وزارت جهاد کشاورزی برای کاهش هزینه حمل چغندرقند ورود کرد

تهران - ایرنا - مجری طرح چغندرقند و نیشکر کشور از ورود وزارت جهاد کشاورزی به موضوع افزایش قیمت کرایه حمل چغندرقند و تلاش برای جلوگیری از زیان چغندرکاران و کاهش قیمت کرایه حمل این محصول کشاورزی خبر داد.مطالب مرتبط

وزارت جهاد کشاورزی برای کاهش هزینه حمل چغندرقند ورود کرد

تهران- ایرنا- مجری طرح چغندرقند و نیشکر کشور از ورود وزارت جهاد کشاورزی به موضوع افزایش قیمت کرایه حمل چغندرقند و تلاش برای جلوگیری از زیان چغندرکاران و کاهش قیمت کرایه حمل این محصول کشاورزی خبر داد.

وزارت جهاد کشاورزی برای کاهش هزینه حمل چغندرقند ورود کرد

تهران - ایرنا - مجری طرح چغندرقند و نیشکر کشور از ورود وزارت جهاد کشاورزی به موضوع افزایش قیمت کرایه حمل چغندرقند و تلاش برای جلوگیری از زیان چغندرکاران و کاهش قیمت کرایه حمل این محصول کشاورزی خبر داد.

سطح زیر کشت چغتدرقند در آذربایجان غربی کاهش یافت

ارومیه- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی با اشاره به کاهش کشت چغندرقند در استان گفت: 28 هزار هکتار از اراضی استان زیر کشت این محصول رفته که بیش از 2 هزار و 600 هکتار کمتر از سال پیش است.

احیای وزارت واردات خطر جدی برای تولیدات کشاورزی

یک مقام مسئول با بیان اینکه ضعف وزارت جهاد در تنظیم بازار به دلیل اجرای ناقص قانون تمرکز و عدم حمایت دولت از این وزارتخانه بوده است، گفت: بخش بازرگانی وزارت جهاد باید تقویت شود.

بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌ها در وزارت نفت ابلاغ شد

وزیر نفت، بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در کارایی وزارت نفت را با توجه به شرایط ویژه‌کشور به مدیران عامل شرکت‌های‌اصلی و فرعی تابع وزارت نفت، مؤسسات و واحدهای مستقل ستادی و صندوق‌های بازنشستگی صنعت نفت ابلاغ کرد.

بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در وزارت نفت ابلاغ شد

وزیر نفت، بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در کارایی وزارت نفت را با توجه به شرایط ویژه کشور به مدیران عامل شرکت‌های تابعه وزارت نفت ابلاغ کرد.

انتصاب جدید در وزارت جهاد کشاورزی

وزیر کشاورزی‏ با صدور حکمی حسین شیرزاد را به عنوان دبیر هیئت عالی نظارت بر اصناف کشاورزی ایران منصوب کرد

برنامه وزارت جهاد کشاورزی برای تحریم/ در هر شرایطی گندم باید در داخل تولید شود

وزیر جهاد کشاورزی گفت: امروز لازم است ما در مورد بعضی از نگاه ها تجدید نظر کنیم و با توجه به شرایط باید آمادگی کامل تحقیقاتی داشته باشیم چرا که ممکن است در خیلی از موارد جایگزینی واردات، راهبرد کلان کشور و تغییر الگوی مصرف، روش اجرایی ما شود.

بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در کارایی وزارت نفت

­وزیرنفت، بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در کارایی وزارت نفت را با توجه به شرایط ویژه کشور ابلاغ کرد

هزینه حمل چغندرقند به نصف قیمت این محصول رسید

درحالی که نرخ خرید تضمینی هرکیلوگرم چغندر قند در سال زراعی جاری با 20 درصد افزایش به 3700 تومان رسیده است که هزینه کرایه حمل این محصول 300 درصد افزایش داشته است.

آخرین وضعیت مناطق سیل زده

مدیرکل دفتر بحران وزارت جهاد کشاورزی گفت: بخش کشاورزی کشور بیش از 13 هزار میلیارد تومان خسارت دیده است.

بیش از 2 میلیارد تومان برای مقابله با ملخ‌های صحرایی در کرمان هزینه شد

مدیرکل جهاد کشاورزی جنوب استان کرمان با بیان اینکه تاکنون 2 میلیارد و 280 میلیون تومان برای مقابله با آفت ملخ‌های صحرایی در جنوب کرمان هزینه شده است گفت: 62 هزار هکتار دیگر از اراضی جنوب استان کرمان هنوز باید سمپاشی شود.

توصیه های کارشناسان جهاد کشاورزی برای درختان دچار مسمومیت شوری

جهاد کشاورزی خراسان جنوبی: با توجه به اینکه در اثر بارندگی های اخیر، مسمومیت شوری درختان پسته را تهدید می کند کشاورزان هرچه سریعتر برای رفع مشکل اقدام کنند.

جهاد کشاورزی بوشهر مردم را برای مبارزه با ملخ ها فراخواند

بوشهر - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی بوشهر گفت: با توجه به گستره وسیع و حجم حمله ملخ ها به مناطق مختلف استان همکاری مردم برای مبارزه با این آفت ضروری است.

ملخ های مراکشی و ایتالیایی در همسایگی آذربایجان شرقی

با وجود کنترل ملخ ها در استان اردبیل، ضرورت دارد مسئولان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی برای ورود احتمالی ملخ ها آماده باشند.

10 میلیارد تومان اعتبار برای مبارزه بهتر با ملخ اختصاص یافت

چابهار- ایرنا- رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: 10 میلیارد تومان اعتبار برای دیده بانی بهتر و مبارزه با ملخ صحرایی فردا یکشنبه به حساب وزارت جهاد کشاورزی واریز تا این مبلغ در شهرهای درگیر این آفت خطرناک توزیع شود.

10 میلیارد تومان اعتبار برای مبارزه بهتر با ملخ اختصاص یافت

چابهار- ایرنا- رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: 10 میلیارد تومان اعتبار برای دیده بانی بهتر و مبارزه با ملخ صحرایی فردا یکشنبه به حساب وزارت جهاد کشاورزی واریز تا این مبلغ در شهرهای درگیر این آفت خطرناک توزیع شود.

بخشنامه صرفه‌جویی در وزارت نفت ابلاغ شد

وزیر نفت، بخشنامه صرفه‌جویی و کاهش هزینه‌های بی‌تاثیر در کارایی وزارت نفت را با توجه به شرایط ویژه کشور به مدیران عامل شرکت‌های تابعه وزارت نفت ابلاغ کرد.

جهاد کشاورزی بوشهر مردم را برای مبارزه با ملخ ها فراخواند

بوشهر- ایرنا- معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: با توجه به گستره وسیع و حجم حمله ملخ ها به مناطق مختلف این استان همکاری مردم برای مبارزه با این آفت ضروری است.

کارت زرد جهاد کشاورزی به ۶ فروشگاه سموم محصولات در آمل

آمل - مدیر جهاد کشاورزی آمل گفت: در پایش میدانی از ۱۳ فروشگاه سموم محصولات کشاورزی دراین شهرستان، ۶ واحد تذکر جدی و اخطار کتبی دریافت کردند.