حمید بالایی مسئول بسیج دانشجویی تهران بزرگ شد
مطالب مرتبط

اندیشکده «ابداء» بسیج دانشجویی اصفهان راه‌اندازی می‌شود

مسئول اندیشکده بسیج دانشجویی استان اصفهان گفت: اندیشکده بسیج دانشجویی اصفهان با عنوان «ابداء» و با هدف مطالبه‌گری تخصصی راه‌ندازی می‌شود.

افطار ۸۰۰۰ نفری ویژه میلاد امام حسن مجتبی (ع) در آق قلا

آق قلا-مسئول قرارگاه بسیج دانشجویی دانشگاه تهران درآق قلا گفت:جشنی به مناسبت ولادت امام حسن مجتبی (ع) در مسجد جامع قدیم آق قلا همراه با صرف افطار و سحری برای هشت هزار نفر تدارک دیده شده است.

ثبت‌نام طرح ولایت دانشجویی تمدید شد/معادل‌سازی ۴ واحد از دروس معارف برای شرکت‌کنندگان

دبیر مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید ثبت نام طرح ولایت دانشجویی تا ۱۰ خردادماه خبر داد.

مهلت ثبت نام طرح ولایت دانشگاه آزاد تمدید شد

تهران-ایرنا- دبیر مرکز هماهنگی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد از تمدید ثبت نام طرح ولایت دانشجویی تا 10 خردادماه خبر داد.

اصفهان| محرومیت‌زدایی در لنجان به همت 120 پایگاه بسیج

مسئول بسیج سازندگی ناحیه مقاومت بسیج لنجان با اشاره به فعالیت‌های محرومیت‌زدایی در لنجان به همت 120 پایگاه بسیج گفت: 14 گروه جهادی شناسنامه‌دار از این شهرستان به کمک نیازمندان در استان اصفهان و سایر استان‌ها شتافتند.

انتصاب جدید در بسیج دانشجویی لرستان

جزئیات تجمع دانشجویان خوابگاهی دانشگاه تهران از زبان معاون دانشجویی

در پی تجمع شب گذشته تعدادی از دانشجویان ساکن یکی از خوابگاه‌های دانشگاه تهران که در اعتراض به لغو اسکان یکی از دانشجویان اتفاق افتاد، معاون دانشجویی این دانشگاه با تاکید بر این که دانشجوی مورد نظر در خصوص ثبت نام و ارائه کارت دانشجویی مقاومت می‌کند، گفت

درخواست بسیج دانشجویی از سازمان بازرسی برای پیگیری حقوق دانشجومعلمان کشور

انتخابات شورای صنفی دانشجویی دانشگاه تهران دوشنبه برگزار می شود

معاونت دانشجویی دانشگاه تهران اعلام کرد: انتخابات شورای صنفی دانشجویی اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ دانشگاه تهران ۳۰ اردیبهشت ۹۸ برگزار می‌شود.

212 کارگاه تولیدی توسط بسیج سازندگی در همدان ایجاد شد

مسئول بسیج سازندگی سپاه استان همدان گفت: در سال گذشته در حوزه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی در استان همدان 212 کارگاه تولیدی کرد که این کارگاه‌ها برای 440 نفر اشتغال ایجاد کرد.

دانشگاه تهران به 40 نشریه دانشجویی الکترونیک مجوز داد

تهران- ایرنا- مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران می گوید، در یک سال اخیر 40 نشریه دانشجویی دانشگاه مجوز سامانه الکترونیک را دریافت کرده اند که از این میان 25 نشریه الکترونیک فعال هستند.

آغاز ثبت نام نقل و انتقال دانشجویی از ۱۸ خردادماه

معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی برای نیمسال اول ۹۹-۹۸ از ۱۸ خردادماه خبر داد.

رسانه ها در اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون نقش ایفا کنند

گناوه- ایرنا- معاون بهداشتی و مسئول مبارزه با بیماری های غیرواگیر شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: اطلاع رسانی برای شرکت عموم مردم در اجرا و نتیجه بخش بودن طرح بسیج ملی کنترل فشار خون یک ضرورت است که در این ارتباط رسانه ها نقشی مهم باید ایفا کنند.

نشست هماهنگی برگزاری آئین سومین سالگرد درگذشت استاد حمید سبزواری

فرماندار سبزوار گفت: استاد حمید سبزواری به عنوان یکی از پایه گذاران شعر انقلاب، بخشی از هویت فرهنگی و اجتماعی این شهرستان به شمار می‌رود.

تیم درمانی طرح شهید رهنمون به منطقه میدان تیر خرم‌آباد اعزام شد

مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی لرستان گفت: تیم تک تخصصی بسیج جامعه پزشکی لرستان به منطقه نیمه برخوردار میدان تیر شهرستان خرم‌آباد اعزام شد.

ارز دانشجویی در سال ۹۸ تعیین تکلیف شد/ آغاز ثبت‌نام از امروز

رئیس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از تعیین تکلیف نهایی ارز دانشجویی در شش ماهه اول سال ۹۸ و محاسبه نرخ ارز به صورت شناور خبر داد و گفت: متقاضیان ارز دانشجویی از امروز می‌توانند برای ثبت‌نام به منظور دریافت ارز مورد نیاز اقدام کنند.

تلاش برای افزایش صادرات سرب و روی

مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت گفت: امروز صادرات از اهمیت بالایی برخوردار است و به دلیل کاهش ارزش پول ملی، صرفه بالایی پیدا کرده است، اما اولویت اول کشور، تامین نیاز داخلی است.

همایش بزرگ فاتحان حماسه خرمشهر برگزار می‌شود

مسئول حفظ آثار ونشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه حضرت سیدالشهداء (ع) از برگزاری همایش مردمی بزرگ فاتحان حماسه خرمشهر با عنوان فاتحان نور خبر داد.

تکلیف ارز دانشجویی سال 98 مشخص شد

ثبت نام ارز دانشجویی برای شش ماهه اول سال 98 امروز از طریق سامانه سجاد آغاز می شود.

185 پروژه محرومیت‌زدایی توسط بسیج سازندگی اردبیل اجرا شد

مسئول بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: سال گذشته در سطح استان 185 پروژه محرومیت‌زدایی در سطح استان به مرحله اجرا رسید.