انتظار جامعه از دانشگاه‌ها بالا رفته است

معاون فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: جامعه از دانشگاه ها توقع دارد درقبال بودجه ای که مصرف می‌کنند، برای رفع مشکلات و آلام جامعه گام بردارند.مطالب مرتبط

انتظار جامعه از دانشگاه‌ها بالا رفته است

معاون فرهنگی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: جامعه از دانشگاه ها توقع دارد درقبال بودجه ای که مصرف می‌کنند، برای رفع مشکلات و آلام جامعه گام بردارند.

برآورد ابتلا به فشار خون بالا در جامعه هدف سمنان 30 درصد است

سمنان- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان گفت: پیش بینی می شود 30 درصد از جامعه هدف در پویش کنترل فشار خون در استان مبتلا به فشار خون بالا باشند.

دانشگاه باید سبک زندگی قرآنی را با مطالعات علمی به جامعه عرضه کند

رئیس شورای استانی نهاد رهبری در دانشگاه‌های خراسان رضوی گفت: انتظار ما از دانشگاه این است که سبک زندگی قرآنی را با مطالعات علمی به جامعه عرضه کند، اگر ما روزی بتوانیم در دانشگاه چنین کاری انجام دهیم، آن زمان می‌توان گفت که کار قرآنی دانشگاهی انجام شده است

فشار خون عامل خاموشی در تهدید سلامت جامعه است

اراک - ایرنا - معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: پرفشاری خون عاملی جدی اما خاموش در سنین میانسالی به بالا است که سلامت طیف بزرگی از جامعه را تهدید می کند.

۳۰ درصد افراد جامعه درگیر فشار خون بالا هستند

کرمان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: ۳۰ درصد افراد در جوامع درگیر شیوع فشار خون بالا هستند که ۵۰ درصد این افراد از بیماری خود مطلع نیستند.

خطر رکود آمریکا با داغ‌تر شدن تنش‌های تجاری بالا رفته است

طبق نظر اکثریت اقتصاددانانی که در نظرسنجی رویترز شرکت کرده‌اند، در طول ماه گذشته، جنگ تجاری آمریکا و چین ریسک رکود آمریکا را بالا برده است و احتمال وقوع آن در ۲ سال آینده ۴۰ درصد شده است.

شیوع 18 درصدی فشار خون بالا در ایران

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان اینکه شیوع فشار خون بالا در ایران حدود 18 درصد گزارش شده و مصرف زیاد نمک، یکی از دلایل اصلی آن به شمار می رود، گفت: فشار خون بالا علت 7.6 میلیون مرگ زودرس و 92 میلیون ناتوانی و عوارض ناشی از بیماری در جه

هایکو ماس: انتظار نداریم ایران از برجام خارج شود

وزیر خارجه آلمان با بیان اینکه انتظار ندارند ایران از برجام خارج شود، نسبت به بالا گرفتن تنش‌ها میان تهران و واشنگتن هشدار داد.

گشت ارشادی در دانشگاه مستقر نکردیم/نباید اتفاقات دانشگاه را بیش از حد بزرگنمایی کرد

رئیس دانشگاه تهران با تاکید بر این‌که کمیته انضباطی باید آخرین ابزار برخورد با دانشجویان در دانشگاه باشد، گفت: دانشگاه به عنوان جزئی از جامعه تحت تأثیر مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی بیرون قرار می‌گیرد، بنابراین مدیریت تمامی اتفاقات داخل دانشگاه لزوماً بر

عوارض فشار خون بالا را جدی بگیرید/ ۳۰درصد ایرانی ها مبتلا هستند

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بروز سکته مغزی و ابتلا به آلزایمر را از آثار فشار خون بالا عنوان کرد.

روزانه چند نفر در لیست انتظار دریافت پیوند عضو فوت می‌کنند؟

معاون درمان دانشگاه علوم‌ پزشکی مشهد گفت: آمار کشوری نشان می‌دهد، در هر ۱۰ دقیقه یک نفر به لیست انتظار می‌پیوندد و روزانه ۷ تا ۱۰ نفر در لیست انتظار دریافت پیوند عضو فوت می‌کنند.

اهواز| دانشگاه آزاد به دنبال برطرف کردن مشکلات جامعه است + تصویر

رئیس قرارگاه جهادی دانشگاه آزاد استان خوزستان گفت: دانشگاه آزاد دانشگاهی در تراز انقلاب اسلامی و به دنبال برطرف کردن مشکلات جامعه  است.

انتظار از دولت برای مشارکت بیشتر در صندوق‌های خطرپذیر

رئیس دانشگاه علم و صنعت ایران با اشاره به این‌که این دانشگاه در مسیر حرکت به سمت دانشگاه‌های نسل سوم از مساعدت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برخوردار بوده است، خاطر نشان کرد: صندوق خطرپذیر دانشگاه نیاز کشور را محدود می‌کند و با توجه به این موضوع انتظا

400 هزارسیستان وبلوچستانی جامعه هدف طرح ملی فشارخون هستند

زاهدان- ایرنا- رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده حدود 400 هزار نفر در محدوده شهرستان های زیرپوشش این دانشگاه در جنوب استان سیستان و بلوچستان جامعه هدف طرح ملی فشارخون هستند.

محفل قرآنی در دانشگاه جامعه المصطفی برگزار شد

کابل - ایرنا - به مناسبت میلاد با سعادت دومین اختر تابناک امامت و ولایت حضرت امام حسن مجتبی (ع) مجلس انس با قرآن کریم در دانشگاه جامعه المصطفی «واحد» کابل برگزار شد.

ابتلای ۴۵۰هزار نفر در آذربایجان شرقی به بیماری فشارخون بالا

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: پیش‌بینی می‌شود حدود ۴۵۰هزار نفر در استان مبتلا به بیماری فشارخون بالا باشند.

فشارخون بالا تهدید کننده‌ سلامتی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، گفت: فشار خون بالا یکی از تهدید کننده‌های اصلی سلامتی مردم استان است.

فرماندار جوانرود: دانشگاه محور توسعه و تعالی جامعه است

کرمانشاه- ایرنا- فرماندار جوانرود با بیان اینکه تلاش های دانشجویان باید به یک سرمایه علمی تبدیل شود، گفت: دانشگاه محور توسعه وتعالی جامعه است.

جامعه جهانی ورزش در انتظار پاسخ انگلیس

فشارخون بالا در کمین ۳۰ ساله‌ها

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با تاکید براینکه بیماری فشارخون بالا، از سن ۳۰ سال و بالاتر بروز بیشتری دارد، آمار فارس در زمینه ابتلای گروه ۳۰ ساله‌ها به این بیماری را نگران کننده دانست.