رسوب و آبرفت رودخانه کرخه در مقطع حمیدیه نگران کننده است

اهواز - ایرنا - فرماندار حمیدیه گفت: رسوب و آبرفت ناشی از سیلاب اخیر رودخانه کرخه در مقطع این شهرستان نگرانی های جدی را به وجود آورده است.مطالب مرتبط

رسوب و آبرفت رودخانه کرخه در مقطع حمیدیه نگران کننده است

اهواز - ایرنا - فرماندار حمیدیه گفت: رسوب و آبرفت ناشی از سیلاب اخیر رودخانه کرخه در مقطع این شهرستان نگرانی های جدی را به وجود آورده است.

طوفانِ تهران حادثه نگران کننده ای در پی نداشت

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: در پی وقوع طوفان در تهران خوشبختانه مورد نگران کننده ای گزارش نشده است.]]>

ای. سی آب چاه های استان خراسان جنوبی نگران کننده است

بیرجند - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی گفت: براساس آزمایش های گرفته شده EC (هدایت الکتریکی یا میزان شوری آب) 80 درصد آب چاه های استان بالای 2 هزار و 500 است که این موضوع بسیار نگران کننده و در افق بلندمدت چالش بزرگی برای استان است.

هجوم میلیونها پروانه در اصفهان نگران کننده نیست

اصفهان- ایرنا- سرپرست معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: هجوم میلیون ها پروانه به مناطق شهری و روستایی استان نگران کننده نیست و آنها آفت محسوب نمی شوند.

هجوم میلیونها پروانه در اصفهان نگران کننده نیست

اصفهان- ایرنا- سرپرست معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: هجوم میلیون ها پروانه به مناطق شهری و روستایی استان نگران کننده نیست و آنها آفت محسوب نمی شوند.

بی رغبتی کشاورزان به بیمه نگران کننده است

سمنان- ایرنا- مدیر تعاون روستایی استان سمنان گفت: بی رغبتی کشاورزان به بیمه محصولات باغی با وجود خسارت های جبران ناپذیر بلایای طبیعی به عرصه های کشاورزی استان در سال های گذشته، نگران کننده است.

معاون وزیر خارجه کویت: شرایط منطقه نگران کننده است

تهران- ایرنا- معاون وزیر امورخارجه کویت روز جمعه گفت: شرایط متشنج منطقه ای، نگران کننده است و این امر ایجاب می کند که بسیار مراقب باشیم و احتیاط کنیم.

افزایش قاچاق مواد مخدر نگران‌کننده است

استاندار خوزستان با اشاره به افزایش سه برابر کشفیات مواد مخدر در سال گذشته نسبت به سال 96، گفت: افزایش قاچاق مواد مخدر نگران کننده است.

پاکستان: تحرکات نظامی آمریکا در خلیج فارس نگران کننده است

اسلام آباد - ایرنا - دولت پاکستان در واکنش به تحولات اخیر مربوط به تهران-واشنگتن و افزایش حضور نظامی آمریکا در خلیج فارس، گفت: تحرکات آمریکا نگران کننده است و موجب افزایش تنش ها در منطقه می شود.

کمیسر سازمان ملل در کرمان: اثر تحریم‌ها بر زندگی پناهندگان در ایران نگران‌کننده است

کمیسر ارشد سازمان ملل متحد در امور پناهندگان با بیان اینکه اثر تحریم‌ها بر زندگی پناهندگان در ایران نگران‌کننده است گفت: برای انتقال پول به کشور ایران با مشکلات زیادی روبه‌رو هستیم و دلیل آن تحریم‌هاست.

غرق 5 نفر در رودخانه کارون

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت : از ابتدای امسال تاکنون پنج نفر در رودخانه کارون و در مقطع شهر اهواز غرق شده اند.

حجم بالای پرونده‌های ورودی به دستگاه قضائی نگران‌کننده است

زنجان-امام جمعه ابهر از حجم بالای پرونده‌های ورودی به دستگاه قضائی انتقاد کرد و گفت: حجم بالای پرونده‌های ورودی به دستگاه قضائی نگران‌کننده است.

مخزن سد دز بیش از 600 میلیون مترمکعب رسوب دارد/ برآورد هزینه لایروبی نیمی از دریاچه سد دز 1.5 میلیارد دلار است

مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان با اشاره به مشکل تجمع لای در پشت سد دز گفت: هم‌اکنون بیش از 600 میلیون مترمکعب رسوب در پشت سد تجمع یافته است.]]>

مصرف دخانیات در استان نگران کننده است/ طب اسلامی نداریم

23 نفر درشهرستان های اهواز و هویزه غرق شدند

اهواز - ایرنا - مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت:23 مورد غرق شدگی در رودخانه کارون در مقطع اهواز و رودخانه نیسان در شهر هویزه و رفیع از توابع شهرستان هویزه، از ابتدای فروردین امسال تاکنون رخ داد که پنج نفر آنها فوت کردند.

یک جوان 18ساله در رودخانه کارون شوشتر غرق شد

شوشتر-ایرنا-مدیرعامل سازمان آتشنشانی وخدمات ایمنی شهرداری شوشترگفت: یک جوان 18ساله ظهر روز پنجشنبه در شاخه شطیط رودخانه کارون در مقطع شهرستان شوشتر غرق شد.

ابلاغ دولت برای کاهش رسوب کالا در بنادر روی زمین ماند

اگرچه ۶ بند از ۸ پیشنهاد وزارت اقتصاد برای کاهش رسوب کالا در بنادر تصویب شده و از این ۶ بند، ۲ بند به وزارت صنعت ابلاغ شده اما از اجرای آنها خبری نیست.

افزایش بهای مسکن به رکود بازار دامن زده/ بی‌برنامگی در مسکن نگران‌کننده است

اوضاع نگران کننده تصرف باغها در همدان

فرماندار همدان گفت: با عاملان ساخت و ساز‌های های غیر مجاز در محدوده باغ‌های این شهر با قاطعیت برخورد می‌شود.

کاهش رشد اقتصادی استرالیا

برخلاف ادعای حزب حاکم، برخی از شاخص های اقتصادی استرالیا نگران کننده هستند.