کاهش تعرفه برق در شهر کاشان و بخش مرکزی اعمال می شود

کاشان - ایرنا - مدیر امور برق کاشان گفت: تعرفه برق این شهرستان امسال از گرمسیر چهار به سه تغییر یافته که البته تنها ویژه شهر کاشان و بخش مرکزی است و شامل بخش های قمصر و نیاسر نمی شود.مطالب مرتبط

تعویق اقدام متقابل هند برای اعمال تعرفه بر کالاهای آمریکایی تا ۱۶ ژوئن

این اقدام هندوستان در پی اقدام آمریکا بر تعلیق اعمال تعرفه ها بر دهلی رخ داد. به این معنی که دو کشور منتظر اند تا بینند چه اتفاقاتی در کشور دیگری رخ خواهد داد]]>

ترامپ تعرفه‌های واردات فولاد از ترکیه را به ۲۵ درصد کاهش می‌دهد

در پی اختلافات سیاسی و دیپلماتیک بین آمریکا و ترکیه در ماه های اخیر شاهد کاهش ارزش لیر در برابر دلار بودیم که با پیش قدم شدن ترکیه در آزاد سازی کشیش آمریکایی، رئیس‌جمهوری آمریکا تصمیم به کاهش تعرفه‌ها گرفته است.]]>

تعرفه برق مشترکان پرمصرف تا 16 درصد افزایش یافت/ نگاه تشویقی برای کاهش مصرف برق

مدیرعامل شرکت توانیرگفت: تعرفه های جدید به گونه ای طراحی شده است که مشترکان با کاهش 10 درصدی مصرف، شاهد کاهش 20 درصدی هزینه برق مصرفی خواهند بود.

رونق صنعت منطقه کاشان در گرو کاهش فرایندها و تغییر نگرش ها

کاشان - ایرنا - جمعی از مسوولان، تولیدکنندگان و صادرکنندگان شهرستان های کاشان، نطنز و آران و بیدگل رونق تولید و جذب سرمایه در منطقه شمال استان اصفهان را در گرو مسائلی مانند کاهش فرایندهای اداری، اصلاح قوانین دست و پاگیر و تغییر دیدگاه مدیران و بدنه کارشنا

درخواست کاهش ۵۰ درصدی تعرفه برق صنعتی در قم

اعضای شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی خواستار کاهش ۵۰ درصدی تعرفه برق برخی واحد‌های صنعتی در اوج مصرف برق فصل تابستان شدند.

اصلاح تعرفه برق دردی دوا نکرد/یارانه پرمصرف‌ها ۶۰ برابرکم مصرف‌ها

کارشناسان معتقدند علیرغم اعمال تعرفه‌های جدید برق، همچنان یارانه پنهان برق یک درصد از مشترکین پرمصرف نسبت به مشترکین با مصارف حداقل، بیش از ۶۰ برابر است.

ترامپ اجرای تعرفه واردات خودرو را به 6 ماه بعد موکول کرد

تهران-ایرنا- «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا در تلاش برای فشار بر اروپا و ژاپن جهت کسب امتیازات تجاری بیشتر، اعمال تعرفه واردات خودرو را به 6 ماه بعد موکول کرد.

هند بار دیگر اعمال تعرفه بر کالاهای آمریکایی را به تعویق انداخت

رییس اتاق اصناف همدان: تعرفه های مالیات کاهش یابد

همدان- ایرنا- رییس اتاق اصناف همدان با اشاره به افت فروش کسبه و بازاریان همدان در سال گذشته خواستار کاهش تعرفه های مالیات و ارزش افزوده بر اساس شرایط موجود صنوف شد.

کاخ سفید قصد دارد اعمال تعرفه بر واردات خودرو را فعلا به تعویق بیندازد

ترامپ قصد دارد اعمال تعرفه بر واردات خودرو را فعلا به تعویق بیندازد

کاخ سفید تعویق شش ماهه اعمال تعرفه گمرکی بر واردات خودرو را تایید کرد

اجرای طرح ظفر ۱۲ در کاشان/دستگیری جوان مزاحم

کاشان - فرمانده انتظامی کاشان از اجرای طرح ظفر ۱۲ در کاشان خبر داد و گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی با شکایت یک خانم فردی که برای وی در فضای مجازی مزاحمت ایجاد کرده بود، دستگیر شد.

سیل مشهد اردهال کاشان 2 کشته برجا گذاشت

کاشان- ایرنا - مدیر مرکز مدیریت بحران و کنترل حوادث فرمانداری ویژه کاشان گفت: بر اثر جاری شدن سیل در منطقه مشهد اردهال کاشان یک مادر و کودک جان باختند.

کاهش ۳۰ درصدی هزینه قبوض برق برای کم‌مصرف‌ها

مدیرعامل شرکت توانیر گفت: تعرفه‌های جدید به گونه‌ای طراحی شده است که مشترکان با کاهش ۱۰ درصدی مصرف، شاهد کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی هزینه برق مصرفی خواهند بود.

هر 10 درصد مصرف کمتر برق مساوی 30 درصد کاهش هزینه

مدیرعامل شرکت توانیر گفت: تعرفه های جدید به گونه‌ای طراحی شده است که مشترکان با کاهش 10 درصدی مصرف، شاهد کاهش 20 تا 30 درصدی هزینه برق مصرفی خواهند بود.]]>

دستگیری کلاهبردار میلیاردی در کاشان/صحنه سازی درباره مرگ متهم

کاشان - فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری کلاهبردار میلیاردی در کاشان خبر داد و گفت: متهم پرونده ۱۱ شاکی دارد.

دلایل کاهش صادرات غیرنفتی استان مرکزی در سال جاری احصا شود

اراک- استاندار مرکزی گفت: دلایل کاهش صادرات محصولات غیر نفتی استان مرکزی در سال جاری بایستی احصا و ارزیابی شود تا در این رابطه بتوان به درستی تصمیم گیری و اقدام کرد.

نویافته های باستانی شمال استان در دانشگاه کاشان به نمایش درآمد

کاشان - ایرنا - نویافته های محوطه های باستانی استرک و جوشقان، خانه فلاحتی، مهرابه سفیدشهر و فیض آباد از توابع شهرستان های کاشان و آران و بیدگل روز دوشنبه در آیینی با حضور جمعی از علاقه مندان در دانشگاه کاشان به نمایش گذاشته شد.

کاهش ۱.۷ درصدی نرخ ازدواج در استان مرکزی طی سال گذشته

اراک- مدیر کل ثبت احوال استان مرکزی گفت: در سال گذشته ۸۶۱۹ مورد ازدواج در استان مرکزی به ثبت رسیده که نسبت به سال قبل از آن با کاهش ۱.۷ درصدی همراه بوده است.