تذکر نماینده باوی و کارون در خصوص مشکلات آب و فاضلاب اهواز

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس گفت: متأسفانه پس از سیل اخیر مشکلات آب و فاضلاب اهواز، حمیدیه، باوی و کارون افزایش یافته و همچنین در اقدامی نسنجیده با تغییر مدیریت این واحدها مشکلات تشدید شده است.مطالب مرتبط

تذکر نماینده باوی و کارون در خصوص مشکلات آب و فاضلاب اهواز

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس گفت: متأسفانه پس از سیل اخیر مشکلات آب و فاضلاب اهواز، حمیدیه، باوی و کارون افزایش یافته و همچنین در اقدامی نسنجیده با تغییر مدیریت این واحدها مشکلات تشدید شده است.

نماینده اهواز:خسارات کشاورزان سیل زده پرداخت نشده است

اهواز - ایرنا - نماینده مردم اهواز، حمیدیه، کارون و باوی در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از گذشت حدود 40 روز از سیل در خوزستان خسارات کشاورزان سیل زده این استان هنوز پرداخت نشده است.

اهواز| حمایت از تولید چادر ملی از اولویت‌های فرهنگی مجلس است

نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش قیمت چادر اظهار داشت: حمایت از تولید چادر داخلی و ممانعت از ورود بی‌رویه چادر از خارج از اولویت‌های اصلی مجلس شورای اسلامی در سال رونق تولید است.

یوسفی: مشکلات آب و فاضلاب اهواز پس از سیل بیشتر شده است

شبکه برق آسیب دیده از سیل در شهرستان باوی اصلاح شد

اهواز - ایرنا - مدیراموربرق شهرستان باوی گفت: بخشی از شبکه برق شهرستان باوی که بر اثر سیلاب اخیر آسیب دیده بود اصلاح شد.

تذکر نماینده کرمانشاه در خصوص طرح سامانه سردسیری

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس ضمن درخواست اولویت قرار دادن طرح سامانه سردسیری گفت: در صورت عملیاتی شدن این طرح با کمترین هزینه بهترین اشتغال برای این منطقه فراهم می‌شود.

محموله 10میلیاردریالی کالای قاچاق در شهرستان باوی کشف شد

اهواز - ایرنا - فرمانده انتظامی خوزستان گفت: محموله کالای قاچاق به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان باوی کشف و یک متهم در این رابطه دستگیر شد.

ادامه پس زدگی فاضلاب در اهواز و کلافگی شهروندان

اهواز - ایرنا - مشکل پس زدگی های گسترده و نقطه ای فاضلاب در اهواز سال هاست که شهروندان را کلافه کرده، و سیل اخیر آن را تشدید کرده که هنوز ادامه دارد.

تذکر نظری به شهردار تهران

رئیس کمیته ورزش شورای شهر تهران در خصوص اتفاقاتی که برای حدود ۶۰ نفر از پرسنل سازمان ورزش شهرداری رخ داده به شهردار تذکر داد.

۳ کشته بر اثر تصادف ۲ دستگاه خودرو در شهرستان باوی

اهواز – مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی خوزستان از کشته شدن سه نفر بر اثر تصادف دو دستگاه خودرو در محور ویس به شیبان در شهرستان باوی خبر داد.

احتمال طرح سؤال از شهردار در خصوص تعدیل نیروهای همشهری

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران نسبت به بی‌توجهی شهردار به تذکر نحوه تعدیل نیرو در شهرداری تذکر داد و گفت: اگر پاسخ به تذکرم داده نشود، مجبورم به سمت طرح سوال از شهردار بروم.

23 نفر درشهرستان های اهواز و هویزه غرق شدند

اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت:23 مورد غرق شدگی در رودخانه کارون در مقطع اهواز و رودخانه نیسان در شهر هویزه و رفیع از توابع شهرستان هویزه، از ابتدای فروردین امسال تاکنون رخ داد که پنج نفر آنها فوت کردند.

ضرورت لایروبی مسیر رودخانه کارون  در اهواز تا دارخوین

مدیر عامل سازمان آب و برق خوزستان گفت :لایروبی مسیر رودخانه کارون  در اهواز تا دارخوین ضرورت دارد.

ضرورت لایروبی مسیر رودخانه کارون در اهواز تا دارخوین

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: لایروبی مسیر رودخانه کارون در اهواز تا دارخوین ضرورت دارد.

کمبود اعتبار مانع لایروبی رودخانه کارون است

اهواز - ایرنا - مدیر دفتر حفاظت و مهندسی رودخانه ها و سواحل سازمان آب و برق خوزستان، کمبود اعتبار را مانع لایروبی رودخانه کارون دانست و گفت: اعتبار ساماندهی کارون بزرگ در امسال 60 میلیارد ریال است که کفاف ساماندهی یک کیلومتر را هم نمی دهد.

پرجمعیت‌ترین شهرستان مازندران درگیر با مشکلات فاضلاب

بر اساس آمار، متأسفانه فاضلاب استان مازندران از لحاظ شاخص بهره مندی بسیار پایین‌تر از میانگین کشوری است و این حکایت از کم توجهی مسئولان امر به این موضوع مهم دارد.

شهرستان کارون ظرفیت بالایی در کشت انواع محصولات کشاورزی دارد

اهواز - ایرنا - رییس جهاد کشاورزی شهرستان کارون گفت: شهرستان کارون از ظرفیت بالایی در کشت انواع محصولات کشاورزی برخوردار است که وسعت زیاد زمین ها و خویش فرمایی کشاورزان باعت کاهش تنوع محصولات در این منطقه شده است.

مشکلات آب مجتمع کشار مرتفع می شود

بندرخمیر - فرماندار خمیر گفت: یکی از خواسته های جدی مردم منطقه کشار رفع مشکلات آب روستاهای این منطقه است که در نشست مشترک با مدیران آب و فاضلاب روستایی هرمزگان این مشکلات مرتفع شد.

رهبری غیراعتماد بودن دشمن را بارها تذکر داده است

کرج -ا یرنا - نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج گفت: رهبری بارها غیر اعتماد بودن دشمن را تذکر داده و باید از تاریخ اسلام عبرت گرفت.

میلاد حضرت یحیی (ع) در اهواز گرامی داشته شد

اهواز - ایرنا - پیروان دیانت صابئین مندائی در اهواز با برگزاری آیینی میلاد حضرت یحیی (ع) را در ساحل رودخانه کارون گرامی داشتند.