ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور

به مناسبت روز ملی جمعیت مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی اقدام به ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور می‌کند.مطالب مرتبط

ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور

به مناسبت روز ملی جمعیت مرکز درمان ناباروری ابن سینا جهاددانشگاهی اقدام به ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور می‌کند.

خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور در ­مرکز ابن سینا

مرکز درمان ناباروری ابن سینا، به مناسبت روز ملی جمعیت از امروز تا ۲ خرداد اقدام به ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور می‌کند

خدمات رایگان در مان ناباروری در مرکز ابن سینا

مرکز درمان ناباروری ابن سینا، به مناسبت روز ملی جمعیت اقدام به ارایه خدمات رایگان برای زوج‌های نابارور می‌کند

خدمات رایگان مرکز درمان ناباروری ابن سینا به زوجین نابارور

مرکز درمان ناباروری ابن سینا، به مناسبت روز ملی جمعیت و در راستای تحقق بیانات رهبری، به زوجین نابارور خدمات رایگان ارائه می دهد.

ارائه خدمات رایگان درمان ناباروری در پژوهشگاه ابن اسینا

مرکز درمان ناباروری ابن سینا، به مناسبت روز ملی جمعیت و در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری از تاریخ ۲۸ اردیبهشت تا ۲ خرداد اقدام به ارائه خدمات رایگان برای زوجین نابارور می‌کند.

ارائه خدمات رایگان درمان ناباروری در پژوهشگاه ابن سینا

مرکز درمان ناباروری ابن سینا، به مناسبت روز ملی جمعیت و در راستای تحقق بیانات مقام معظم رهبری از تاریخ ۲۸ اردیبهشت تا ۲ خرداد اقدام به ارائه خدمات رایگان برای زوجین نابارور می‌کند.

چگونگی ارایه خدمت بیمه سلامت به بیماران هموفیلی

رییس گروه دارو دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت گفت: ارایه خدمات به بیماران هموفیلی براساس بسته خدمتی ابلاغی است و خدمات به این بیماران کاهش نداشته است.

حمایت از زوج‌های نابارور از راه‌های رشد جمعیت

حمایت از زوج‌های نابارور و مراکز درمان ناباروری یکی از راه‌های تحقق سیاست‌های جمعیتی کشور است

خدمات رسانی رایگان اتوبوسرانی شیراز در شب‌های قدر

همزمان با شب‌های قدر ۷۰۰ دستگاه اتوبوس شهری در شیراز به صورت رایگان به شهروندان شب زنده دار خدمات ارائه می‌دهند.

بیمارستان فاطمه الزهرای رباط کریم ‍پیشرو در ارایه خدمات بهداشتی و درمانی

بیمارستان فاطمه الزهرای شهرستان رباط کریم باوجود آماربالای مراجعان / بار ارایه خدمات بهداشتی و درمانی به دیگرشهرستانهای استان تهران و حتی استانهای همجوار را به دوش می کشد .

شرط مثبت شدن رشد جمعیت کشور/ سهم فرزندآوری زوجین نابارور

رئیس مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، گفت: اگر بتوان از ۳ میلیون زوج نابارور در کشور حمایت کرد، می‌توان امیدوار بود که حداقل ۵ تا ۶ میلیون نفر به جمعیت کشور اضافه می‌شود.

شرط مثبت شدن رشد جمعیت کشور/سهم فرزند آوری زوجین نابارور

رئیس مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن سینا، گفت: اگر بتوان از سه میلیون زوج نابارور در کشور حمایت کرد، می توان امیدوار بود که حداقل ۵ تا ۶ میلیون نفر به جمعیت کشور اضافه می شود.

خدمات رایگان سلامت به مردم محروم ممسنی

خدمات رایگان سلامت به مناطق محروم بخش بخش ماهور و میلاتی ممسنی ارائه شد.

ارائه خدمات به بیماران هموفیلی کاهش نداشته است

رییس گروه دارو دفتر خدمات تخصصی سازمان بیمه سلامت گفت: ارایه خدمات به بیماران هموفیلی براساس بسته خدمتی ابلاغی است و هیچ گونه محدودیت جدیدی اعمال نشده است.

ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزشی رایگان طب ایرانی در ماه رمضان

با همکاری دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت و اداره کل سلامت شهرداری تهران، خدمات مشاوره‌ای و آموزشی رایگان طب ایرانی توسط جامعه دانشگاهی این حوزه، در ماه مبارک رمضان به شهروندان ارائه می‌شود.

اهالی مناطق سیل‌زده خراسان جنوبی از خدمات درمانی رایگان بهره‌مند شدند

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: کاروان سلامت هلال احمر به 127 نفر از اهالی سیل‌زده بخش دستگردان طبس خدمات درمانی و داروی رایگان ارائه کردند.

24750 خدمت امدادی به مشترکان گاز تبریز ارایه شد

تبریز- ایرنا- رییس اداره بهره برداری گاز تبریز با تاکید بر لزوم تسریع در خدمات رسانی به مشترکان گفت: سال گذشته 24 هزار و 750 خدمت امدادی به مشترکان گاز این شهرستان ارایه شده است.

85 درصد بیمه شدگان سلامت خراسان جنوبی خدمات رایگان می گیرند

بیرجند - ایرنا - مدیرکل بیمه سلامت خراسان جنوبی گفت: اکنون 85 درصد جمعیت زیر پوشش بیمه سلامت در استان از خدمات رایگان بیمه ای برخوردارند.

ارایه خدمات داندان‌پزشکی به ۷ میلیون دانش‌آموز

خدمات رایگان تیم‌های فنی و حرفه‌ای به مردم مناطق سیل زده

تیم‌های تخصصی فنی و حرفه‌ای به کمک مردم مناطق سیل زده آق قلا و گمیشان رفته اند تا لوازم خانگی و خودرو‌های آسیب دیده را رایگان تعمیر کنند.