نکات مهمی که باید قبل از سفر به پوکت بدانیم
مطالب مرتبط

نکات مهمی که مادربزرگ‌ها در نگهداری نوه خود باید بدانند

روابط عمومی ها در گسترش و بسط سواد رسانه ای نقش مهمی دارند

اصفهان- ایرنا- رئیس مرکز ملی فضای مجازی با بیان این که روابط عمومی ها در گسترش و بسط سواد رسانه ای نقش مهمی دارند، گفت: تحولات روابط عمومی در عصر دیجیتالی شدن متوقف شده که این مشکل فعلی ماست از این رو باید گفت روابط عمومی ها باید به سمت ماشینی شدن پیش برو

همه آن چه که باید از ترکیباتِ ضدآفتاب ها بدانیم

برای انتخاب ضدآفتاب فاکتور محافظتی یا SPF که معیار سنجش جلوگیری از سوختگی پوست است در نظر گرفته می‌شود.

همه آن چه که باید از ترکیباتِ ضدآفتاب ها بدانیم

برای انتخاب ضدآفتاب فاکتور محافظتی یا SPF که معیار سنجش جلوگیری از سوختگی پوست است در نظر گرفته می‌شود.

آزادسازی خرمشهر فصل مهمی در تاریخ دوران دفاع مقدس است

قصرشیرین- ایرنا- امام جمعه سرپل ذهاب گفت: آزاد سازی خرمشهر فصل مهمی در تاریخ دوران هشت سال دفاع مقدس است که پیام این روز مهم و حماسی باید به نسل های امروز انتقال یابد.

دریافت کارت بازرگانی و هر آنچه درباره آن باید بدانیم

کارت بازرگانی از مدارک مهم موردنیاز تجار فعال حوزه در واردات و صادرات است که دریافت آن شرایط خاصی دارد.

درک محرومیت برای مسئولی که بر روی فرش قرمز راه می‌رود سخت است

نماینده ولی فقیه در استان گفت:وقتی مسئولی هنگام ورود به اداره از روی فرش قرمز عبور می‌کند در حالیکه افرادی در جامعه هستند که در خانه‌هایشان فرش ندارند باید بدانیم چنین مسئولی نمی‌تواند مشکلات محرومان و مستضعفان را درک کند.

اگر زمان روزه‌داری احساس سردرد دارید به این نکات توجه کنید

سردرد ناشی از روزه‌داری با خوردن خرما و شوری برطرف نمی‌شود بلکه این سردرد را باید با نوشیدنی‌ها و غذاهای دیگری برطرف کرد.

بهترین غذا برای سحری چیست؟

سحری وعده ی بسیار مهمی برای روزه‌داران است چرا که باید انرژی لازم را برای ساعات طولانی تامین کند. درست به همین دلیل، غذایی که ورزشکاران استفاده می‌کنند نیز باید حاوی مقدار زیادی کالری و کربوهیدرات باشد تا برای ساعات تمرین انرژی لازم برای آنها فراهم شود. ا

‌ذائقه ایرانیان به مصرف مواد غذایی چرب عادت کرده است

‌معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: ذائقه ایرانیان به مصرف مواد غذایی چرب، شور و شیرین عادت کرده است که نتیجه آن ابتلاء به فشار خون به عنوان یک بیماری مزمن غیرواگیر است در حالی که باید همه بدانیم نمکدان سمپاش است.

رضایت مندی مردم وظیفه وهدف مهم مسئولان است

بوشهر- ایرنا- سرپرست فرمانداری دشتستان استان بوشهر گفت: رضایت مندی مردم و جلب نظر ارباب رجوع در خدمت رسانی از وظایف و اهداف مهم مسئولان است و دراین زمینه باید مردم در راس امور باشند و خودمان را موظف به خدمت به مردم بدانیم.

لاریجانی تعدادی نوار موسیقی آورد که خیلی سریع جلویش را گرفتند/ در دوره ضرغامی شاهد تنزل آدم‌ها، سلیقه‌ها و جهت‌گیری‌ها بودیم/ حکایت عزل محمد هاشمی و انتصاب حسن روحانی برای ریاست سازمان

عبدالله گیویان با بیان اینکه کار کردن با تلویزیون در سال‌‌های ابتدایی انقلاب مانند در دست گرفتن مار کبری یا عقرب جرار بود، گفت: درگیری بین چپ و راست بر سر مدیریت سازمان صداوسیما یک واقعیت جدی بود اما باید بدانیم رسانه‌ای که هوادار یک جریان سیاسی باشد، مل

روابط عمومی نقش مهمی در آشنایی مردم با حقوق خود دارد

بیرجند - ایرنا - فرماندار قاینات گفت: روابط عمومی دستگاه ها به عنوان حلقه پیوند مردم و مسئولان با ایجاد آگاهی بخشی در جامعه نقش مهمی در آشنایی مردم با حقوقشان دارند.

رسانه ها نقش مهمی در ارتقاء روحیه رزمندگان در جنگ تحمیلی داشتند

سنندج - معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد کردستان گفت: رسانه های جمعی با اطلاع رسانی درست و به موقع نقش مهمی در ارتقاء روحیه رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس داشتند.

ظریف: چابهار در ترانزیت کالا نقش مهمی ایفا می‌کند

وزیر امور خارجه گفت: چابهار برای آینده کشور نقش مهمی دارد و می‌تواند برای ترانزیت کالا نقش موثری ایفا کند.

مدیر تیم های پارادومیدانی: سال 98 برنامه های فشرده ای داریم

تهران - ایرنا - رییس انجمن دو ومیدانی جانبازان و معلولین گفت: سال 98 برای این رشته سال مهمی به شمار می رود زیرا هم باید رقابت های انتخابی تیم ملی را برگزار کنیم و هم ورزشکاران در رقابت های گزینشی المپیک 2020 در امارات شرکت کنند.

قدر شب‌های قدر را بدانیم

استاد حوزه و دانشگاه: نزول قرآن، تعیین سرنوشت و ضربت خوردن و شهادت حضرت علی (ع) از جمله موارد اهمیت شب‌های قدر است

غم نان و غم زبان

صادق کرمیار می‌گوید بدانیم که حافظ و سعدی و مولانا و فردوسی نیز غم نان داشته‌اند، اما غم فرهنگ و هنر و رشد و تربیت مردم بر غم نانشان چیره شده بود.

خرمشهر، سرمشق برای نسل جوان

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: سالروز آزاد سازی خرمشهر یکی از روزهای مهمی است که باید آموزه هایش برای نسل آینده و ادامه حرکت انقلاب در برابر سختیها الگو و سرمشق شود.

موزه‌ها نقش مهمی در محرومیت زدایی فرهنگی دارند

سرپرست مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی: موزه‌ها امروزه نقش مهمی در محرومیت زدایی فرهنگی دارند