جمالی: مشکلات مردم با سازمان منابع طبیعی باید حل شود

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکل مردم با سازمان منابع طبیعی گفت: این مشکل باید هر چه زودتر برطرف شود.مطالب مرتبط

عاملان آتش‌سوزی منابع طبیعی در کرمانشاه باید مجازات شوند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه 98 درصد از آتش‌سوزی‌‌های منابع طبیعی عوامل انسانی دارد گفت: باید با تعامل با دستگاه قضایی عاملان و مقصران آتش‌‌سوزی منابع طبیعی مورد پیگرد قانونی قرار گیرند و به جدیت مجازات شوند.

مجازات در انتظار عاملان آتش سوزی منابع طبیعی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه ۹۸ درصد از آتش سوزی‌های منابع طبیعی عوامل انسانی است، گفت: باید با تعامل با دستگاه قضایی عاملان و مقصرین آتش سوزی منابع طبیعی مورد پیگرد قانونی قرار گیرند و به جدیت مجازات شوند.

چارت سازمانی منابع طبیعی سردشت باید ارتقا یابد

مهاباد- ایرنا- فرماندار سردشت با اشاره به وجود 90 هزار هکتار عرصه جنگلی و 30 هزار هکتار مرتع در این شهرستان، گفت: برای صیانت هرچه بهتر از عرصه های منابع طبیعی این شهرستان به ویژه جنگل ها چارت سازمانی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری این شهرستان باید ارتقا پی

250 هزار هکتار از مراتع خراسان شمالی به مردم واگذار شده است

مدیرکل منابع طبیعی خراسان شمالی از واگذاری 250 هزار هکتار اراضی منابع طبیعی استان به مردم خبر داد.

98 درصد آتش سوزی های منابع طبیعی ناشی از عوامل انسانی است

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمانشاه گفت: 98 درصد از آتش سوزی های منابع طبیعی و مراتع و جنگل های استان ناشی از عوامل انسانی است تنها 2 درصد آن به عوامل طبیعی مانند صاعقه و تابش خورشید برمی گردد.

خلع ید از متصرفان 195 هکتار منابع طبیعی خراسان شمالی

بجنورد- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان شمالی گفت: 717 هکتار از منابع طبیعی تصرف شده این استان در سال قبل شناسایی و از متصرفان 195 هکتار آن خلع ید شد.

معاون سازمان برنامه و بودجه: مقاومت مدنظر رهبری باید عملیاتی شود

بیرجند - ایرنا - معاون توسعه منابع انسانی و هماهنگی استان های سازمان برنامه و بودجه گفت: با توجه به محدودیت منابع مالی در سال جدید و مضاعف شدن فشارهای بیرونی، همه باید در کنار هم با عزم ملی و قاطعیت مقاومتی را که مقام معظم رهبری از همه انتظار دارند، عملیا

بررسی راهکار های پیشگیری از آتش سوزی های احتمالی منابع طبیعی در میزگرد تخصصی ایرنا(2)

ایرنا- یاسوج- با حضور مدیران کل منابع طبیعی،محیط زیست و ستاد بحران در میزگرد تخصصی ایرنا راهکارهای پیشگیری از آتش سوزی های احتمالی منابع طبیعی در فصل گرما بررسی شد.

لرستان|پایگاه هوایی اطفای حریق منابع‌طبیعی در کوهدشت احداث شود

رئیس اداره منابع‌طبیعی و آبخیزداری شهرستان کوهدشت گفت: پایگاه هوایی اطفای حریق منابع‌طبیعی با توجه به کوهستانی‌بودن این شهرستان در کوهدشت احداث شود.

سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری فارس معرفی شد

شیراز _ شهرام منتصری به عنوان سرپرست منابع طبیعی استان فارس معارفه شد.

آتش به جان منابع طبیعی کازرون افتاد

۵ هکتار از اراضی منابع طبیعی کازرون در آتش سوخت.

منتظری: مردم باید از مشکلات استقلال خبردار شوند

تهران- ایرنا- «پژمان منتظری» پس از پیروزی مقابل سپیدرود در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: شرمنده هواداران شدیم اما آنها باید از مشکلات ما خبردار شوند.

شناسایی 110 نقطه بحرانی حریق در جنگل‌ها و مراتع کرمانشاه

جانشین یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمانشاه گفت: امسال انتظار وقوع حریق‌های بیشتری را در عرصه‌های منابع طبیعی استان داریم.

مسئولان باید شبانه روزی برای حل مشکلات مردم تلاش کنند

اهواز - ایرنا - امام جمعه اهواز گفت: یک مسئول در نظام‌ جمهوری اسلامی باید شبانه روزی برای برطرف کردن مسایل و مشکلات جامعه کار کند.

مردم با همبستگی ملی قادر به رفع مشکل کشور هستند

یزد - ایرنا - معاون فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان ایران می گوید: مشکلات اقتصادی، فرهنگی و سیاسی کشور زمانی رفع می‌شود که آحاد مردم اعلام کنند،« قرار است ، این مشکلات را حل کنیم».

روایت حجت‌الاسلام‌ ‌حسینی‌قمی از قیمت محصولات و اقلام خوراکی؛ نیازمندان با این قیمت‌ها چگونه می‌توانند خرید کنند

استاد حوزه علمیه با اشاره به مشکلات جامعه و گرانی گفت: مسئولان باید شبانه‌روز بیدار باشند و تلاش و خدمت کرده و در راستای رفع مشکلات جامعه اهتمام داشته باشند و مردم هم باید به داد یکدیگر برسند.

دولت برنامه‌ریزی جدی و عملی برای حل مشکلات اقتصادی مردم داشته باشد

نماینده ولی‌فقیه در استان لرستان گفت: توجه به مشکلات اقتصادی وظیفه همه است و دولت باید برنامه‌ریزی جدی و عملی نسبت به حل مشکلات اقتصادی مردم داشته باشد.

حفاظت از منابع طبیعی راهکاری برای توسعه گردشگری

حفاظت از عرصه های منابع طبیعی منجر به توسعه صنعت گردشگری می شود.

طرح جامع دریاچه اوان بازنگری شود

قزوین - ایرنا - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار قزوین طرح جامع دریاچه اوان که در اوایل دهه 80 تهیه شده را نیازمند بازنگری دانست و گفت: برای انجام این کار علاوه بر نقطه نظر برخی دستگاه ها از جمله محیط زیست و منابع طبیعی، منافع عمومی مردم محل نیز باید د

75 کیلومتر آتش بُر در شهرستان جهرم ایجاد شد

شیراز-ایرنا-رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان جهرم گفت: 75 کیلومتر آتش بُر در محدوده ای 250 هکتاری از عرصه های منابع طبیعی این شهرستان ایجاد شده است.