معاون فرماندار دماوند: شهروندان از امور مالیاتی گلایه دارند

تهران – ایرنا - معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه تعلل در امور اداری و عدم تکریم ارباب رجوع از مهم ترین گلایه های مردم از این اداره است، گفت: حمایت از کاسبان و عدم توقف در تولید به ویژه در بحث مالیاتی از مهم ترین اولویت های دولت درمطالب مرتبط

معاون فرماندار دماوند: شهروندان از امور مالیاتی گلایه دارند

تهران – ایرنا - معاون سیاسی انتظامی فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه تعلل در امور اداری و عدم تکریم ارباب رجوع از مهم ترین گلایه های مردم از این اداره است، گفت: حمایت از کاسبان و عدم توقف در تولید به ویژه در بحث مالیاتی از مهم ترین اولویت های دولت در

معاون فرماندار: فاضلاب شهرستان دماوند سد ماملو را تهدید می کند

تهران-ایرنا- معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به اهمیت حفاظت از سدهای تامین کننده آب شرب تهران، گفت: در صورتی که فاضلاب دماوند به صورت بهداشتی دفع نشود، علاوه بر آب سد ماملو ،آب شرب شهرستان را نیز تهدید می کند.

مبارزه با فرار مالیاتی در کانون توجه نظام مالیاتی

سازمان امور مالیاتی کشور: مسیر کشف فرار‌های مالیاتی و شناسایی فعالان اقتصادی فاقد پرونده مالیاتی با تکمیل پایگاه اطلاعات مودیان هموارتر شده است

خردادماه آخرین مهلت برای تسلیم اظهارنامه مالیاتی

قشم - ایرنا - رییس اداره امور مالیاتی قشم گفت: صاحبان شغل های مختلف فقط تا پایان خردادماه برای تسلیم اظهارنامه مالیاتی فرصت دارند.

فاضلاب شهرستان دماوند سد ماملو را تهدید می کند

تهران-ایرنا- معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به اهمیت حفاظت از سدهای تامین کننده آب شرب تهران، گفت: در صورتی که فاضلاب دماوند به صورت بهداشتی دفع نشود، علاوه بر آب سد ماملو ،آب شرب شهرستان را نیز تهدید می کند.

خریداران ارز منتظر مالیات باشند!

بعد از گذشت یک سال از افزایش سفته‌بازی‌ در بازار ارز، سرپرست سازمان امور مالیاتی اعلام کرد که کلیه اطلاعات مربوط به خرید ارز اشخاص حقوقی در پایگاه اطلاعاتی مالیاتی بارگذاری شده و ادارات امور مالیاتی طبق مقررات، مالیات مربوطه را اخذ می‌کنند.

شیوه‌نامه دریافت مالیات از خریداران ارز ابلاغ شد

سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور، شیوه‌نامه رسیدگی مالیاتی به خرید‌های ارزی اشخاص حقیقی و حقوقی از بانک مرکزی را به ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور ابلاغ کرد.

ابلاغ شیوه‌نامه رسیدگی مالیاتی به خرید‌های ارزی

­سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور، شیوه‌نامه رسیدگی مالیاتی به خرید‌های ارزی اشخاص حقیقی و حقوقی از بانک مرکزی را به ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور ابلاغ کرد

شیوه نامه رسیدگی مالیاتی به خریدهای ارزی ابلاغ شد

سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور، شیوه نامه رسیدگی مالیاتی به خریدهای ارزی اشخاص حقیقی و حقوقی از بانک مرکزی را به ادارات کل امور مالیاتی سراسر کشور ابلاغ کرد.

فرماندار دماوند: ساخت و سازهای غیرمجاز را در نطفه خفه کنیم

تهران – ایرنا – فرماندار شهرستان دماوند به برخورد قاطع با هرگونه ساخت و ساز غیر مجاز در تاکید کرد و گفت: دستگاه های متولی نظارت شبانه روزی را سرلوحه کار خود قرار دهند و نطفه ساخت و سازغیر مجاز را همان ابتدا خفه کنند تا شاهد حجم سنگین تخریب و تبعات آن نباش

هشدار فرماندار دماوند نسبت به افزایش ساخت‌وسازهای غیرمجاز در حریم رودخانه‌ها

فرماندار شهرستان دماوند با توجه به مساعد شدن شرایط جوی نسبت به افزایش میزان ساخت‌وسازها در این شهرستان هشدار داد.

جزییات بخشودگی مالیات بر درآمد استان‌های سیل زده

سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به ابلاغ بخشنامه نحوه بخشودگی بدهی مالیات بر درآمد مودیان استان‌های سیل زده به ادارات کل امور مالیاتی، جزییات بخشودگی مالیاتی این دسته از مودیان را تشریح کرد.

معافیت و مساعدت مالیاتی برای آسیب دیدگان حریق بازار تبریز

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان شرقی گفت: خسارت دیدگان حادثه حریق بازار تبریز از معافیت قانونی مالیاتی برخوردار می شوند .

شیوه نامه رسیدگی مالیاتی به خریدهای ارزی ابلاغ شد

تهران - ایرنا - سرپرست سازمان امور مالیاتی کشور، شیوه نامه رسیدگی مالیاتی به خریدهای ارزی اشخاص حقیقی و حقوقی از بانک مرکزی را ابلاغ کرد.

ارائه آئین‌نامه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی به دولت

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور از ارائه آئین نامه نحوه سازماندهی مشارکت شهروندان در امور ایمنی و مدیریت بحران شهری به دولت خبر داد.

مذاکرات تاجیکستان و عراق برای بازگرداندن شهروندان تاجیک عضو داعش

وزیر امور خارجه تاجیکستان در دیدار با معاون وزیر امور خارجه عراق پیرامون بازگرداندن شمار دیگری از کودکان و شهروندان تاجیک که در این کشور به سر می‌برند، مذاکره و رایزنی کرد.

کاریکاتور/ برخی از پزشکان به این دلیل از نصب کارتخوان در مطب هراس دارند!

همواره میزان مالیاتی پرداختی پزشکان، از مقداری که باید پرداخته شود، کمتر بوده است و برخی از پزشکان برای فرار مالیاتی از نصب کارتخوان در مطب‌های خود اجتناب می‌کنند ...

حمایت اداره کل امور مالیاتی استان از واحدهای تولیدی

بسته حمایتی اداره کل امور مالیاتی استان از واحدهای تولیدی به تصویب رسید.

سخت گیری در مورد سفر شهروندان ترکیه به اروپا

در حالی که مقامات ترکیه انتظار دارند که قانون ویزای شینگن برای شهروندان این کشور اجرا شود اما کشورهای اروپایی سخت گیری بیشتری در مورد سفر شهروندان ترکیه اعمال می‌کنند.

تراکنش‌های همه بانک ها ماهانه به سازمان مالیات گزارش می شود

تهران- ایرنا- با ابلاغ بانک مرکزی، همه بانک‌ها و مؤسسات مالی و اعتباری موظفند بر اساس درخواست سازمان امور مالیاتی فهرست حساب‌های بانکی و اطلاعات مربوط به همه تراکنش‌های بانکی (درون بانکی و بین بانکی) مؤدیان را به صورت ماهانه در اختیار سازمان امور مالیاتی