آیت الله سبحانی: آمریکا عامل اصلی بروز جنگ دردنیاست

قم-ایرنا- آیت‌الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: آمریکا به منظور غارت کشورهای ضعیف و عقب نگه داشتن آنها جنگهای مختلف را در دنیا بوجود می آورد.مطالب مرتبط

آیت الله سبحانی: آمریکا عامل اصلی بروز جنگ دردنیاست

قم-ایرنا- آیت‌الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: آمریکا به منظور غارت کشورهای ضعیف و عقب نگه داشتن آنها جنگهای مختلف را در دنیا بوجود می آورد.

آیت الله سبحانی: آمریکا عامل اصلی بروز جنگ دردنیا است

قم-ایرنا- آیت‌الله جعفر سبحانی از مراجع تقلید گفت: آمریکا به منظور غارت کشورهای ضعیف و عقب نگه داشتن آنها جنگهای مختلف را در دنیا بوجود می آورد.

آیت الله سبحانی: پیشرفت جامعه درگرو توجه به علم و دانش است

قم - ایرنا- آیت الله جعفر سبحانی از مراجع عظام تقلید گفت: هر مملکتی که علم و دانش بر آن حکومت کند پیشرفت و آبادانی برآن سایه افکنده و در غیر این صورت عقب ماندگی باقی می ماند.

آیت‌الله سبحانی: آمریکا معادن و منابع کشورهای فقیر را غارت می‌کند

مرجع تقلید شیعیان با اشاره به رفتار منافق گونه آمریکا گفت: اگر آمریکا و دیگر قدرت‌های استکباری در اداره کشورهای دیگر مداخله نکنند دیگر شاهد جنگ در جهان نخواهیم بود.

مشکلات جنسی زوجین عامل بروز طلاق و آسیب های اجتماعی

یک متخصص سلامت باروری، بروز مشکلات جنسی در بین زوجین را، یکی از علل اصلی طلاق در جامعه دانست.

انتشار کتابی از آیت‌‌الله سبحانی به زبان اردو

دیدگاه آیت الله سبحانی درباره راه‌‌های مصرف زکات

نظر آیت الله سبحانی درباره شبهه رویت خداوند در قیامت

ویژگی مدیران نظام اسلامی از دیدگاه آیت الله سبحانی

توجه نکردن به جلو عامل اصلی تصادفات در تهران

رئیس پلیس راهور منطقه یک تهران بزرگ بی توجهی به جلو را عامل اصلی تصادفات در تهران اعلام کرد

مجموعه خبری ساعت بیست ۲۴ اردیبهشت

اختصاص ۶۵ میلیارد تومان اعتبار کمک‌های فنی-اعتباری به استان، تخریب جنگل‌ها و مراتع عامل اصلی بروز سیلاب و بازگشایی برفگیر‌ترین محور استان پس از ۶ ماه از مهمترین عناوین اخبار ۲۴ اردیبهشت است.

فشار خون بالا؛ اصلی‌ترین عامل مرگ و ناتوانی

فشارخون یکی از مهم‌ترین عوامل خطر تهدیدکننده سلامت مردم و اصلی‌ترین عامل مرگ‌ومیر درجهان و ایران محسوب می‌شود؛ به‌طوری که طبق گفته کارشناسان با نگاهی به آمار مرگ‌ومیر ناشی از آن می‌توان این بیماری را قاتل خاموش نامید.

سی ان ان: درگیری با ایران به اقتصاد آمریکا آسیب می‌زند

تاریخ نشان می‌دهد افزایش قیمت نفت عامل اصلی رکود در آمریکای مدرن است. به نظر می رسد اقتصاد آمریکا بتواند قیمت بالای 100 تا 110 دلار را تحمل کند، ولی بالاتر از این حد مشکل‌ساز خواهد شد.

فشار خون بالا اصلی‌ترین عامل خطر مرگ و ناتوانی است

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: بیماری فشارخون بالا، اصلی‌ترین عامل خطر قابل تغییر برای ناتوانی و مرگ و میر زودرس ناشی از بیماری های قلبی، بیماری‌های مزمن کلیه و سکته‌ مغزی در جهان و ایران است.

عامل اصلی تهیه زغال در پلدختر شناسایی شد

خرم آباد - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری پلدختر گفت: با تلاش نیروهای یگان حفاظت این اداره عامل اصلی تهیه زغال در شهرستان شناسایی و دستگیر شد.

فشار خون بالا عامل اصلی بیماری های قلبی عروقی در کشور

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی: فشار خون بالا عامل اصلی بیماری های قلبی عروقی در کشور است.

تعطیلی نهاد برنامه‌ریزی عامل اصلی انحراف از مفاد طرح‌های تفصیلی

رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: تعطیلی نهاد مطالعات و برنامه ریزی عامل اصلی انحراف از مفاد طرح‌های جامع و تفصیلی است.

آیت‌الله سبحانی:مملکتی که جهل در آن حاکم باشد، عقب افتاده می‌شود

مرجع تقلید شیعیان بیان کرد: هر مملکتی که دارای علم است آباد است و هر مملکتی که در آن جهل و نادانی حکومت کند قطعاً عقب افتاده می‌شود.

رئیس شورای شهر مشهد در اجلاس ژنو: تحریم آمریکا مانع کمک به سیلزدگان ایران شد

مشهد- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر مشهد به تحریمهای آمریکا علیه مردم ایران و ممانعت از ارسال کمک به سیلزدگان اشاره و بیان کرد: وجدان هیچ انسان آزاده‌ ای در جهان نمی‌ تواند وضع تحریمهای ضدحقوق بشری را که از عوامل اصلی بروز کاستیهای جدی و اخلال در کار کمک ‌

نشانه‌های بروز جنگ واقعی میان ایران و آمریکا بسیار اندک است/ ترامپ از اشتباهات رؤسای پیشین خود آگاه است

جهان به دلیل تنش‌های روز افزون بین آمریکا و ایران در شوک است، ‌اما چنانچه نویسنده روزنامه « فرانکفورتر آلگماینه زایتونگ» معتقد است، نشانه‌های احتمال بروز جنگ نظامی واقعی بسیار اندک است.]]>