معاون استاندار تهران:200 مگاوات کسری برق در استان وجود دارد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران گفت: 150 تا 200 مگاوات کسری برق در استان تهران وجود دارد که باید برای آن تصمیمی مقتضی گرفت.مطالب مرتبط

نیروگاه برق هزار مگاواتی پیشوا تا پایان سال بهره‌برداری می شود

تهران- ایرنا-معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه ایجاد نیروگاه برق پیشوا نقش مؤثری در جبران کسری برق استان دارد گفت: فاز نخست نیروگاه برق ۱۰۰۰ مگاواتی پیشوا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

تهران| فاز نخست نیروگاه برق 1000 مگاواتی پیشوا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با بیان اینکه ایجاد نیروگاه برق پیشوا نقش مؤثری در جبران کسری برق استان دارد گفت: فاز نخست نیروگاه برق 1000 مگاواتی پیشوا تا پایان سال به بهره‌برداری می‌رسد.

شمس: محموله‌های نفتی منفرد 50 هزار تن کسری داشت

شمس در خصوص نقش منفرد در انبارداری و فروش نفت گفت: هم وجود آب در محموله‌ها محرز است و هم اینکه کسری‌های تخلیه کشتی‌های مادر در حدود 50 هزار تن موجود است.

معاون استاندار: سرمایه‌گذار نباید درگیر آیین‌نامه‌های اداری شود

بجنورد- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان شمالی گفت: سرمایه گذاران نباید در پیچ و تاب مسایل اداری گرفتار شوند و اگر سلسله‌مراتب اداری وجود دارد باید توسط خود دستگاه اجرایی برطرف شود.

32 هزار طرح تولیدی نیمه تمام و راکد در استان تهران وجود دارد

تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران گفت: در حال حاضر 20 هزار طرح تولیدی نیمه تمام و 12 هزار طرح راکد در این استان وجود دارد که در صورت راه اندازی 200 هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.

معاون استاندار گیلان: مشکلی در تامین مایحتاج عمومی مردم نداریم

معاون استاندار گیلان گفت: با تلاش اصناف، دستگاه‌های اجرایی استان و بازرسی‌های انجام شده، کمبودی در تامین مایحتاج عمومی در استان گیلان وجود ندارد.

آبیاری محصولات زراعی جنوب پایتخت با آب سیاه ادامه دارد

تهران - ایرنا - رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گفت: کشاورزان در گذشته در جنوب پایتخت حقابه ای داشتند که اکنون از آن بی بهره شده اند و به اجبار برای جبران این کسری هنوز از آب های سیاه (فاضلاب های شهری) استفاده می کنند.

آبیاری محصولات زراعی جنوب پایتخت با آب سیاه ادامه دارد

تهران- ایرنا- رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران تصریح کرد: کشاورزان در گذشته در جنوب پایتخت حقابه ای داشتند که اکنون از آن بی بهره شده اند و به اجبار برای جبران این کسری هنوز از آب های سیاه (فاضلاب های شهری) استفاده می کنند.

چالش بیماری مالاریا در برخی مناطق ایران وجود دارد

تهران- ایرنا- نماینده سازمان جهانی بهداشت در ایران گفت: در برخی مناطق ایران از جمله استان سیستان و بلوچستان هنوز چالش‌های بهداشتی مانند بیماری مالاریا وجود دارد البته این استان بسیار بزرگ بوده و جمعیت آن پراکنده است.

استاندار کرمان: توسعه سرمایه‌گذاری در جنوب کرمان نیازمند تامین زیرساخت‌هاست

استاندار کرمان با اشاره به اینکه تامین زیرساخت‌ها برای صنایع در جنوب استان کرمان ضرورت دارد گفت: اگر در این منطقه سرمایه‌گذاری به‌موقع انجام نشود امکان مهاجرت مردم منطقه وجود دارد.

کسری بودجه 200میلیون‌دلاری آنروا؛ تأکید بر ادامه خدمت‌رسانی به آوارگان فلسطینی

کمیسر کل آژانس امدادرسانی و کاریابی پناهندگان فلسطینی وابسته به سازمان ملل بر ادامه خدمات‌رسانی به پناهندگان با وجود کسری بودجه 200میلیون‌دلاری تأکید کرد.

امکان انتقال اداره کل ورزش به مجموعه 15 هزار نفری وجود دارد

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: مجموعه ورزشی 15 هزار نفری قزوین فضا و ظرفیت مناسبی دارد و امکان انتقال اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات های ورزشی قزوین به آن وجود دارد.

ظرفیت پرداخت100میلیارد تومان زکات در آذربایجان غربی وجود دارد

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان غربی گفت: این استان در بخش زکات گندم و جو با توجه به مساحت زیرکشت این محصولات ظرفیت جمع آوری 100 میلیارد تومان را دارد.

خراسان می‎تواند بخشی از لجستیک کشور باشد

استاندار خراسان رضوی گفت: ظرفیت قابل توجهی در استان وجود دارد، 70 درصد صادرات به افغانستان و کشورهای CIS است و 830 کیلومتر مرز با این کشورها داریم و با توجه به محدودیت‌هایی که در بحث تحریم به وجود می‌آید، خراسان می‌تواند بخشی از لجستیک کشور باشد.

معاون وزیر و بنیاد رودکی چرا درباره رزومه حیدریان سکوت می‌کنند؟

معاون هنری وزیر در حالی اجرای ارکستر سمفونیک تهران را از نزدیک دید که متاسفانه ابهام‌های زیادی درباره رزومه کاری نصیر حیدریان وجود دارد.

استاندار :کمیته کارشناسی دلایل تورم در لرستان را بررسی می کند

خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: اختلاف معنا‌داری در بخش تورم لرستان با سایر استان‌های مشابه وجود دارد که کمیته کارشناسی دلایل را بررسی کرده و موانع استانی را مرتفع خواهد کرد.

عدم وجود کمبود شکر در قم؛ نحوه توزیع مشکل دارد

عضو هیئت‌رئیسه اتاق اصناف قم با تأکید بر اینکه در قم شکر به‌اندازه کافی وجود دارد، گفت: مشکلی در زمینه تأمین شکر نداریم اما در زمینه اختصاص شکر و نحوه توزیع آن مشکل وجود دارد.

معاون وزیر: وضعیت مزارع کلزا و گندم استان قزوین مطلوب است

قزوین - ایرنا - معاون زراعت وزارت جهاد کشاورزی، با بیان اینکه پیش بینی می شود در سال جاری بیش از 320 هزار تن گندم در استان تولید شود، اظهار داشت: وضعیت مزارع کلزا و گندم استان قزوین مطلوب است و امکان افزایش این رقم وجود دارد.

مشکل کسری قطعات خودرو را حل می‌کنیم

رئیس هیأت‌مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: تمامی خودروهای دارای کسری قطعات پیشرفته در این مجموعه، درحال تکمیل شدن است و به‌محض رسیدن به مرحله تجاری، به بازار عرضه خواهند شد.

پیک مصرف برق به کانال ۴۲ هزار مگاوات بازگشت

با ورود سامانه جدید بارشی و کاهش دما در نقاط مختلف کشور پیک مصرف برق نیز پس از چند روز متوالی افزایش مصرف، روند کاهشی به خود گرفته و وارد کانال ۴۲ هزار مگاوات شد.