بارش باران به جاری شدن سیلاب در اردهال کاشان منجر شد

کاشان - ایرنا - بارش رگباری باران شامگاه سه شنبه به طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیلاب در مشهد اردهال کاشان منجر شد.مطالب مرتبط

بارش باران به جاری شدن سیلاب در اردهال کاشان منجر شد

کاشان - ایرنا - بارش رگباری باران شامگاه سه شنبه به طغیان رودخانه ها و جاری شدن سیلاب در مشهد اردهال کاشان منجر شد.

بارش باران موجب جاری شدن سیلاب در مشهد اردهال کاشان شد

کاشان- ایرنا - بارش رگباری باران شامگاه سه شنبه موجب طغیان رودخانه بالادست و جاری شدن سیلاب در مشهد اردهال کاشان شده است.

سیلاب‌ مشهد اردهال کاشان به روایت تصویر‌

بارش شدید باران در ساعات پایانی روز گذشته، سبب طغیان آب رودخانه در غرب مشهد اردهال و جاری شدن سیل در این منطقه شد.

در سیلاب ‌مشهد‌اردهال چه گذشت /‌ وقتی به هشدارهای هواشناسی بی‌توجهی ‌می‌شود+تصاویر

گروه استان‌ها ــ بر اثر بارش باران و جاری‌شدن ناگهانی سیل در منطقه اردهال کاشان یک خودروی پراید با سه سرنشین طعمه سیل شدند.

سیل مشهد اردهال کاشان 2 کشته برجا گذاشت

کاشان- ایرنا - مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث فرمانداری ویژه کاشان گفت: بر اثر جاری شدن سیل در منطقه مشهد اردهال کاشان یک مادر و کودک جان باختند.

عدم ساماندهی حریم رودخانه علت سیل در اردهال/هشدار وقوع مجدد سیلاب

کاشان - شب گذشته در منطقه اردهال کاشان وقوع سیل موجب شد تا جان دو نفر از شهروندان گرفته شود در حالی که اداره هواشناسی کاشان نسبت به این موضوع هشدار داده بود.

بارش های رگباری و رعد و برق در کاشان خسارتی نداشت

کاشان - ایرنا - مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث فرمانداری ویژه کاشان گفت: بارش های رگباری باران و رعد و برق شامگاه سه شنبه خسارتی در این شهرستان برجا نگذاشته است.

جاری شدن سیلاب و آبگرفتگی معابر در بارندگی های نیکشهر

ایرنا- چابهار- بارش باران در نیکشهر موجب جاری شدن سیلاب در رودخانه های فصلی، آبگرفتگی معابر، تلطیف هوا و شادی مردم شده است.

آیین جزء خوانی قرآن کریم در مشهد اردهال کاشان

آیین جزء خوانی قرآن کریم، در حرم مطهر امامزاده سلطانعلی ابن امام محد باقر(ع) مشهد اردهال در حال برگزاری است.

بارش ها سبب جاری شدن سیلاب در سمنان شد

سمنان - ایرنا - مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: بارش های رگباری که از شب گذشته آغاز شده و از عصر امروز شدت یافته، سبب جاری شدن سیلاب در برخی مناطق استان شده است.

وزارت امر به معروف و نهی از منکر در کشور ایجاد شود

کاشان - امام جمعه مشهد اردهال کاشان گفت: لازم است برای امر به معروف و نهی از منکر ساز و کار قانونی داشته باشیم و در این راستا پیشنهاد می‌شود وزارتخانه ای تحت این عنوان در کشور شکل بگیرد.

جاری شدن سیلاب در عقدا

بارش شدید باران در شهر عقدا و تمام روستاهای سیل به راه انداخت.

بارش ها سبب جاری شدن سیلاب در برخی نقاط سمنان شد

سمنان- ایرنا- مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سمنان گفت: بارش های رگباری که از شب گذشته در این استان آغاز شد، سبب جاری شدن سیلاب در نقاط مختلف شده است.

سیلاب در خراسان شمالی خسارت به بار آورد

بجنورد- ایرنا- بارش تگرگ و باران های رگباری، عصر امروز سبب جاری شدن سیلاب و خسارت به بخش های مختلف کشاورزی، راه و ابنیه فنی و همچنین آبگرفتگی منازل در برخی روستاهای خراسان شمالی شد.

سیلاب در خراسان شمالی خسارت به بار آورد

بجنورد - ایرنا - بارش تگرگ و باران های رگباری، عصر امروز سبب جاری شدن سیلاب و خسارت به بخش های مختلف کشاورزی، راه و ابنیه فنی و همچنین آبگرفتگی منازل در برخی روستاهای خراسان شمالی شد.

سیل راه های روستایی بجنورد را بست

بجنورد- ایرنا- فرماندار بجنورد گفت: بارش باران و تگرگ و جاری شدن سیلاب، ساعاتی پیش، سبب مسدود شدن راه برخی روستاهای این شهرستان شد.

بارش شدید باران در نایین

بارش شدید باران منجر به آب گرفتگی معابر در نایین شد.

تجاوز به حریم رودخانه علت سیل مشهد اردهال

یک اقلیم شناس گفت: علت بروز سیل مشهد اردهال تجاوز به حریم رودخانه است، زیرا بارش 36 میلیمتری، با توجه به در نظر گرفتن ساختار توپوگرافی منطقه، بستر و بافت، عقبه نقطه بحران و حریم سنتی رودخانه در سه نقطه فرضی آنقدر نیست که خسارت به بار آورد.

سیل برخی راه های روستایی بجنورد را بست

بجنورد- ایرنا- فرماندار بجنورد گفت: بارش باران و تگرگ و جاری شدن سیلاب، ساعاتی پیش، سبب مسدود شدن راه برخی روستاهای این شهرستان شد.

سیلاب ناگهانی مشهد اردهال 3 خودرو را برد