63 درصد منابع اعتباری بجستان جذب شد

گناباد- ایرنا- فرماندار بجستان گفت: 63 درصد منابع اعتباری سال مالی کنونی این شهرستان تاکنون جذب شده است.مطالب مرتبط

سانحه رانندگی در بجستان دو مصدوم داشت

گناباد- ایرنا- مدیر حوادث پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی گناباد گفت: واژگونی یک دستگاه تریلی در شهرستان بجستان 2 مصدوم به جا گذاشت.

98 درصد آتش سوزی های منابع طبیعی ناشی از عوامل انسانی است

کرمانشاه- ایرنا- مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کرمانشاه گفت: 98 درصد از آتش سوزی های منابع طبیعی و مراتع و جنگل های استان ناشی از عوامل انسانی است تنها 2 درصد آن به عوامل طبیعی مانند صاعقه و تابش خورشید برمی گردد.

93 درصد حجم سد کرج آبگیری شد

کرج - ایرنا - مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای استان البرز اعلام کرد که 93 درصد ظرفیت سد کرج آبگیری شده که چهار درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است .

خسارت 2 میلیارد و 900 میلیون ریالی سیلاب به جاده های بجستان

بارندگی و سیلاب اخیر 2 میلیارد و 900 میلیون ریال خسارت به جاده های بخش مرکزی شهرستان بجستان وارد کرد.

93 درصد حجم سد امیر کبیر کرج آبگیری شد

کرج - ایرنا - مدیر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای استان البرز اعلام کرد که 93 درصد ظرفیت سد امیر کبیر کرج آبگیری شده که چهار درصد بیشتر از مدت مشابه سال قبل است .

تامین ۵۰ درصد از منابع برای پرداخت خسارت‌های سیلاب به کشاورزان

خرم‌آباد- استاندار لرستان، از تامین ۵۰ درصد از منابع مورد نیاز برای پرداخت خسارت‌های سیلاب به کشاورزان خبر داد.

مجازات در انتظار عاملان آتش سوزی منابع طبیعی

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه ۹۸ درصد از آتش سوزی‌های منابع طبیعی عوامل انسانی است، گفت: باید با تعامل با دستگاه قضایی عاملان و مقصرین آتش سوزی منابع طبیعی مورد پیگرد قانونی قرار گیرند و به جدیت مجازات شوند.

توزیع سبد کالا بین مددجویان در بجستان

70 درصد منابع آب باغات خسارت دیده لرستان تامین شد؛ پاکسازی انجیرستان معمولان تا 20 روز آینده

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: بیش از 70 درصد منابع آب باغات خسارت دیده لرستان تامین شده و کار پاکسازی انجیرستان معمولان تا 20 روز آینده به اتمام می‌رسد.

عاملان آتش‌سوزی منابع طبیعی در کرمانشاه باید مجازات شوند

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به اینکه 98 درصد از آتش‌سوزی‌‌های منابع طبیعی عوامل انسانی دارد گفت: باید با تعامل با دستگاه قضایی عاملان و مقصران آتش‌‌سوزی منابع طبیعی مورد پیگرد قانونی قرار گیرند و به جدیت مجازات شوند.

دانشجویان آمریکایی 1.5 تریلیون دلار بدهکار هستند

تهران - ایرنا - مجله فوربس نوشت: 45 میلیون دانشجوی آمریکایی بیش از 1.5 تریلیون دلار وام دانشجویی دریافت کرده‌اند که این مبلغ 50 درصد بیشتر از بودجه کارت اعتباری آنان است.

تسهیلات از محل منابع بانکی همدان باید به 75 درصد برسد

اذعان دوباره به بی اعتباری ادعاهای تنش زای آمریکا در عراق

بغداد - ایرنا - اذعان دوباره سخنگوی وزارت دفاع یک عضو ائتلاف مدعی مبارزه با داعش، درباره سطح تهدیدات امنیتی مورد ادعای آمریکا در عراق بار دیگر بی اعتباری جنجال امنیتی و جنگ روانی آمریکا در عراق و منطقه را نشان داد.

30 درصد اشتغال استان زنجان در بخش کشاورزی است

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار زنجان با بیان اینکه 30 درصد اشتغال استان زنجان در بخش کشاورزی است گفت: بخش کشاورزی یکی از بخش‌های قابل تامل است و پا به پای سازمان صنعت معدن و تجارت پیش می‌رود و در درآمد ناخالص ملی سهم بالایی دارد.

حجم روان آبها در خراسان رضوی 64 درصد افزایش یافت

مشهد- ایرنا- مدیر دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: حجم روان آبها در این استان از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون نسبت به دوره آماری بلند مدت 64 درصد افزایش یافته است.

تولید علوفه در مراتع اصفهان 20 درصد افزایش می یابد

اصفهان- ایرنا- معاون فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت: با بارش های مناسب ماه های اخیر پیش بینی می شود تولید علوفه در مراتع این استان با 20 درصد افزایش به 740 هزار تن برسد.

۳۴ درصد واحدهای صنعتی‌ اردبیل راکد هستند

سرپرست معاونت امور اقتصادی و هماهنگی منابع انسانی استانداری اردبیل گفت: در حال حاضر ۳۴ درصد واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌های صنعتی و خارج از آن در استان اردبیل به عنوان واحدهای راکد و تعطیل شده محسوب می‌شوند.

جامعه آمریکایی در آستانه فروپاشی با نامشروع بودن 50 درصد نوزادان + جدول

در حالیکه نرخ تولد نوزادان ناشی از ارتباط‌هایی خارج از ازدواج در سال 1960 تنها 5 درصد بوده، در سال 1995 به رقم 32 درصد و در سال 2008 به رقم حیرت‌انگیز 41 درصد و بنابر برخی آمار در دو سال 2007 و 2008 به 51 درصد نیز رسیده است!

صدور ضمانت‌نامه‌های اعتباری برای شرکت‌های دانش بنیان گسترش می یابد

تهران- ایرنا- معاون تسهیلات و تجاری‌سازی صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری، از برنامه این صندوق برای صدور ضمانت‌نامه‌های اعتباری برای شرکت‌های دانش بنیان خبر داد.

تورم به ۳۴.۲ درصد رسید/ تورم نقطه به نقطه ۵۲.۱ درصد

نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به اردیبهشت ماه ١٣٩٨ به ۳۴.۲ درصد رسید که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل (۳۰.۶ درصد) ۳.۶ واحد درصد افزایش نشان می‌دهد.