پروژه G-NAF در پنج شهر استان کردستان اجرا شد

سنندج - ایرنا - مدیر کل پست کردستان گفت: پروژه G-NAF (یکپارچه سازی آدرس های پستی) در پنج شهر سنندج، سقز، کامیاران، دیواندره و زرینه تکمیل و اجرایی شده است.مطالب مرتبط

پروژه G-NAF در پنج شهر استان کردستان اجرا شد

سنندج - ایرنا - مدیر کل پست کردستان گفت: پروژه G-NAF (یکپارچه سازی آدرس های پستی) در پنج شهر سنندج، سقز، کامیاران، دیواندره و زرینه تکمیل و اجرایی شده است.

1040 پروژه محرومیت زدایی در استان همدان اجرا می‌شود

مسئول بسیج سازندگی سپاه استان همدان با بیان اینکه امسال یک هزار و 40 پروژه محرومیت زدایی در استان اجرا می‌شود، گفت: بیش از 80 درصد این طرح‌ها در روستاها اجرا می‌شود.

۴۲۰ کیلومتر از ۲ پروژه فیبر نوری کشور در یزد اجرا شد

یزد ـ مدیرکل ارتباطات زیرساخت استان یزد گفت: دو پروژه بزرگ فیبر نوری در کشور اجرا شد که سهم استان یزد در اجرای این دو پروژه در مجموع ۴۲۰ کیلومتر بود.

طرح حیاط پویا در ۳۷ مدرسه کردستان اجرا می‌شود

سنندج - رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کردستان گفت: طرح حیاط پویا در ۳۷ مدرسه مستقل و ضمیمه با نیازهای ویژه در این استان اجرا می‌شود.

روزهای تلخ تئاتر کردستان؛ سردرگمی هنرمندانی که مکانی برای اجرا ندارند

وضعیت تئاتر استان کردستان آنقدر تلخ است که هنرمندان و بازیگران به‌دلیل نبود مکان مناسب در آپارتمان‌های شخصی، مکان‌های اجاره‌ای یا کوه و دشت تئاتر اجرا می‌کنند.

پروژه ایران سیمیت در ۵ استان دیم خیز کشور در حال اجرا است

قزوین- معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: پروژه ایران سیمیت در ۵ استان دیم خیز کشور اجرا شده است.

عملیات بیولوژیک آبخیزداری در مراتع کردستان اجرا شد

سنندج - ایرنا - رئیس اداره مراتع و امور بیابان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: اجرای عملیات بیولوژیک آبخیزداری در 9 هزار و 661 هکتار از مراتع این استان اجرا شد.

بیش از ۲۰۰ پروژه فامیلی با مضامین مذهبی اجرا می‌شود

بیش از ۲۰۰ پروژه فامیلی با مضامین دینی و اخلاقی در ده منطقه شهر تهران از سوی حلقه‌های فامیلی شرکت کننده در دومین جشنواره فامیل چتر خانواده معرفی و آماده اجرا شده است.

استانداری همدان آماده واگذاری پروژه‌های نیمه تمام به قرارگاه پیشرفت و آبادانی است

استاندار همدان گفت: آمادگی داریم پروژه‌هایی را به صورت مشترک با سپاه در عرصه محرومیت‌زدایی اجرا کنیم و یا اینکه پروژه‌های قابل واگذاری در استان را به سپاه بسپاریم.

14 پروژه اصلاح نقاط حادثه‌خیز در استان مرکزی اجرا می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی گفت: 14 پروژه اصلاح نقاط حادثه‌خیز درراستای اجرای پروژه‌های پیشنهادی اصلاح و رفع نقاط پرحادثه در سال 98 در استان مرکزی اجر می‌شود.

طرح تحقیقی افزایش بهره وری گندم در پنج استان درحال اجرا است

قزوین - ایرنا - معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: طرح تحقیقاتی افزایش بهره وری گندم موسوم به « ایران سیمیت » با هدف افزایش ماده عالی خاک هم اکنون در پنج استان اردبیل، زنجان ، همدان، کردستان و قزوین در حال اجرا است.

طرح سودای بندگی در مدارس با نیازهای ویژه کردستان اجرا شد

سنندج - رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کردستان از اجرای طرح سودای بندگی با موضوع آموزش تئوری و عملی وضو و نماز در مدارس با نیازهای ویژه استان خبر داد.

250 پروژه عام‌المنفعه از محل وصول زکات در استان بوشهر اجرا‌ شد

مدیرکل کمیته امداد ‌بوشهر با اشاره به نهادینه شدن فرهنگ وصول زکات در استان ‌گفت: وصول زکات در ‌بوشهر از 5 میلیون تومان در سال به 5.5 میلیارد تومان افزایش یافته که در این راستا تاکنون 250 پروژه عام‌المنفعه اجراء شده است.

افتتاح هشت پروژه آب و خاک آذربایجان غربی به دست رئیس جمهوری

تهران- ایرنا- با افتتاح طرح های توسعه منابع آب و خاک استان آذربایجان‌غربی شامل 8 پروژه در قالب 4 طرح با حضور رئیس جمهوری، اجرا و بهره‌برداری از بخش مهمی از طرح های توسعه منابع آب و خاک 12 استان مرزی کشور وارد مرحله جدیدی می شود.

اجرای طرح حیاط پویا در مدارس کردستان

طرح حیاط پویا تاکنون در ۵۴۵ مدرسه ابتدایی کردستان اجرا شده است .

پروژه های آبیاری کم فشار در گرمی اجرا می شود

اردبیل - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی گرمی مغان از اجرای پروژه های آبیاری کم فشار در این شهرستان طی سال جاری خبر داد.

موفقیت ایران در آن سوی مرز‌ها

یک شرکت خصوصی ایرانی، پروژه عظیم آبرسانی به شهر ۲۰۰ هزار نفری عقره در استان دهوک عراق را با موفقیت اجرا کرد

۹۰ پروژه خیری در استان یزد در دست احداث است

یزد ـ رئیس مجمع خیران مدرسه ساز استان یزد گفت: در حال حاضر ۹۰ پروژه خیری در استان یزد در دست احداث است که شش پروژه آن در سال جاری آغاز شده است.

گلایه‌های رئیس شورای استان از مسئولان و نمایندگان مجلس کردستان

رئیس شورای اسلامی استان کردستان گفت: بسیاری از مسئولان کردستان، اعضای شورا را تنها برای حضور در جلسات و تعریف و تمجید از خودشان می‌خواهند.

قیمت کالاهای اساسی در کردستان هم تراز سایر استان‌های کشور است

سنندج - سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان در خصوص مباحث مطرح شده پیرامون نرخ تورم در کردستان و بالا بودن شاخص قیمت کالاهای اساسی اطلاعیه را صادر کرد.