نظارت کافی همزمان با توزیع کالاها در بازار با جدیت دنبال شود

رشت - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان با تاکید بر لزوم نظارت کافی همزمان با توزیع مناسب کالاها در بازار گفت: در تامین اقلام عمومی اقدامات خوبی صورت گرفت و این روند ادامه خواهد یافت.مطالب مرتبط

نظارت کافی همزمان با توزیع کالاها در بازار با جدیت دنبال شود

رشت - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار گیلان با تاکید بر لزوم نظارت کافی همزمان با توزیع مناسب کالاها در بازار گفت: در تامین اقلام عمومی اقدامات خوبی صورت گرفت و این روند ادامه خواهد یافت.

باز هم کاغذ وارداتی به بازار سیاه می‌رود؟

رئیس کارگروه ساماندهی کاغذ اظهار کرد: این نگرانی که کاغذ با ارز دولتی وارد می‌شود و به دلیل عدم نظارت کافی با قیمت دیگری در بازار عرضه می‌شود، وجود دارد و قابل درک است. بر همین اساس نیز گروه سه جانبه برای نظارت بر توزیع کاغذ وارداتی تشکیل شده است.

رشد تصاعدی قیمت کالاهای اساسی در بازار خراسان شمالی+ جدول

همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و نیاز مردم به برخی از کالاها٬ نرخ این کالاها در بازار شهرهای مختلف خراسان شمالی رشدی چند درصدی داشته است.

توزیع شکرتنظیم بازار ویژه ماه مبارک رمضان درمهاباد

مسئول واحد بازرسی و نظارت اصناف مهاباد گفت: توزیع شکر تنظیم بازار امروز در ۱۰ واحد صنفی در این شهرستان توزیع می شود.

ضرورت افزایش نظارت ها در توزیع کالاهای اساسی و مدیریت تنظیم بازار

آیت الله دری گفت:باید با افزایش نظارت ها زمینه توزیع مناسب کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در بازار فراهم شود.

تشدید نظارت بر توزیع شکر

مدیرکل نظارت بر شبکه‌های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از اجرای طرح ضربتی برای نظارت بر توزیع شکر در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و تعاونی‌های مصرف خبر داد

رونق تولید با جدیت در البرز دنبال می شود

کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: برای تحقق اهداف شعار سال طبق منویات مقام معظم رهبری و تاکیدات دولت تدبیر و امید با جدیت رونق تولید را دنبال می کنیم.

توزیع بیش از 200 تن برنج و شکر در رباط کریم

تهران- ایرنا- فرماندا‌ر رباط کریم از توزیع بیش از 200 تن برنج و شکر در این شهرستان خبر داد و گفت: این کالاها بر اساس مصوبه کارگروه تنظیم بازار در شهرهای رباط کریم، نصیر شهر و پرند و همچنین 14 روستا عرضه می شود.

اصفهان| نصب برچسب قیمت بر روی کالاها تا 80 درصد از گران‌فروشی‌ها می‌کاهد

مدیر بازرسی و نظارت اصناف استان اصفهان با بیان اینکه نصب برچسب قیمت بر روی کالاها تا 80 درصد از گران‌فروشی‌ها و تخلفات می‌کاهد، گفت: از ابتدای طرح تشدید نظارت، بیشترین تخلف مربوط به عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است.

کنترل اصناف بر بازار کم شده است

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه اصناف نظارت را جدی‌تر بگیرند، گفت: کالاها باید برچسب قیمت داشته باشند.

اصناف نظارت را جدی‌تر بگیرند / کالاها باید برچسب قیمت داشته باشند

معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه اصناف نظارت را جدی تر بگیرند، گفت: کالاها باید برچسب قیمت داشته باشند.

مباحث آموزشی انتخابات با جدیت و حساسیت در یزد دنبال شود

یزد ـ استاندار یزد گفت: کمتر از نیمی از فرمانداران تجربه برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی را دارند بنابراین باید با جدیت و حساسیت مباحث آموزشی انتخابات دنبال شود.

حلقه «نظارت» به زودی به کارگروه کاغذ افزوده می‌شود

در پی تخلفات برخی از ناشران مبنی بر فروش کاغذهای یارانه‌ای در بازار آزاد، کارگروه کاغذ وزارت ارشاد نظارت پس از توزیع را نیز در دستور کار خود قرار داد.

مردم باید نظارت مستمر را بر بازار احساس کنند

ایلام- ایرنا - سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: نظارت بر بازار باید محسوس باشد و مردم شاهد نظارت و پایش مستمر بازرسان بر وضعیت بازار باشند.

کافی بودن موجودی کالا‌های مصرفی ماه رمضان در گیلان

مدیر بازرسی و نظارت اتاق اصناف گیلان گفت: مردم به شایعات توجه نکنند، کالای اساسی به اندازه کافی موجود است.

آغاز طرح ضربتی نظارت بر توزیع شکر در فروشگاه‎های زنجیره‌ای

مدیرکل نظارت بر شبکه های توزیعی و اقتصادی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از اجرای طرح ضربتی برای نظارت بر توزیع شکر در فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف خبر داد.

تشدید نظارت ها بر بازار

به منظور کنترل بیشتر قیمتها و جلوگیری از گران فروشی در ماه رمضان طرح نظارت بر بازار افزایش یافته است.

جلسه ویژه‌ مجلس برای بررسی افزایش بی‌رویه قیمت کالاها در ‌بازار / وضعیت معیشتی ‌روز به روز وخیم‌تر می‌شود

گروه استان‌ها ـ عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از جلسه ویژه‌ مجلس برای بررسی افزایش بی‌رویه قیمت کالاها در ‌بازار خبر داد و گفت: از دولت و مسئولان دستگاه‌های اجرایی و نظارتی انتظار داریم برای برخورد با عوامل اخلال‌گر بازار تعارفات را کنار بگذارند.

بیش از 50 تن شکر به منظور تنظیم بازار در قم توزیع شد

رئیس اتحادیه بنکداران و عمده‌فروشان استان قم گفت: در دو روز اخیر بیش از 50 تن شکر تاکنون در بازار قم توزیع شده است که زیر نظر اتحادیه بنک داران توزیع می‌شود.

عدم توجه و نظارت درست در حوزه ایمنی مخاطرات فراوانی به دنبال دارد

رشت- استاندار گیلان تدوین ضوابط، اجرا و نظارت بر واحدهای صنعتی و تولیدی را مهم دانست و گفت: سهل‌انگاری در حوزه ایمنی و عدم نظارت صحیح، مخاطرات جبران‌ناپذیری را به دنبال دارد.