مشکل کمبود شکر در قم تا چند روز آینده کاملا برطرف می شود

قم ـ ایرنا ـ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: با هماهنگی ها و تلاش های انجام شده، مشکل کمبود شکر در استان تا چند روز آینده کاملا برطرف می شود.مطالب مرتبط

مشکل کمبود شکر در قم تا چند روز آینده کاملا برطرف می شود

قم ـ ایرنا ـ رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت قم گفت: با هماهنگی ها و تلاش های انجام شده، مشکل کمبود شکر در استان تا چند روز آینده کاملا برطرف می شود.

کمبود مسجد در شهر قم برطرف می‌شود

قم - رئیس ستاد اقامه نماز استان قم از اختصاص ۸ میلیارد تومان برای ساخت مسجد در این استان طی سال گذشته خبر داد و گفت: به زودی مشکل کمبود مساجد در نقاط مختلف شهر قم را برطرف می‌کنیم.

معاون استاندار تهران: کمبود شکر برطرف شد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه مشکل کمبود شکر برطرف شد، گفت: اکنون 10 هزار تن شکر در یکی از کارخانه های استان دپو (انبار) شده و آماده تزریق به بازار است.

معاون استاندار تهران: کمبود شکر برطرف شد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه مشکل کمبود شکر برطرف شد گفت: اکنون 10 هزار تن شکر در یکی از کارخانه های استان شکر دپو (انبار) شده و آماده تزریق به بازار است.

زنجان| مشکل فرآوری زیتون در طارم به صورت علمی برطرف شود

رئیس دبیرخانه کارگروه تخصصی سلامت و امنیت غذایی استان زنجان با اشاره به اینکه باید راهکار فرآوری زیتون در طارم به صورت کاملا علمی و بدون آسیب به مردم بررسی شود، گفت: برای حل این مشکل خیرین و سازمان‌های مردم نهاد کمک کنند.

مشکل کمبود آب در بخش مرکزی چادگان جدی است

بخشدار مرکزی چادگان با بحرانی توصیف کردن وضعیت آب آشامیدنی در این بخش گفت: مشکل کمبود آب در مناطق روستایی بخش جدی و نیازمند اقدام فوری است.

کمبود امکانات، جدال با آتش را مشکل کرده است

یاسوج - ایرنا- این روزها که کم کم فصل برداشت محصولبات زراعی آغاز شده و بحث آتش سوزی مزارع، مراتع و جنگل ها دغدغه مسئولان است اما کمبود امکانات در شهرستان کهگیلویه جدال با اتش را مشکل کرده است.

تأکید معاون استاندار تهران بر برطرف کردن مشکل نقدینگی بخش تولید

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: مشکل امروز کشور نقدینگی و نیاز به گردش پول در بخش تولید است که با نگاه بلندنظرانه در بخش‌های صنعتی و کشاورزی می‌توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد.

مشکل برق واحدهای صنعتی البرز برطرف می شود

کرج - ایرنا - مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی البرز اعلام کرد که مشکل برق واحدهای تولیدی در شهرک های صنعتی استان با راه اندازی سه پست برق برطرف می شود.

مشکل بازار با تفکیک وزارت صمت برطرف نمی‌شود

کارشناسان حوزه بازرگانی و صنعت، معتقدند که مشکل بازار با تفکیک وزارت صنعت، معدن و تجارت برطرف نمی‌شود و تشکیل مجدد وزارت بازرگانی به دو هزار میلیارد تومان هزینه نیاز دارد.

کمبود کلاس درس در البرز با کمک خیرین برطرف می شود

کرج - ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: ساخت کلاس های درس در این استان تنها با کمک خیرین و مردم برطرف خواهدشد.

کمبود دارو فشار خون در خراسان رضوی تاهفته آینده رفع می‌شود

مشهد- معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: کمبود دارو فشار خون «والسارتان» که سال گذشته به وجود آمد، تا هفته آینده کاملاً رفع می‌شود.

مشکل مسکن محرومان با مشارکت خیران برطرف می شود

بوشهر- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان وامام جمعه بوشهر گفت: مشکل مسکن محرومان و جوانان با مشارکت و همراهی خیران با انجمن خیرین مسکن ساز دراین استان برطرف می شود.

مشکل برق ‌‌شهرک‌های صنعتی استان البرز برطرف می‌شود

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی البرز گفت: مشکل برق واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی استان با راه‌اندازی سه پست برق برطرف می‌شود.

وزیر آموزش و پرورش:کمبود معلم در سال تحصیلی آینده نداریم

کرج - ایرنا- وزیرآموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی آینده کمبود معلم در کلاس های درس نداریم و خانواده ها نگران نباشند.

وزیر آموزش و پرورش:کمبود معلم در سال تحصیلی آینده نداریم

کرج - ایرنا- وزیرآموزش و پرورش گفت: در سال تحصیلی آینده کمبود معلم در کلاس های درس نداریم و خانواده ها نگران نباشند.

مشکل برق واحدهای صنعتی و بخش خصوصی قم برطرف شود

استاندار قم گفت: مشکلات برق واحدهای تولیدی، صنعتی و بخش خصوصی استان تا قبل از آغاز فصل گرما باید به‌صورت کامل برطرف و تدبیر شود.

نقص نرم‌افزاری بوئینگ دردسرساز برطرف می‌شود؟ 

سخنگوی بوئینگ به تازگی اعلام کرده است که مشکل نرم‌افزاری هواپیمای ۷۳۷ مکس را که در ماه‌های اخیر دو فروند از آن دچار سانحه هوایی و سقوط شده بود، در سیمولاتور این هواپیما برطرف کرده است.

مشکلات شهر آبنباتی‌ها...

رئیس اتحادیه آبنبات ریزان بجنورد از مشکل کمبود شکر در واحدهای آبنبات‌ریزی‌های این شهر گلایه کرد و گفت: هم اکنون مالکان این واحدها به علت مشکل مذکور با مواجه هستند.

معاون اقتصادی استاندار تهران: کمبود شکر برطرف شد/ 10 هزار تن شکر آماده عرضه به بازار