فرمانده سپاه خوزستان:وظیفه بسیج دفاع از انقلاب اسلامی در همه عرصه هاست

آبادان - ایرنا - فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت: وظیفه اصلی بسیج ترویج فرهنگ و ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع از انقلاب اسلامی در همه عرصه ها در عالم هستی است.مطالب مرتبط

فرمانده سپاه خوزستان:وظیفه بسیج دفاع از انقلاب اسلامی در همه عرصه هاست

آبادان - ایرنا - فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان گفت: وظیفه اصلی بسیج ترویج فرهنگ و ارزش های انقلاب اسلامی و دفاع از انقلاب اسلامی در همه عرصه ها در عالم هستی است.

بسیج حضور بابصیرت و آگاهانه مردم در تمام صحنه هاست

قصرشیرین- ایرنا- فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: بسیج حضور سازمان یافته و آگاهانه و بابصیرت مردم در تمام صحنه ها و به گفته امام راحل (ره)، راهی برای تضمین انقلاب اسلامی در برابر حوادث و فتنه ها است.

سپاه با همه توان برای کمک به سیل زدگان خوزستان وارد عمل شد

آبادان - ایرنا - فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان گفت: نیروهای سپاه و بسیج در جریان سیل اخیر در مناطق مختلف این استان با بسیج امکانات وارد عمل شدند و به سیل زدگان امدادرسانی کردند.

جنگ ما با امریکایی‌ها جنگ اراده‌هاست و ما در این عرصه از آنها قوی‌تر هستیم

امام جمعه مشهد گفت: وظیفه ما این است که در شرایط فعلی از امریکایی‌ها نترسیم زیرا جنگ ما با امریکاییان جنگ اراده‌هاست و ما در این عرصه از آن‌ها قوی‌تر هستیم.

گفتمان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس باید به صورت قابل فهم ارائه شود

مدیر عامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس گفت: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به عنوان موزه ملی جمهوری اسلامی ایران در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مسئولیت عظیمی را برعهده دارد.

آذربایجان شرقی| سپاه و بسیج پرچمدار خدمت به مردم هستند

فرمانده سپاه عاشورا بابیان اینکه شان مسئولیت در سپاه و بسیج خدمتگزاری، فداکاری و ایجاد امنیت برای مردم است، گفت: سپاه و بسیج پرچم‌دار خدمت به مردم و کشور هستند.

انتصاب جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در احکام جداگانه‌ای سردار دریادار پاسدار علی فدوی را به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه و سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی را به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.

جانشین و معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب شد

تهران - ایرنا - حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا در احکام جداگانه ای سردار دریادار پاسدار علی فدوی را به عنوان جانشین فرمانده کل سپاه و سردار سرتیپ بسیجی محمدرضا نقدی را به سمت معاون هماهنگ کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منصوب کردند.

توان موشکی یکی از دستاوردهای مهم دفاعی کشور با وجود تحریم‌هاست

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح گفت: با یقین می‌گویم در گام دوم انقلاب اسلامی هرگاه فرمانده معظم کل قوا اراده کنند، ارتش با اقتدار در میدان عمل حاضر شده و توطئه‌های دشمنان انقلاب اسلامی را با قدرت به شکست می کشاند.

مسئولیت عظیم موزه انقلاب اسلامی در حوزه انقلاب

مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس: موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به عنوان موزه ملی جمهوری اسلامی ایران در حوزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس مسئولیت عظیمی را برعهده دارد

فرمانده سپاه؛ مهمان جلسه غیر علنی

جلسه روز یکشنبه هفته آینده مجلس با حضور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و غیرعلنی خواهد بود

304 شناور نیروی دریایی سپاه به سیل زدگان کمک کردند

تهران- ایرنا- فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: 304 فروند شناور نیروی دریایی در مناطق سیل‌زده خدمت‌رسانی کردند که 140 فروند از آنها متعلق به بسیج هستند.

فعالیت‌های بسیج و سپاه به مردم معرفی شود

قم - دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه، شناسایی و معرفی فعالیت‌های بسیج و سپاه را به مردم ضروری دانست و گفت: نیروهای جهادی در عرصه‌های مختلف خدمات بسیاری انجام داده‌اند.

معاون استاندار کردستان: قدرشناسی از امام راحل وظیفه همگانی است

سنندج - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: قدر شناسی و قدردانی از امام راحل و شهیدان انقلاب اسلامی و دفاع مقدس وظیفه همه آحاد جامعه است.

آشنایی با زندگی‌نامه یک «پیش‌مرگ مسلمان کُرد»

کیکاووس با آشنا کردن مردم با انقلاب اسلامی و آرمان‌های انقلاب بر تعداد یاران انقلاب می‌افزود، تا اینکه توانست در زادگاهش «دله مرز» که حدود ۱۰۰ خانوار بودند حدود ۹۰ نفر را به عضویت رسمی سپاه و بسیج درآورد، تا مرز عراق را پاکسازی کنند.

گردشگری دفاع مقدس، ابزاری مهم برای حفظ هویت اصیل اسلامی

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با بیان این‌که فعالیت‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس را نباید به داخل کشور محدود کنیم، افزود: وظیفه ما، ثبت حماسه‌های جاویدان امت اسلامی یا همان تمدن اسلامی است که مقام معظم رهبری پیش‌بینی کرده‌

مردم برای دفاع از انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند

فرمانده سپاه نبی اکرم (ص) استان با بیان اینکه مردم برای دفاع از انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند، گفت: این از حماقت دشمن است که برخی نارضایتی‌های مردم در مورد مشکلا ت اقتصادی را به پای نارضایتی از نظام می‌گذارد.

فرمانده سپاه خوزستان:‌ مرزهای طولانی سبب شده که دشمن به دنبال روزنه‌ای برای نفوذ به کشور باشد

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان گفت: مرز طولانی خوزستان در خشکی و دریا از مناطقی است که دشمن به دنبال روزنه‌ای برای نفوذ است که ارتش و سپاه و مرزبانی آن را همواره مورد رصد قرار می‌دهند.

صحبت‌های سخنگوی مجلس درباره حضور فرماندهان سپاه در مجلس

بهروز نعمتی سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: در جلسه غیرعلنی امروز مجلس با حضور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همکاری‌های سپاه و مجلس بررسی شد.

۳۰۴ فروند شناور در مناطق سیل‌زده فعالیت دارند

بندرعباس - فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ۳۰۴ فروند شناور نیروی دریایی در مناطق سیل‌زده خدمت‌رسانی کردند که ۱۴۰ فروند از آنها متعلق به بسیج بودند.