مرادی: متأسفانه مسئولان با اهمال‌کاری‌ها موجب شرمندگی ما در مقابل مردم می‌شوند
مطالب مرتبط

پای حرف مردم

"پای حرف مردم" ، کاری از معاونت خبر مرکز همدان است و مردم در این بسته خبری، حرفهای خود را به گوش مسئولان میرسانند.

رویکرد جدید ستاد امر به معروف کاری سخت اما گرانقدر است

تهران - ایرنا - رئیس فراکسیون قرآن و عترت مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رویکرد جدید ستاد امر به معروف کاری سخت اما گرانقدر است و باید با آگاهی و آموزش تمام مسئولان امر به معروف شوند تا فضایی پر از شادابی و پاکی جامعه را فرا گیرد.

مطالبه اصلی مردم عدم مماشات با فساد و دروغ نگفتن مسئولان است

حجت اسلام دکتر جلیل محبی گفت : توجه به نظارت عمومی بر مسئولان و همچنین مسئولیت اجتماعی موجب پیشرفت جامعه ایرانی اسلامی خواهد شد.

اهواز|مسئولان وظیفه پاسخگویی به مطالبات مردم را دارند؛ امام جمعه واسطه مردم و مسئولان است

نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با بیان این‌که مسئولان وظیفه پاسخگویی به مطالبات مردم در حد توان را برعهده دارند، گفت: باتوجه به این‌که ممکن است مردم نتوانند صدای خود را به مسئولان برسانند، بنده واسطه بین مردم و مسئولان هستم.

استاندار خراسان شمالی: صف طولانی زندانیان نتیجه کم کاری مسئولان است

بجنورد- ایرنا- استاندار خراسان شمالی گفت: کم کاری مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی در زمینه های مختلف باعث می شود که صف زندانیان افزایش یابد.

مشکلات موجود در روستاهای نهاوند نتیجه کم کاری مسئولان است

نهاوند - فرماندار نهاوند با بیان اینکه کمبودها و مشکلات موجود در روستاها نتیجه کم کاری مسئولان است، گفت: دهیاران نماینده دولت در روستا هستند و باید به وظایف خود عمل کنند.

رضایت مردم از مسئولان تیر خلاص بر توطئه‌های مستکبران است

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با بیان این‌که نقطه اتکای مسئولان باید مردم باشند، تاکید کرد: رضایتمندی مردم از عملکرد مسئولان تیر خلاص بر همه توطئه‌هاست.

قلم بر زمین به احترام خاطرات

هوشنگ مرادی کرمانی را می توان «هانس کریستین آندرسن» ایرانی دانست یا گفت کاری که او در ادبیات کودک کرد شبیه همتی بود که عباس کیارستمی در سینما به خرج داد.

امام جمعه یزد: مردم و مسئولان تسلیم جنگ روانی دشمن نمی شوند

یزد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد گفت: دشمنان انقلاب اسلامی بعد از شکست در عرصه های مختلف می خواهند با جنگ روانی ما را تسلیم خواسته های شیطانی خود کنند، باید مردم و مسئولان با بصیرت در برابر آنها ایستادگی کنند.

مسئولان دست بجنبانید که پای مردم در گل و آب مانده است

مسئولان شهرستانی و استانی هر هفته از پل ارتباطی روستاهای بالادست سد گلورد که به دلیل سیل اخیر تخریب شده است و از وضعیت تردد مردم با شناور نظامی، بازدید می‌کنند اما در این شرایط باید مسئولان دست بجنبانند که پای مردم در گل و آب مانده است.

مسببان مشکلات اقتصادی برای فرار از پاسخگویی مردم را از جنگ می‌ترسانند + فیلم

امام جمعه همدان با بیان اینکه مسببان مشکلات اقتصادی امروز کشور، برای فرار از پاسخگویی مردم را از جنگ می‌ترسانند، گفت: متأسفانه در کشور هستند مدیرانی که تفکر غربی و لیبرالی دارند و سرباز غرب محسوب می‌شوند.

تکاپوی مسئولان قم برای ساماندهی بازار رمضان

قم- ایرنا - ساماندهی بازار به منظور تدارک مایحتاج مردم درماه مبارک رمضان و پاسخگویی به برخی نارضایتی های شهروندان قمی ، جزء اولویت های کاری مسئولان استان دراین ایام شده، بطوریکه با برگزاری جلسات مختلف به دنبال اجرایی کردن راهکارهایی هستند تا برای شهروندان

امام جمعه همدان: مسببان مشکلات اقتصادی برای فرار از پاسخگویی مردم را از جنگ می‌ترسانند

نماینده ولی فقیه در همدان با بیان اینکه مسببان مشکلات اقتصادی امروز کشور، برای فرار از پاسخگویی مردم را از جنگ می‌ترسانند، گفت: متأسفانه در کشور هستند مدیرانی که تفکر غربی و لیبرالی دارند و سرباز غرب محسوب می شوند.

منتظری: مردم باید از مشکلات استقلال خبردار شوند

تهران- ایرنا- «پژمان منتظری» پس از پیروزی مقابل سپیدرود در ورزشگاه آزادی اظهار داشت: شرمنده هواداران شدیم اما آنها باید از مشکلات ما خبردار شوند.

اتحاد و وحدت رمز پیروزی ایران در مقابل تحریم دشمنان است

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه درسپاه مراغه گفت: تنها رمز پیروزی مقابل تحرم و تهدید دشمنان اتحاد و وحدت بین مردم و مسئولان است.

رویکرد «امر به معروف مسئولان» مسیری سخت اما اساسی است

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور گفت: موضوع «امر به معروف مسئولان» کاری بسیار سخت اما اساسی است.

نمایشگاه افغانستان موجب همدلی مردم منطقه می شود

تهران-ایرنا- رئیس موسسه فرهنگی اکو، هنر و فرهنگ را از ابزارهای مهم دیپلماسی عمومی دانست و اظهار امیدواری کرد که این ابزارها بتوانند موجب همدلی مردم منطقه شود.

پرسه سگ های ولگرد در شهر قزوین و افزایش نگرانی مردم

قزوین - ایرنا -پرسه سگ های ولگرد در سطح شهر قزوین به ویژه هنگام تاریکی هوا موجب افزایش نگرانی مردم از خطرات آنها شده است و باید مسئولان به شکلی جدی تر برای رفع تهدیدات این حیوانات اقدام کنند.

دست اندازی به بیت المال موجب بی اعتمادی مردم شده است

قزوین- نماینده تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دست اندازی به بیت المال و غارت ثروت عمومی توسط عده ای از خدا بی خبر موجب بد بینی و بی اعتمادی مردم شده است که باید جلوی آن گرفته شود.

رضایت مندی مردم وظیفه وهدف مهم مسئولان است

بوشهر- ایرنا- سرپرست فرمانداری دشتستان استان بوشهر گفت: رضایت مندی مردم و جلب نظر ارباب رجوع در خدمت رسانی از وظایف و اهداف مهم مسئولان است و دراین زمینه باید مردم در راس امور باشند و خودمان را موظف به خدمت به مردم بدانیم.