ثبت نام سیل‌زدگان در سامانه سجاد ضروری است
مطالب مرتبط

ثبت نام سیل‌زدگان در سامانه سجاد ضروری است

سامانه «سجاد» چیست؟

مسئول کارگروه فناوری اطلاعات و آمار قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده ضمن تشریح عملکرد سامانه سجاد (سامانه جامع امداد و بازسازی دولت) از تکمیل اطلاعات این سامانه از سوی دستگاه‌های ذی‌ربط خبر داد.

ثبت بیش از 800 پرونده در سامانه سجاد

جانشین قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده خوزستان گفت: تاکنون 811 پرونده برای خسارت کشاورزی در سامانه سجاد ثبت شده است.

سامانه سجاد راه اندازی شد

مدیر دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری از راه اندازی سامانه سجاد به منظور جمع‌آوری اطلاعات و برآورد خسارات سیل خبر داد

سامانه سجاد عملکرد دستگاه های اجرایی خوزستان را پس از سیل رصد می‌کند/ ضرورت توجه به زیرساخت‌های شهری و روستایی

معاون عمرانی و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: قرارگاه بازسازی با ابزار سامانه سجاد عملکرد دستگاه های اجرایی استان خوزستان و پیگیری اقدامات انجام شده را رصد و پایش می کند.]]>

راه‌اندازی سامانه سجاد برای جمع‌آوری اطلاعات خسارات سیل

کرمانشاه - مدیر دفتر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری کرمانشاه گفت: سامانه سجاد برای جمع‌آوری اطلاعات خسارات سیل راه‌اندازی شده است.

اهواز| 379 مورد خسارت کشاورزی ناشی از سیل در خوزستان ثبت شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان به ثبت خسارت‌های حوزه کشاورزی در سامانه سجاد یا سامانه امداد و بازسازی دولت اشاره و گفت: 379 مورد تاکنون در این سامانه به ثبت رسیده که نیازمند سرعت بیشتری در این‌باره هستیم.

تکلیف ارز دانشجویی سال 98 مشخص شد

ثبت نام ارز دانشجویی برای شش ماهه اول سال 98 امروز از طریق سامانه سجاد آغاز می شود.

ثبت نام ارز دانشجویی از امروز آغاز می‌شود

ثبت‌نام ارز دانشجویی برای شش ماهه اول ۱۳۹۸ از ۲۹ اردیبهشت از طریق سامانه سجاد به نشانی portal.saorg.ir آغاز می‌شود

دسترسی به سامانه احراز هویت «شاهکار» فقط برای نیازهای ضروری

2140پرونده خسارت سیل لرستان ثبت شد

دبیر کمیته برآورد و تعیین خسارات قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده گفت: تاکنون 2140پرونده خسارت سیل لرستان در سامانه«سجاد» ثبت شده‌است.

دعای امام سجاد(ع) در ماه رمضان

شیخ کلینی در اصول کافی روایتی را درباره دعای امام سجاد(ع) در ماه رمضان نقل می‌کند.

ثبت نام ارز دانشجویی برای ۶ ماه اول سال از امروز آغاز شد

سازمان امور دانشجویان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ثبت نام ارز دانشجویی برای ۶ ماهه اول ۱۳۹۸ از امروز ۲۹ اردیبهشت ۹۸ از طریق سامانه سجاد به نشانی portal.saorg.ir آغاز می‌شود.

۱۵ خرداد زمان موعود برای آغاز کشت تابستانه در خوزستان/ ثبت ۸۱۱ پرونده خسارت کشاورزی در سامانه سجاد و عدم تخصیص بودجه

مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان گفت: همه امکانات و ماشین آلات بسیج شده اند تا اراضی کشاورزان برای کشت تابستانه در ۱۵ خرداد ماه سال جاری آماده شود.]]>

اطلاعات سیل باید هرچه سریع تر بارگذاری شود

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: دستگاه های درگیر در قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل زده باید هرچه سریع تر اطلاعات در مورد سیل را در سامانه سجاد را بارگیری اطلاعاتی کنند چرا که در صورت عدم بارگذاری به موقع اطلاعات اعتباری به استان تعلق نمی گیرد.

واجدین شرایط در مناطق سیلزده برای دریافت لوازم خانگی معرفی شوند

تهران- ایرنا- دبیر کمیته برآورد، تعیین خسارت و تخصیص منابع وزارت کشور از استانداران 10 استان خواست، افراد واجد شرایط در مناطق سیل زده را که در سامانه سجاد ثبت نام کرده اند، برای دریافت لوازم خانگی به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) معرفی کنند.

افراد واجد شرایط سیل زده برای دریافت لوازم خانگی معرفی شوند

اهواز - ایرنا - دبیر کمیته برآورد، تعیین خسارت و تخصیص منابع وزارت کشور از استانداران 10 استان خواست، افراد واجد شرایط در مناطق سیل زده را که در سامانه سجاد ثبت نام کرده اند، برای دریافت لوازم خانگی به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) معرفی کنند.

روحانی: همه کالاهای ضروری و نیازهای اساسی کشور تامین شده است

رئیس‌جمهور با بیان اینکه به رغم همه مشکلات و تهدیدها ما امروز در بهترین شرایط از نظر ذخایر ضروری هستیم، گفت: دولت مشکلی در این زمینه ندارد همه کالاهای ضروری مورد نیاز کشور و نیازهای اساسی تامین شده است.

پوشش۳۱هزار بیمار پرفشار خون در سامانه سیب

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از پوشش ۳۱ هزار بیمار پر فشار خون در سامانه سیب «سامانه یکپارچه بهداشت» خبر داد.

شهردار شیراز: نقایص فعلی سامانه شفافیت از بزرگی کار کم نمی کند

شیراز-ایرنا- شهردار شیراز ایجاد سامانه شفافیت را کار بزرگی دانست و گفت: اگر نقایصی در این سامانه وجود دارد از بزرگی کار کم نمی کند و هم اینک بیش از 40 حوزه مختلف زیرمجموعه این نهاد و 54 کاربر مشغول به روز کردن این سامانه هستند.