شهرستان کارون ظرفیت بالایی در کشت انواع محصولات کشاورزی دارد

اهواز - ایرنا - رییس جهاد کشاورزی شهرستان کارون گفت: شهرستان کارون از ظرفیت بالایی در کشت انواع محصولات کشاورزی برخوردار است که وسعت زیاد زمین ها و خویش فرمایی کشاورزان باعت کاهش تنوع محصولات در این منطقه شده است.مطالب مرتبط

شهرستان کارون ظرفیت بالایی در کشت انواع محصولات کشاورزی دارد

اهواز - ایرنا - رییس جهاد کشاورزی شهرستان کارون گفت: شهرستان کارون از ظرفیت بالایی در کشت انواع محصولات کشاورزی برخوردار است که وسعت زیاد زمین ها و خویش فرمایی کشاورزان باعت کاهش تنوع محصولات در این منطقه شده است.

خرید بیش از ۱۷۰ هزار تن انواع محصولات کشاورزی از کشاورزان

کرمانشاه_مدیرعامل تعاون روستایی استان کرمانشاه گفت: بیش از ۱۷۰ هزار تن انواع محصولات کشاورزی در قالب خریدهای تضمینی مباشرتی و توافقی طی سال گذشته از کشاورزان این استان خریداری شد.

معادن آذربایجان غربی ظرفیت بالایی در ایجاد اشتغال دارد

ارومیه- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه معادن طلا، باریت، تیتان و سنگ تزئینی از مهمترین قابلیت های معدنی استان است، گفت: معادن این استان ظرفیت بالایی در ایجاد اشتغال دارد اما در سالهای گذشته این ظرفیت

ظرفیت صادراتی محصولات کشاورزی مازندران باید افزایش یابد

رئیس مجمع نمایندگان مازندران با تاکید بر رونق تولید واحدهای صنعتی استان، گفت: ظرفیت صادراتی محصولات کشاورزی مازندران افزایش یابد.

به نام کشاورزان، به کام دلالان/ جلوی سوءاستفاده‌ها را بگیرید

گرانی محصولات کشاورزی و به تبع آن محصولات فرآوری شده که ماده اولیه آن محصولات کشاورزی است، این باور را به وجود آورد که کشاورزان با صادرات محصولات خود از نوسانات نرخ ارز سود برده‌اند. اگرچه سود صادرات کشاورزی نسبت به قبل بهتر شده، اما افزایش تورم نهاده‌ها

مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در کرج راه اندازی می شود

کرج - ایرنا - سرپرست اداره تعاون روستایی شهرستان کرج اعلام کرد که نخستین مجتمع تجاری و مرکز عرضه محصولات کشاورزی به زودی در این شهرستان راه اندازی می شود.

کارت زرد جهاد کشاورزی به ۶ فروشگاه سموم محصولات در آمل

آمل - مدیر جهاد کشاورزی آمل گفت: در پایش میدانی از ۱۳ فروشگاه سموم محصولات کشاورزی دراین شهرستان، ۶ واحد تذکر جدی و اخطار کتبی دریافت کردند.

افزایش تولید محصولات گلخانه ای در خوزستان

باغملک یکی از شهرستان های پیشرو در احداث محصولات گلخانه ای است ، انواع محصولات گلخانه ای در آن تولید می شود.

محصولات قطب تولید تخمه ایران در انتظار ورود به بازارهای جهانی

شهرستان خوی قطب تولید تخمه آفتابگردان در کشور است و بزرگ‌ترین میدان خشکبار خاورمیانه در خوی قرار دارد 40 درصد تخمه‌های آجیلی آفتابگردان و کدوی کشور را خوی تأمین می‌کند اما هنوز این ظرفیت‌های صادراتی این محصولات جدی گرفته نشده است.

