تدوین لوایح قضایی به نفع مردم و جلب کننده اطمینان آنها خواهد بود
مطالب مرتبط

فارس|زندانیان شرکت‌کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی تسهیلات قضایی دریافت می‌کنند

مدیرکل زندان‌های استان فارس گفت: به مددجویان شرکت‌کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی تسهیلات قضایی و رفاهی تعلق می‌گیرد.

ایجاد آرامش در حوزه سیاسی تنش ها و درگیری ها را می کاهد

قزوین – ایرنا – نماینده مردم شهرستان تاکستان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر مدیرانی در حوزه اقتدار و قدرت سیاسی بتوانند آرامش و اطمینان خاطر را در مردم ایجاد کنند تضادهای منجر به درگیری سیاسی کاهش خواهد یافت.

دادستان دلفان:دستگاه قضایی با عاملان سرقت مسلحانه برخورد خواهد کرد

خرم آباد - ایرنا - دادستان عمومی شهرستان دلفان گفت: دستگاه قضایی با عاملان سرقت مسلحانه روز گذشته شهر نورآباد برخورد خواهد کرد.

ارسال آیین‌نامه شیوه تشکیل شعب مراجع قضایی به رئیس قوه قضاییه

معاون حقوقی قوه قضاییه گفت: بررسی و تدوین «آیین‌نامه شیوه تشکیل شعب تخصصی مراجع قضایی» در معاونت اتمام یافته و این آیین‌نامه برای تأیید و امضا به حوزه ریاست قوه قضاییه ارسال شده است.

جلوگیری از ورود دلالان به مراکز همگانی خرید و فروش خودرو

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: با اخذ دستور قضایی و بهره‌گیری از نیروی انتظامی دلالان از اطراف مراکز خریدوفروش خودرو جمع‌آوری و سرشاخه‌های آنها با تشکیل پرونده دستگیر و به محاکم قضایی تحویل می‌شوند.

از جوراب‌های کاهش درد تا چراغ‌های پوشیدنی

در میان فناوری‌های جدیدی که روزانه از آنها رونمایی می‌شود، محصولاتی هم وجود دارند که شاید دلیل قانع‌کننده‌ای برای ابداع آنها وجود نداشته باشد.

رئیسی: اطاله دادرسی و مراجعات مکرر مردم به مراجع قضایی بیشترین عامل نارضایتی است

رئیس قوه قضاییه با تاکید بر ضرورت جلوگیری از معوقه شدن پرونده های قضایی، اطاله دادرسی و مراجعات مکرر و بی اثر مردم به دستگاه ها را از مهمترین عوامل نارضایتی دانست.

شیوه نامه فعالیت تشکلهای مردم نهاد جزیره کیش تدوین شد

کیش - ایرنا- شیوه نامه فعالیت تشکلهای مردم نهاد جزیره کیش با هدف قانونمند شدن این تشکل ها و حمایت از فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و حوزه سلامت در جزیره کیش تدوین شد.

ایران شروع کننده جنگ با آمریکا نیست/ اینستکس دور زدن امریکا نیست

مدیر عامل اتاق بازرگانی آلمان-ایران با بیان اینکه مردم ایران مثل همیشه زندگی عادی خود را دارند، اظهار داشت: من به صراحت بر این باورم که نه مردم و نه دولت ایران شروع کننده جنگ نخواهند بود.

تاکید اسد بر تدوین سازوکار تقویت تماس با مردم/ جولان بخشی لاینفک از خاک سوریه است

رئیس جمهور سوریه بر لزوم تدوین سازوکار و راهبردی مشخص درخصوص چگونگی تقویت تماس و ارتباط با شهروندان در مرحله آینده تاکید کرد.

لوایح پالرمو و cft از دستور کار مجمع خارج نشده است

تهران- ایرنا- عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که لوایح پالرمو و cft از دستور کار مجمع خارج نشده است،گفت: قبل از ماه رمضان و به دلیل پیچیدگی موضوع آن را به کمیسیون خاص ارجاع دادیم.

تسهیلات برای زندانیان شرکت کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی

زندانیان شرکت‌کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی تسهیلات قضایی دریافت می‌کنند.

هجوم میلیونها پروانه در اصفهان نگران کننده نیست

اصفهان- ایرنا- سرپرست معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: هجوم میلیون ها پروانه به مناطق شهری و روستایی استان نگران کننده نیست و آنها آفت محسوب نمی شوند.

هجوم میلیونها پروانه در اصفهان نگران کننده نیست

اصفهان- ایرنا- سرپرست معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: هجوم میلیون ها پروانه به مناطق شهری و روستایی استان نگران کننده نیست و آنها آفت محسوب نمی شوند.

ایلام| دستاورد دفاع مقدس را برای مردم و به‌ویژه نسل جوان تدوین وتبیین کنیم

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان ایلام گفت: دستاورد مهم امروز دفاع مقدس را برای مردم و به‌ویژه نسل جوان تدوین وتبیین کنیم.

سند جامع اطلاع‌رسانی استان تدوین می‌شود

مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام از تدوین سند جامع اطلاع‌رسانی استان خبر داد و گفت: این سند خط مشی روابط عمومی‌های استان را مشخص خواهد کرد که امیدواریم این سند بتواند به ارتقا دانش روابط عمومی در استان کمک کند.

آیا دبیر مجمع تشخیص می‌تواند لوایح پالرمو و CFT را از دستور خارج کند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: اخیراً شنیده‌ایم که دبیر مجمع تشخیص دستور داده که لوایح پالرمو و CFT از دستور کار مجمع خارج شود. سوال این است که آیا چنین اختیاری را داشته‌اند یا خیر؟

لوایح پالرمو و CFT از دستور کار مجمع تشخیص مصلحت خارج نشده است

تهران-ایرنا-عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت: لوایح پالرمو و CFT از دستور کار مجمع تشخیص مصلحت نظام خارج نشده است.

دشمن مرتکب خطایی شود، پاسخی پشیمان کننده می‌دهیم

فرمانده کل ارتش ارتقای هوشیاری و آمادگی یگانهای ارتش را ضرورتی اجتناب ناپذیر دانست و گفت: چنانچه دشمن مرتکب خطای محاسباتی و راهبردی شود پاسخ پشیمان کننده‌ای دریافت خواهد کرد.

دستور کارجلسه آینده مجمع تشخیص/لوایحFATFدر دستور کار کمیسیون هاست

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: cft و پالرمو از دستور کار مجمع خارج نشده و سخنان مطرح شده گمانه زنی‌های بیخود است. این لوایح در کمیسیون‌ها مطرح بوده و دستورات لازم نیز به آنها داده شده است.