خرازی: مردم ایران دربرابر فشار آمریکا مقاومت می کنند

رییس شورای راهبردی روابط خارجی جمهوری اسلامی ایران گفت : دشمنی آمریکا با ایران چیز تازه‌ای نیست. مردم ایران دارای بلوغ سیاسی بالایی هستند و در برابر فشار آمریکا مقاومت می‌کنند.مطالب مرتبط

عقب نشینی آمریکا در سایه مقاومت مردم ایران

امام جمعه تبریز عقب نشینی اخیر دولت آمریکا را از مواضع تهدید آمیز خود علیه کشورمان ناشی از مقاومت مردم ایران دانست.

مردم اطلاعات فشار خون را در سامانه خود اظهاری ثبت کنند

رشت - ایرنا - مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان و رئیس کارگروه ارتباطات و اطلاع رسانی بسیج ملی فشار خون استان گفت: مردم می توانند اطلاعات فشار خون خود را در سامانه خوداظهاری (ثبت فشارخون) ثبت کنند.

ملت ایران در برابر فشارهای اقتصادی دشمن مقاومت می کند

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: امروز فشار اقتصادی دشمن زندگی و معیشت مردم ایران را با سختی مواجه کرده اما ملت ما همچون امت پیامبر (ص) ، در برابر توطئه های دشمن مقاومت می کند و اجازه نفوذ به دشمن را نخواهد داد.

مردم ایران دست از مقاومت بر نخواهند داشت/آزادی خرمشهر با جهادگری

شیراز _ نماینده ولی فقیه در استان فارس گفت: دشمنان فکر می کنند با تحمیل شرایط اقتصادی، ملت ایران دست از مقاومت و ایستادگی خواهند کشید که چنین نخواهد شد.

روحیه مقاومت جرات حمله به ایران را از آمریکا گرفته است

فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا (ص) با صدور پیامی تاکید کرد که روحیه مقاومت و ایثارگیری مردم و جوانان، جرات حمله نظامی علیه ایران را از آمریکا و حامیان غربی و منطقه‌ای آن گرفته است.

روحیه مقاومت جرات حمله به ایران را از آمریکا گرفته است

تهران- ایرنا- فرمانده قرارگاه مرکزی خاتم الانبیا(ص) با صدور پیامی تاکید کرد که روحیه مقاومت و ایثارگیری مردم و جوانان، جرات حمله رو در رو و نظامی علیه جمهوری اسلامی ایران را از آمریکا و حامیان غربی و منطقه ای آن گرفته است.

التهابات منطقه برای فشار به ایران بود/ جنگی در کار نخواهد بود

التهاباتی که چند روز گذشته در منطقه ایجاد شد مبنی بر اینکه آمریکا می‌خواهد با ایران بجنگد برای فشار به ایران بود تا با آمریکا وارد مذاکره شویم.

امامان جمعه:آمریکا شکستی دیگر را دربرابر ملت ایران تجربه می کند

استان ها-ایرنا-امامان جمعه سراسر کشور در خطبه های دومین نماز جمعه ماه مبارک رمضان با اشاره به کینه توزی های اخیر آمریکا علیه ملت ایران، تاکید کردند که واشنگتن بار دیگر شکستی سنگین را در برابر اراده مردم تجربه خواهد کرد.

مقاومت مردم همواره دستاوردی مهم در برابر توطئه دشمنان

مقاومت مردم و دولت برای حفظ خون شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی نمی‌گذارد که دشمنان نگاه چپ به این مرز و بوم کنند.

فشار شدید آمریکا به اروپا برای فعال نکردن اینستکس

وزیر دارایی فرانسه گفت قدرت‌های اروپایی تحت فشار شدیدی از طرف آمریکا قرار دارند تا کانال تجاری پیشنهادی خود را با ایران کنار بگذارند.

مقاومت خرمشهر زمینه‌ساز تحولات آینده دفاع قهرمانانه مردم ایران شد

هر چند که چشم‌انداز جنگ‌های تحمیلی مملو از تلخی‌ها، زشتی‌ها و ویرانی‌ها است، دفاع در برابر دشمن تجاوزگر برای مردم تمدن‌ساز ایران سرشار از مقاومت، دلیری، حماسه، تجربه و افتخار بود.

وزیر خارجه آلمان: فشار حداکثری آمریکا علیه ایران جواب نمی دهد

تهران – ایران – وزیر خارجه آلمان موضع سخت آمریکا در قبال ایران را نادرست خواند و خاطرنشان کرد، اتحادیه اروپا بر خلاف ترامپ بر این عقیده است که استراتژی فشار حداکثری راه به جایی نخواهد برد.

نماینده انصار الله: آمریکا بازهم دربرابر اراده ایران شکست می خورد

بغداد – ایرنا – نماینده انصار الله یمن در عراق در واکنش به خصومت های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد که آمریکا بار دیگر در برابر اراده و ایمان دولت و ملت ایران، شکست خواهد خورد.

" معامله قرن " با بیداری فلسطینی‌ها و مقاومت، شکست می‌خورد

یک کارشناس مسائل منطقه با بیان این‌که با وجود جریان مقاومت تحمیل طرح‌هایی که مبتنی بر انکار واقعیات منطقه باشد، به جایی نمی‌رسد، گفت: در حال سه ضلع «آمریکا و اسرائیل»، «عرب‌ها یا جبهه سازش» و «جبهه مقاومت» سرنوشت فلسطین را مشخص می‌کنند.

مردم ایران هرگز تسلیم فشار آمریکا نمی‌شوند

سخنگوی وزارت خارجه: تاکتیک‌های آمریکا برای چهل سال است شکست خورده، هیچ جایی برای قلدر وجود ندارد

حماسه فتح خرمشهر مرهون مقاومت مردم و از خودگذشتگی رزمندگان است

سنندج - فرماندار شهرستان دیواندره گفت: سوم خرداد سرود مقاومت مردم ایران و تصویری تمام قد از وفاداری به امام و ولایت مداری مردمی است که در راه دفاع از ارزش‌های انقلاب تا پای جان ایستادند.

نانوایی‌ها کمک کنند نان کم نمک به دست مردم برسد

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان اینکه شیوع فشار خون بالا در ایران حدود ۱۸ درصد گزارش شده و مصرف زیاد نمک، یکی از دلایل اصلی آن به شمار می‌رود، در عین حال به میزان دریافتی نمک از نان‌های مصرفی اشاره کرد و از نانوایی‌ها خواست تا کمک کنند

مردم به شیوه خوداظهاری دربسیج ملی کنترل فشار خون مشارکت کنند

اراک - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: جمعیت بالغ و بزرگسال 30 سال به بالای این استان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت فشار خون به شیوه خوداظهاری در بسیج ملی کنترل این بیماری مشارکت کنند.

اجرای فاز عملیاتی بسیج ملی کنترل فشار خون

مشاور عالی وزیر بهداشت: پایگاه‌های سیار کنترل فشار خون در اماکن عمومی مستقر می‌شوند و مردم می‌توانند فشارخون خود را کنترل کنند

تنها گزینه ملت ایران مقاومت در برابر آمریکا است

شهرکرد - ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به اینکه آمریکا دچار یاس و ناامیدی شده است، گفت : تنها گزینه در برابر زیاده خواهی آمریکا مقاومت و ایستادگی است.