امسال 3000 واحد مسکن مهر در آذربایجان غربی تحویل متقاضیان می شود

مهاباد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: ساخت و تحویل حدود 50 هزار واحد مسکن مهر تعهد این استان بوده که سه هزار واحد باقی مانده از این تعداد، امسال به اتمام رسیده و به متقاضیان واگذار خواهد شد.مطالب مرتبط

امسال 3000 واحد مسکن مهر در آذربایجان غربی تحویل متقاضیان می شود

مهاباد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: ساخت و تحویل حدود 50 هزار واحد مسکن مهر تعهد این استان بوده که سه هزار واحد باقی مانده از این تعداد، امسال به اتمام رسیده و به متقاضیان واگذار خواهد شد.

10 هزار واحد مسکن مهر خوزستان شهریور امسال تحویل می شود

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان بر تکمیل زیرساخت های مسکن مهر خوزستان برای تحویل 10 هزار واحد جدید به متقاضیان در هفته دولت امسال تاکید کرد.

500 واحد مسکن مهر تا پایان خرداد به متقاضیان واگذار می شود

یاسوج - ایرنا - فرماندار کهگیلویه گفت: با برنامه ریزی های انجام شده تا پایان خرداد 500 واحد از مسکن مهر دهدشت با تکمیل زیر ساخت ها به متقاضیان واگذار می شود.

تحویل 500 واحد «مسکن مهر» دهدشت تا پایان خرداد امسال

تسهیلات مقاوم سازی مسکن های روستایی افزایش یافت

مهاباد- ایرنا- مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی گفت: تسهیلات مقاوم سازی و بهسازی مسکن های روستایی برای پرداخت به متقاضیان افزایش یافته است.

443 واحد مسکونی برای محرومان در آذربایجان شرقی احداث می شود

تبریز - ایرنا - مدیرعامل انجمن خیرین مسکن ساز آذربایجان شرقی گفت: خیران مسکن ساز استان در سال جدید 443 واحد مسکن برای خانواده های محروم و اقشار مستضعف استان احداث می کنند.

تحویل ۵۰۰ واحد مسکن مهر دهدشت تا پایان خرداد ماه

۵۰۰ واحد مسکن مهر در شهر دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه تا پایان خرداد ماه تحویل مالکان آن‌ها می‌شود.

284 واحد مسکن مهر تا پایان شهریور در قم افتتاح می شود

قم - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی قم کل تعهد استان در بخش مسکن مهر را 43 هزار و 504 واحد مسکونی برشمرد و گفت: 284 واحد تا پایان شهریورماه امسال به بهره برداری می رسد.

خروج 300 واحد در ملایر از شرایط مسکن مهر/ تحویل 9060 واحد تا پایان سال

صاعقه امسال جان 3 نفر را در آذربایجان غربی گرفته است

ارومیه- ایرنا- رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان غربی گفت: امسال صاعقه جان سه نفر را در مناطق مختلف این استان گرفته است و علاوه بر آن 2 نفر نیز بر اثر این حادثه دچار مصدومیت شده و به مراکز درمانی منتقل شده اند.

24جشن گلریزان طی رمضان امسال در آذربایجان غربی برگزار می شود

ارومیه- ایرنا- مدیرکل زندانهای آذربایجان غربی گفت: 24 جشن گلریزان با هدف دریافت کمک های مردمی برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد در طول ماه مبارک رمضان امسال در استان برگزار می شود.

متقاضیان مسکن مهر پردیس آورده خود را تکمیل کنند

تهران- ایرنا- مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس گفت: متقاضیان مسکن مهر شهر پردیس درصورتیکه که آورده خود را تکمیل نکنند به دلیل کسری موجودی به فازهای دیگر منتقل خواهند شد.

۳۹ هزار واحد مسکن مهر در استان قزوین واگذار شده است

قزوین- مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین گفت: تاکنون ۳۹ هزار و ۳۷۱ واحد مسکن مهر در استان قزوین به متقاضیان واگذار شده و یک هزار و۱۳۴ واحد نیمه تمام است.

بازگشت 12 واحد صنعتی آذربایجان غربی به چرخه تولید

12 واحد بزرگ صنعتی آذربایجان غربی به چرخه تولید بازگشتند.

قبوض کاغذی برق مشترکان در آذربایجان غربی حذف می شود

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی گفت: قبوض کاغذی برق از ابتدای مرداد امسال حذف و صورتحساب پیامکی جایگزین آن می شود.

224 کارگاه تولید فرش در آذربایجان غربی فعال است

ارومیه- ایرنا- سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: این استان با داشتن 224 واحد کارگاه تولید فرش دستباف و کارگاه های خانگی برای 72 هزار نفر شغل پایدار ایجاد کرده است.

وزیر راه وشهرسازی: 400 هزار واحد مسکن مهر هنوز در کشور ناتمام است

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه درحال حاضر 400 هزار واحد مسکن مهر درکشور ناتمام است گفت : تلاش می شود تا پایان امسال با رفع موانع پیش رو این واحدها به بهره برداری برسد.

شاخص کل بازار بورس در آذربایجان غربی کاهش یافت

ارومیه - ایرنا - مدیر بورس منطقه ‌ای آذربایجان‌ غربی با بیان اینکه طی هفته گذشته شاخص کل بازار بورس استان در مقایسه با هفته قبل از آن 327 واحد کاهش یافت، گفت: این شاخص به 211 هزار و 17 واحد رسید.

خسارت ۶۶۲هزار میلیون ریالی سیل به آذربایجان غربی

ارومیه – مدیرکل مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: بر اساس برآوردهای صورت گرفته امسال بارش شدید باران، سیل و سیلاب بیش از ۶۶۲ هزار میلیون ریال به استان خسارت وارد کرد.

جشن گلریزان در ادارات آذربایجان غربی برگزار می شود

ارومیه – مدیرعامل ستاد دیه آذربایجان غربی گفت: برای اولین بار در سطح کشور امسال جشن گلریزان در تمام ادارات استان برگزار می شود.