۱۶۷ هزار تن محصولات کشاورزی و دامی یزد توافقی خریداری شد

یزد ـ مدیر سازمان تعاون روستایی استان یزد گفت: ۱۶۷ هزار تن انواع محصولات کشاورزی و دامی استان یزد توسط شبکه تعاون روستایی استان به صورت تضمینی، توافقی و حمایتی خریداری شد.

تولید محصولات نوین چای تا پنج برابر ارزش افزوده دارد

رشت - ایرنا - مدیر صنایع غذایی و تبدیلی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان گفت: تولید محصولات نوین چای تا پنج برابر، ارزش افزوده دارد و باید از آن به درستی استفاده کرد.

بارانهای بهاری سطح زیر کشت گناباد را 20 درصد افزایش داد

گناباد- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گناباد مهمترین دستاورد بارشهای بهاری امسال را افزایش پنج تا 20 درصدی سطح زیر کشت محصولات کشاورزی در این شهرستان ذکر کرد.

تغییرات قیمتی محصولات کشاورزی به روایت مرکز آمار + جدول

مرکز آمار گزارش متوسط قیمت محصولات و هزینه خدمات کشاورزی در زمستان 97 را اعلام کرد.

سیل ۸۶ میلیارد تومان به محصولات کشاورزی زنجان خسارت زد

زنجان-رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان به خسارت وارد شده از سیل به بخش کشاورزی در استان اشاره کرد وگفت: طی فروردین‌ماه امسال سیل ۸۶ میلیارد تومان به محصولات کشاورزی خسارت زد.

آمریکا خواستار لغو تعرفه های ژاپن بر محصولات کشاورزی شد

پکن- ایرنا- آمریکا که در یک جبهه درگیر نبرد تجاری با چین بر سر افزایش تعرفه کالاهای وارداتی از این کشور است این بار از توکیو خواست تعرفه بر محصولات کشاورزی آمریکا را لغو کند.

چرا بهترین و بدترین گندم کشور یک قیمت دارد؟

تهران- ایرنا- عضو کمیسیون کشاورزی مجلس معتقد است که خرید و فروش سنتی محصولات کشاورزی تبعات بسیاری را برای کشور به دنبال دارد؛ برای مثال، تعیین قیمت یکسان برای بهترین و بدترین گندم تولیدی، به مرور باعث کاهش کیفیت گندم می شود.

سیستان وبلوچستان ظرفیت مناسبی برای پرورش شتر مرغ دارد

زاهدان - رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: در حال حاضر ۷ واحد پرورش شتر مرغ در استان با ظرفیت تولید ۷۰تن گوشت و۱۲۵۰ قطعه جوجه مشغول فعالیت هستند.

ملخ‌ها در جنوب‌شرق استان تهران خطری برای محصولات کشاورزی ندارند+ تصاویر

رئیس بخش تحقیقات حشره‌شناسی کشاورزی مؤسسه گیاه‌پزشکی با اشاره به اینکه مردم به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه توجه نکنند گفت: گروهی از ملخ‌ها که به‌صورت انفرادی هستند خطری برای محصولات کشاورزی ندارند و ملخ‌های جنوب‌شرق استان تهران نیز از این گروه هستند.

محصولاتی خوشمزه‌ اما بدون بسته‌بندی شیک صادراتی

حوزه کشاورزی یکی از مزیت‌های مهم اقتصادی در خراسان شمالی است و وجود ظرفیت‌های مهم در این حوزه می‌تواند زمینه بسیار مهمی برای صادرات محور کردن خراسان شمالی برای ارسال محصولات کشاورزی به کشورهای هدف و همچنین محقق کردن شعار رونق تولید باشد، اما وجود زیرساخت‌

کاتالیزوری به نام روابط عمومی - محمدرضا گودرزی*

خرم آباد – ایرنا - فعالیت در عرصه روابط عمومی هر سازمان، شرکت و یا موسسه ای ریسک بالایی دارد چرا که باید به دنبال ارتباطی موثر و دوسویه با مخاطبانی خاص بود در این راه نیاز به بردباری و صبر بالایی است.