هواداری‌هراسی

بدون تردید همه جای دنیا حتی سیاستمداران ارشد هم به راحتی نام تیم محبوب‌شان را فاش می‌کنند اما در ایران چنان حساسیت کاذبی به وجود آمده که هیچ کس جرات ابراز علاقه ندارد.مطالب مرتبط

هواداری‌هراسی

بدون تردید همه جای دنیا حتی سیاستمداران ارشد هم به راحتی نام تیم محبوب‌شان را فاش می‌کنند اما در ایران چنان حساسیت کاذبی به وجود آمده که هیچ کس جرات ابراز علاقه ندارد.

از جنگ تجاری با آمریکا هراسی نداریم

حزب حاکم چین در بیانیه ای اعلام کرد جنگ تجاری هیچ برنده ای ندارد و چین نمی خواهد بجنگد اما از این کار هم هراسی ندارد.

هراسی از جنگ تجاری با آمریکا نداریم

حزب حاکم چین اعلام کرد جنگ تجاری هیچ برنده ای ندارد اما از این کار هم هراسی ندارد.

ایران هراسی با هدف ممانعت از پیشرفت های این کشور است

بیروت - ایرنا - 'عبدالله کتمتو' هماهنگ کننده 'انجمن علما برای یاری رساندن به فلسطین' تاکید کرد: هدف دشمنان از گسترش ایران هراسی در جهان جلوگیری از ادامه پیشرفت های این کشور است.

ایران هراسی راهبرد آمریکا برای دوشیدن اعراب است

شهرری - ایرنا - فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اتفاقاتی که با آمدن آمریکا به منطقه در امارات و عراق رخ داد، بی دلیل نیست و هدف ایران هراسی و دوشیدن اعراب است.

ملت ایران اسلامی از جنگ روانی دشمنان هراسی ندارد

قم ـ ایرنا ـ خطیب جمعه قم گفت: دشمنان انقلاب اسلامی به دنبال جنگ روانی هستند، اما ملت ایران اسلامی هرگز از دشمن هراسی ندارد و در برابر مستکبران غربی خواهد ایستاد.

ایران از تهدیدات دشمن هراسی ندارد

زنجان - ایرنا - فرمانده قرارگاه منطقه شمالغرب نیروهای زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: جمهوری اسلامی ایران از جنگ نه اما از خطر استقبال می کند و از تهدیدات دشمنان، هراسی ندارد.

دبیرکل سازمان ملل متحد پدیده اسلام ‌هراسی را محکوم کرد

تهران- ایرنا-«آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل متحد هنگام دیدار از مسجد النور در شهر کرایست چرچ نیوزیلند، رواج پدیده اسلام هراسی را محکوم کرد.

فرمانده ارتش:ایران هراسی راهبرد آمریکا برای دوشیدن اعراب است

شهرری- ایرنا- فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: اتفاقاتی که با آمدن آمریکا به منطقه در امارات و عراق رخ داد، بی دلیل نیست و هدف ایران هراسی و دوشیدن اعراب است.

جمالی: اقدامات اخیر آمریکا در راستای ایران هراسی است

یک عضو هیأت رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اقدامات اخیر آمریکا را در راستای ایران هراسی دانست و گفت: آمریکایی‌ها جنگی چندجانبه علیه ایران راه انداخته‌اند سلسله اقدماتی که توسط جان بولتون و مشاوران افراطی آمریکا و با تحریکات نتانیاهو و بن سلمان

کانون هواداران را منحل کنید/ از سایت‌های هواداری شکایت کنید (متن نامه)

سازمان لیگ در واکنش به حواشی ایجاد شده ابلاغیه‌ای به مدیران باشگاه‌ها فرستاد.]]>

شکست پروژه ایران هراسی آمریکا در عراق/ ناکامی کاخ سفید در بغداد

واکنش مقامات عراقی به تلاش های مقامات کاخ سفید برای فاصله انداختن میان این کشور و ایران در شرایط کنونی نشان از شکست پروژه ایران هراسی آمریکا در عراق دارد.

پدیده یحیی

به دور از تعصب‌های هواداری می‌شود گفت پدیده و یحیی گل‌محمدی، دو چهره دوست‌داشتنی و جذاب لیگ‌ برتر هجدهم بودند؛ شایسته هر تحسینی که نثار قهرمان‌ها می‌شود.

ملت ایران هیچ هراسی از دشمنان خود ندارد

تشدید فشارها بر ایران و ایران‌هراسی، جزئی از نقشه راه آمریکا برای اجرای معامله قرن است

دفتر حافظ منافع ایران در مصر، اعلام کرد: تشدید فشارها بر ایران و ایران‌هراسی، جزئی از "نقشه راه" آمریکا و همپیمانانش برای اجرای "معامله قرن" است.

هشدار دبیرکل سازمان ملل نسبت به گسترش اسلام هراسی در شبکه‌های اجتماعی

امریکا طبل توخالی

امام جمعه رشت : ملت غیور ایران اسلامی از هیاهوی پوچ دشمن،هراسی به دل راه نخواهد داد.

فتاحی: کانون هواداران باشگاه های فوتبال منحل می شود

تهران- ایرنا- رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ می گوید براساس ابلاغیه این سازمان، کانون هواداران باشگاه ها منحل خواهد شد و از آینده ریاست کانون های هواداری برعهده معاون فرهنگی باشگاه ها خواهد بود.

هیچ مسئولی نباید از تکثر تشکل‌های کارگری هراسی داشته باشد

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با انتقاد از ناکارآمدی برخی دستگاه های اجرایی که موجب رکود اقتصادی در کشور شده اند، بر ضرورت تقویت تشکلهای صنفی کارگران تاکید کرد.]]>

چاووش اوغلو به آتش کشیدن مسجد نیوهیون آمریکا را محکوم کرد

وزیر امور خارجه ترکیه به آتش کشیدن مسجد نیوهیون را مصداق و نمونه‌ای دیگر از تلاش برای گسترش اسلام‌هراسی دانست.