سه تن پسماند ویژه کشاورزی در شوشتر ز بین برده شد

اهواز - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شوشتر گفت: سه تن پسماند ویژه کشاورزی شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی (ره) با انتقال به یکی از شرکت های فعال و مجاز از بین برده شد.مطالب مرتبط

سه تن پسماند ویژه کشاورزی در شوشتر ز بین برده شد

اهواز - ایرنا - رییس اداره حفاظت محیط زیست شوشتر گفت: سه تن پسماند ویژه کشاورزی شرکت کشت و صنعت نیشکر امام خمینی (ره) با انتقال به یکی از شرکت های فعال و مجاز از بین برده شد.

عملیات تخلیه آب از مزارع کشاورزی شعیبیه شوشتر آغاز شد

اهواز- ایرنا- مدیر جهاد کشاورزی شوشتر گفت: عملیات لایروبی زهکش ها و تخلیه آب از مزارع کشاورزی غرب شعیبیه در این شهرستان آغاز شد.

بندۀ خدا، برده طاغوت

تهران- ایرنا- قرآنی که بدترین جنبندگان را کران و لالانی می‌داند که نمی‌اندیشند چگونه می‌تواند پشتیبان و مؤید الگوی ارباب و برده باشد؟ برده مگر حق و آزادی دارد که مختارانه دعوتش کنند که چشم بگشاید، بشنود و بیاندیشد، آن وقت دل و عقل ببازد؟

به نام کشاورزان، به کام دلالان/ جلوی سوءاستفاده‌ها را بگیرید

گرانی محصولات کشاورزی و به تبع آن محصولات فرآوری شده که ماده اولیه آن محصولات کشاورزی است، این باور را به وجود آورد که کشاورزان با صادرات محصولات خود از نوسانات نرخ ارز سود برده‌اند. اگرچه سود صادرات کشاورزی نسبت به قبل بهتر شده، اما افزایش تورم نهاده‌ها

483 حلقه چاه کشاورزی چابهار در انتظار سوخت

چابهار - ایرنا - 483 حلقه چاه کشاورزی در چابهار یکسال در انتظار سوخت هستند تا پس از سال ها رهایی از بند خشکسالی بتوانند از آب بارندگی نهایت استفاده را برده و بیش از یک هزار هکتار زمین کشاورزی را به زیرکشت ببرند.

برق برخی مناطق شوشتر روز شنبه قطع می شود

اهواز - ایرنا - رییس اداره برق شهرستان شوشتر گفت: برق برخی مناطق شهر شوشتر روز شنبه 28اردیبهشت به دلیل تعمیرات ایستگاه فرهنگ شهر قطع می شود.

یک جوان 18ساله در رودخانه کارون شوشتر غرق شد

شوشتر-ایرنا-مدیرعامل سازمان آتشنشانی وخدمات ایمنی شهرداری شوشترگفت: یک جوان 18ساله ظهر روز پنجشنبه در شاخه شطیط رودخانه کارون در مقطع شهرستان شوشتر غرق شد.

اخذ منصفانه بهای خدمات پسماند از رویکردهای مدیریت پایدار شهری است

عضو شورای شهر معتقد است هرچه ورودی پسماند به آرادکوه کاهش یابد، به سود محیط زیست شهر تهران است،‌ در نتیجه باید در چارچوب ارائه نتایج طرح تجمیع، روند ورودی پسماند به آرادکوه از مناطق پایلوت مشخص شود تا منافع محیط زیستی طرح تجمیع روشن تر شود.]]>

وضعیت دفع پسماند در هیچ کدام از شهرهای گیلان مناسب نیست

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور به گیلان مبالغ خوبی برای ساماندهی پسماند تخصیص داده شده گفت: وضعیت پسماند در هیچ کدام از شهرهای گیلان مطلوب نیست.

نشست کارگروه پسماند شهری مهاباد

برای پیشگیری از آسیب رساندن به محیط زیست سایت پسماند شهری مهاباد در مکان جدید راه اندازی می شود.

تاثیر تحصیلات بر مشارکت در مدیریت پسماند خانگی

نتایج یک پژوهش نشان می‌دهد هر چه سطح سواد بالاتر رود، تمایل به مشارکت در مدیریت پسماند خانگی کمتر می‌شود.

نامناسب بودن وضعیت پسماند در همه شهرهای گیلان

معاون عمرانی استاندار گیلان با بیان اینکه وضعیت پسماند در هیچ کدام از شهرهای گیلان مناسب نیست، گفت: اعتبارات مناسبی برای حوزه محیط زیست و پسماندها تخصیص می‌یابد.

نرخ مبادله پسماند خشک افزایش یافت

مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: قیمت مبادله پسماندهای خشک و قابل بازیافت از امروز 24 اردیبهشت ماه بین دو تا چهار برابر افزایش یافت.

بررسی مکان مناسب برای دفن پسماند شهری مهاباد

برای پیشگیری از آسیب رساندن به محیط زیست سایت پسماند شهری مهاباد در مکان جدید راه اندازی می شود.

برق برخی مناطق شوشتر روز سه شنبه قطع می شود

اهواز - ایرنا - رییس اداره برق شهرستان شوشتر گفت: برق برخی مناطق این شهرستان فردا سه شنبه به دلیل تعمیرات ایستگاه انتقال نیرو (فوق توزیع) قطع می شود.

آتش سوزی در بیشه بنه مهدی شوشتر مهار شد

اهواز - ایرنا - مدیرعامل آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوشترگفت: آتش سوزی در بیشه بنه مهدی شوشتر با تلاش آتش نشانان مهار شد.

33 شبکه تلویزیونی استانی در خدمت رمضان/ پخش 45 سریال

همزمان با ماه مبارک رمضان، شبکه‌های استانی برنامه‌های ویژه‌ای را متناسب با حال و هوای این ماه روی آنتن برده‌اند.

کاهش هزار تنی زباله در تهران پس از گرانی‌ها

روزانه حدود ۸ هزار و ۴۰۰ تن پسماند در شهر تهران تولید می‌شود که عدم تفکیک پسماند در مبدأ و آبگیری زباله در بدو تولید ضمن تولید ۴۰۰ متر مکعب شیرابه در مرکز دفع نهایی آن واقع در مجتمع پردازش و دفع آرادکوه به عنوان یکی از اثرات مخرب زیست‌محیطی، موجب افزایش ه

افزایش قیمت پسماندهای قابل بازیافت در مشهد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از افزایش قیمت پسماندهای قابل بازیافت در ایستگاه‌های مبادله پسماند خشک خبر داد.

افزایش قیمت پسماندهای قابل بازیافت مشهد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد از افزایش قیمت پسماندهای قابل بازیافت در ایستگاه‌های مبادله پسماند خشک خبر داد.