مثلث توسعه ایران با مشارکت احزاب، سمن‌ها و بخش خصوصی محقق می‌شود

سخنگوی وزارت کشور گفت: مثلث توسعه ایران با مشارکت احزاب، سمن‌ها و شرکت‌های اقتصادی بخش خصوصی محقق می‌شود و راهبرد وزارت کشور تقویت هر سه ضلع در فضایی امن و امیدوارانه است.مطالب مرتبط

نقش ویژه آزادراه مرند – بازرگان در توسعه اقتصادی منطقه

معاون ساخت و توسعه آزادراه‌های شرکت زیرساخت و توسعه زیربنا‌های کشور: این پروژه با مشارکت ۶۵ درصد بخش خصوصی و ۳۵ درصد کارفرما که دولت خواهد بود، انجام می‌گیرد

مثلث توسعه اقتصادی‌فرهنگی منشأ تحولات گسترده خواهد شد

دبیر نهاد مردمی اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی گفت: مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی یک مدل موفق اجرایی است که قطعا منشأ تحولات گسترده در حوزه های مختلف خواهد شد.]]>

مشارکت بخش خصوصی در توسعه گردشگری دشتی افزایش می‌یابد

دشتی - فرماندار دشتی گفت: در راستای مطالبات مردم و احیا منطقه گردشگری بنگه این منطقه به بخش خصوصی واگذار می‌شود.

راهکارهای سلطانی فر برای کمک به توسعه واحدهای تولیدی تجهیزات ورزشی

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: کمک به توسعه واحدهای تولیدی تجهیزات ورزشی و همچنین تکمیل اماکن ورزشی بخش خصوصی، 2 محور مهم فعالیت های مرکز مشارکت ها، سرمایه گذاری و اقتصاد ورزش است که با این برنامه می توانیم سهم خوبی در تولید اشتغال کشور داشته باشیم

توسعه گردشگری سلامت با توریسم درمانی محقق می شود

کرمان - ایرنا - عضو کمیسیون فنی دفاتر خدمات مسافری گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان کرمان گفت: توسعه گردشگری سلامت با توریسم درمانی محقق می شود.

چرا برنامه اشتغال زایی سال 97 محقق نشد؟

تهران- ایرنا- معاون توسعه کارآفرینی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بی توجهی به تامین اعتبار و نبود نظارت بر اجرای طرح ها را دلیل محقق نشدن اشتغال یک میلیونی سال 97 دانست.

کشورهای بدون نفت اقتصاد را چگونه اداره می‌کنند؟

یک کارشناس حوزه کار با تاکید بر مشارکت دادن بخش خصوصی در سیاستگذاری‌ها و تصمیم‌گیری‌های کلان کشور گفت: جریان کارآفرینی و فضای کسب و کار در کشور باید از طریق بخش خصوصی پیش برود.

رصد جذب سرمایه گذار و اعتبارات بخش خصوصی برای خراسان شمالی در سه ماه آینده

جدیت شهرستان ها برای جذب سرمایه گذار و اعتبارات بخش خصوصی در راستای سند توسعه، از محورهای دومین نشست شورای برنامه ریزی و توسعه استان بود.

نقش مخرب منافقین در جنگ احزاب/ منافقین آمریکا را بزرگ می‌بینند

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان در تفسیر آیات دوازدهم و سیزدهم سوره احزاب، گفت: منافقین دو نقش منفعلانه و مخربانه در جنگ «احزاب» ایفا کردند.

جنگ «احزاب» حادثه مهم تاریخ اسلام/ امتحان مومنان سنت الهی است

خرم‌آباد- نماینده ولی‌فقیه در لرستان با اشاره به اینکه یکی از حوادث مهم در تاریخ اسلام جنگ احزاب است، گفت: جنگ احزاب میدان آزمایش مؤمنان بود.

خانه احزاب استان اردبیل راه‌اندازی می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اردبیل گفت: خانه احزاب استان اردبیل در راستای تجمیع احزاب جریان‌های سیاسی مختلف و نیز پیگیری صنفی احزاب در آینده‌ای نزدیک راه‌اندازی می‌شود.

تلاش برای ایجاد همدلی در بین ارکان حاکمیت برای دستیابی به توسعه اقتصادی

استاندار خراسان رضوی گفت: با اجرای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در استان تلاش کردیم توسعه اقتصادی، همدلی و همزبانی در بین ارکان حاکمیت اعم از دولتی و قضایی ایجاد شود.

سرخابی ها در آزمون دشوار خصوصی سازی - حمیدرضا خلیقی*

شیراز - ایرنا -چند سالی است که بحث واگذاری تیم های استقلال و پرسپولیس تهران به بخش خصوصی مطرح شده و قرار است این دو تیم محبوب ایران امسال به بخش خصوصی واگذاری شوند؛ این موضوع با اما و اگرهایی روبرو است.

سرخابی ها در آزمون دشوار خصوصی سازی - حمیدرضا خلیقی*

شیراز - ایرنا -چند سالی است که بحث واگذاری تیم های استقلال و پرسپولیس تهران به بخش خصوصی مطرح شده و قرار است این دو تیم محبوب ایران امسال به بخش خصوصی واگذاری شوند؛ این موضوع با اما و اگرهایی روبرو است.

تلاش برای ایجاد همدلی در بین ارکان حاکمیت برای دستیابی به توسعه اقتصادی

استاندار خراسان رضوی گفت: با اجرای مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی در استان طی ماه های اخیر تلاش کرده ایم که به منظور دستیابی به توسعه اقتصادی، همدلی و همزبانی در بین ارکان حاکمیت اعم از دولتی و قضایی ایجاد شود.]]>

ضرورت مشارکت فعالانه دستگاه‌ها برای اجرای طرح توسعه پایدار خنداب

اراک- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری مرکزی گفت: مشارکت فعالانه دستگاه‌های اجرایی استان برای اجرای برنامه عملیاتی توسعه پایدار شهرستان خنداب لازم است.

موفقیت طرح‌های بزرگ شرکت‌های خصوصی ایران در آن سوی مرزها

شرکت‌های خصوصی کشورمان در اجرای طرح‌های بزرگ در کشورهای همسایه بسیار موفق عمل کرده‌اند. گزارشی از موفقیت طرح های بزرگ شرکت های خصوصی ایران در آن سوی مرزها را مشاهده می کنید.

ساخت و پرتاب ماهواره به بخش خصوصی واگذار می شود

رئیس سازمان فضایی ایران از صنعتی سازی زیرساختهای فضایی کشور توسط بخش خصوصی خبر داد و گفت: بخش خصوصی برای قراردادن ماهواره در مدار، فعال می شود و ما دیگر ماهواره را در زمین تحویل نمی گیریم.

گزارش تسنیم|عکس معنادار سران احزاب ترکیه و غایبین مهم

چند تن از سران احزاب ترکیه در عکس یادگاری سران احزاب ترکیه در یکصدمین سالگرد جشن 19 می حضور نداشتند.

فراخوان جلب مشارکت سرمایه گذاری برای احداث یک نیروگاه

فراخوان جلب مشارکت سرمایه گذاران خصوصی برای احداث بخش بخار نیروگاه سیکل ترکیبی بمپور (ایرانشهر) منتشر شد.