر قند در مناطق شمالی خوزستان به دلیل مشکلات ناشی از حمل آن به کارخانه های قند خارج از استان ، برای تصمیم فوری و جلوگیری از خسارت به چغندرکاران ورود کند.

افزایش 60 درصدی تولید محصول در تنها کارخانه مالت سازی صنعتی کشور

امسال تاکنون تولید محصول در تنها کارخانه مالت سازی صنعتی کشور60 درصد افزایش یافته است.

تولید گاز از پارس جنوبی در سال 98 چقدر افزایش می‌یابد؟

طبق آخرین برنامه‌ریزی مجموعه شرکت ملی نفت ایران، در سال جاری شاهد بهره برداری از 5 سکوی جدید در فازهای مختلف پارس جنوبی و افزایش ظرفیت حدود 70 میلیون مترمکعبی تولید روزانه گاز غنی از مخزن این میدان مشترک هستیم.

چهار میلیون جوجه ریزی در استان سمنان

برای افزایش تولید مرغ در استان سمنان از ابتدای امسال تا کنون حدود چهار میلیون قطعه جوجه ریزی انجام شده است.

محصول جدید دارو سازی اکسیر برای بیماران تالاسمی تولید شد

بروجرد - ایرنا - مدیرعامل شرکت داروسازی اکسیر بروجرد گفت: محصول جدید این واحد تولیدی دارو برای بیماران تالاسمی با نام دفرازیروکس تولید شد.