توانمندی ایرنا در حوزه آب بیشتراستفاده می شود

بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل آب منطقه ای هرمزگان گفت: از ظرفیت و توانمندی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و قدرت قلم خبرنگاران این سازمان در حوزه آب و عبور از بحران آبی در این استان بیشتر استفاده می شود.مطالب مرتبط

توانمندی ایرنا در حوزه آب بیشتراستفاده می شود

بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل آب منطقه ای هرمزگان گفت: از ظرفیت و توانمندی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و قدرت قلم خبرنگاران این سازمان در حوزه آب و عبور از بحران آبی در این استان بیشتر استفاده می شود.

توانمندی ایرنا در حوزه آب بیشتر استفاده می شود

بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل آب منطقه ای هرمزگان گفت: از ظرفیت و توانمندی خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) و قدرت قلم خبرنگاران این سازمان در حوزه آب و عبور از بحران آبی در این استان بیشتر استفاده می شود.

مشاور موگرینی: آمریکا توانمندی نظامی جنگ با ایران را ندارد

تهران – ایرنا – مشاور مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا گفت:آمریکا نتوانست برنده هیچ جنگی در عراق باشد و توانمندی نظامی جنگ افروزی در ایران را هم ندارد.

نمایشگاه توانمندی‌های استان کرمانشاه برگزار می‌شود

کرمانشاه_رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه از برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های این استان به مناسبت سال رونق تولید خبر داد.

تاکید فرماندار تربت حیدریه به تهیه شناسنامه توانمندی بانوان

تربت حیدریه- ایرنا- فرماندار تربت حیدریه خواستار تهیه شناسنامه توانمندی بانوان این شهرستان برای بکارگیری آنان در پست های مدیریتی شد.

سامانه توانمندی‌های محصولات داخلی ایجاد می‌شود

به گفته معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با راه‌اندازی سامانه توانمندی‌های محصولات داخلی، علاوه بر ایجاد شفافیت، فرآیند تولید داخلی نیز با رونق همراه خواهد بود.

بازدید از نمایشگاه توانمندی ها کمیته امداد خراسان شمالی

نمایندگان بجنورد در مجلس، از نمایشگاه توانمندی ها کمیته امداد خراسان شمالی دیدن کردند.

قدرت و امنیت در سایه قدرت الهی و بر مبنای توانمندی داخلی است

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح گفت: ما قدرت و امنیت را در سایه قدرت الهی و برمبنای توانمندی‌های بومی و داخلی می‌دانیم و معتقدیم امنیت به معنای نبود تهدید و آنچه غربی‌ها می‌گویند نیست.

آمادگی جهاد دانشگاهی برای همکاری فناورانه با دانشگاه آزاد

رئیس جهاد دانشگاهی با تأکید بر اینکه جهاد دانشگاهی دارای توانمندی‌های زیادی در حوزه‌های مختلف است، گفت: این نهاد از همکاری با مجموعه بزرگی مانند دانشگاه آزاد اسلامی در تولید فناوری و تحقیقات مشترک استقبال خواهد کرد.

نگاهی به تأثیرگذارترین چهره‌های حوزه فناوری در سال 2019

تهران- ایرنا- علاقه‌مندان به حوزه علم و فناوری به رسم هر سال امسال نیز با شرکت در یک نظرسنجی تأثیرگذارترین چهره‌های این حوزه را انتخاب کردند.

استفاده از توانمندی های علمی و تخصصی دانشگاهیان برای گزارش سیلاب

برای تهیه گزارش سیلاب از توانمندی های علمی و تخصصی دانشگاهیان استفاده می کنیم.

قدرت و امنیت را بر مبنای توانمندی‌های بومی و داخلی می‌دانیم/ امنیت به معنای نبود تهدید نیست

رئیس دفتر ارتباطات مردمی نیروهای مسلح تصریح کرد: ما قدرت و امنیت را در سایه قدرت الهی و بر مبنای توانمندی‌های بومی و داخلی می‌دانیم و معتقدیم امنیت به معنای نبود تهدید و آنچه غربی‌ها می‌گویند نیست.]]>

رشد سریع در حوزه نانوفناوری دی‌ان‌ای آمفی‌فیلیک

تهران- ایرنا- نتایج آخرین یافته‌های محققان در مقاله‌ای که اخیرا به چاپ رسیده، نشان می‌دهد که حوزه نانوفناوری دی‌ان‌ای آمفی‌فیلیک در حال رشد سریع است و از این ساختارها می‌توان در حوزه‌های تومورشناسی و واکسن استفاده کرد.

ضرورت ورود شرکت‌های دانش بنیان به حوزه پیشگیری و محیط زیست

وزیر بهداشت گفت: جای شرکت‌های دانش‌بنیانی که در حوزه پیشگیری، محیط زیست و مؤلفه‌های خارج از حوزه سلامت کار کنند، کم است و باید با همکاری معاونت علمی ریاست‌جمهوری، حوزه‌هایی را که به‌شدت بر حوزه سلامت تأثیرگذار هستند، دوباره تعریف کنیم.

استاندارد ایران به رتبه 21 جهان ارتقا یافت

کرمان - ایرنا - مدیرکل دفتر حوزه ریاست، هماهنگی امور استان ها و دبیرخانه شورای عالی استاندارد کشور با اشاره به اقدامات این سازمان در حوزه بین الملل گفت: رتبه این سازمان در پنج سال گذشته در حوزه جهانی 31 بوده که اکنون به 21 ارتقا یافته است.

جایگاه جهانی استاندارد ایران 10 رتبه بالا رفت

کرمان - ایرنا - مدیرکل دفتر حوزه ریاست، هماهنگی امور استان ها و دبیرخانه شورای عالی استاندارد کشور با اشاره به اقدام های این سازمان در حوزه بین الملل گفت: رتبه این سازمان پنج سال گذشته در حوزه جهانی 31 بوده که اکنون به 21 افزایش یافته است.

حوزه نجف در فقه اجتماعی صد گام از قم عقب است

حجت الاسلام رهدار در برنامه چهارسو گفت: باید به دوگانه سازی از حوزه قم و نجف خندید؛ حوزه نجف در فقه اجتماعی صد گام از قم عقب است.

فعالیت‌ها در فناوری‌های حوزه انرژی گسترش می‌یابد

تهران-ایرنا-ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد تا در راستای توسعه فناوری‌های حوزه انرژی، مرکز فناوری انرژی را با همکاری انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر (اتاق بازرگانی) راه‌اندازی کند.

انتخابات مجلس در 208 حوزه انتخابیه برگزار می شود

تهران - ایرنا - سخنگوی ستاد انتخابات کشور اعلام کرد: انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با افزایش یک حوزه انتخابیه نسبت به دوره گذشته در 208 حوزه برگزار می شود.

ارتباط موثر فعالان حوزه تجدیدپذیر در گرو تشکیل انجمن علمی است

تهران- ایرنا- دبیرعلمی هفتمین کنفرانس ملی و نخستین کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران، ارتباط هرچه بیشتر و موثرتر فعالان حوزه تجدیدپذیر را در گرو تشکیل یک انجمن علمی در این حوزه دانست.