پزشکانی که استخدام می‌شوند مانند سایرین حقوق می‌گیرند
مطالب مرتبط

پزشکانی که استخدام می‌شوند مانند سایرین حقوق می‌گیرند

پزشکان مانند سایر کارکنان دولت حقوق می‌گیرند

نایب رئیس مجلس: پزشکان مانند سایر کارکنان دولت حقوق می‌گیرند

کدام پزشکان به تعرفه نیاز دارند/ چه کسانی زیرمیزی می گیرند

رئیس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، با عنوان این مطلب که پزشک عمومی، داخلی، اطفال و عفونی که نمی تواند زیر میزی بگیرد، گفت: اصولا زیرمیزی را گروهی از پزشکانی می گیرند که دست به تیغ هستند.

استخدام دغدغه اول نخبگان پزشکی/حقوق انترن پزشکی از کارگر کمتر است

دانشجویان استعداد درخشان علوم پزشکی در دیدار با وزیر بهداشت دغدغه‌های خود را مطرح و بر موضوعاتی همچون حقوق دانشجویان، استخدام و کیفیت آموزش تاکید کردند.

من در خود مانده ام تو مرا دریاب

اراک - ایرنا - لحظه ای قرار نداشت گویا در دنیای دیگریست ،حس می کند هر آنچه در پیرامونش است او را می آزارد، همه بر این باورند که او مانند سایرین نیست اگرچه او در خود مانده است، اما می خواهد باشد و مانند هر انسان دیگری تجربه اش را بر صحنه زندگی رقم بزند.

دانشجومعلمان مشمول افزایش حقوق سال 98 می‌شوند + مستندات قانونی

رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس گفت: قوانین متعددی وجود دارد که بر این واقعیت دلالت دارد که دانشجو معلمان ومتعهدین دبیری باید مانند سایر فرهنگیان از مزایای افزایش حقوق بهره‌مند شوند که برای تنویر افکار عمومی به نمونه‌ای از مستندات اشاره می‌شود.

از تغییر سن جوانی تا آمارهایی که محرمانه می‌مانند

جزئیات افزایش حقوق بازنشستگان کشوری در سال ۱۳۹۸، سن جوانی تغییر کرد، تامین اجتماعی یک ماه حقوق به مستمری‌بگیران نپرداخته؟، اجرای طرح «حیات شبانه» در ولیعصر، تعلیق نوسازی خودروهای عمومی و یک پیشنهاد جایگزین و آمارهایی که محرمانه می‌مانند تیتر برخی اخبار ام

کاظمی: ۷ هزار کارمند آماده استخدام در قوه قضاییه تعیین تکلیف شوند

اقشار تحت پوشش بهزیستی بیش از سایرین تحت فشار اقتصادی هستند

زنجان-مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: با توجه به شرایط اقتصادی که امروز اقشار مختلف مردم با آن دست و پنجه نرم می‌کنند، اقشار تحت پوشش بهزیستی، بیش از سایرین تحت فشارند.

دانشگاهی که زیر سلطه نگرش استخدام دولتی است از تأثیرگذاری باز می‌ماند

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: جوانان باید برای پیشرفت و تحقق آرزوهایشان از استخدام دولتی فاصله جدی بگیرند و دانشگاهی که زیر سلطه نگرش استخدام دولتی است از تأثیرگذاری باز می ماند و این اتفاق هنگامی اصلاح می شود که نگرش و جهت‌گیری دانشگاه تغییر کند

حجت‌الاسلام مصدق:مدعیان حقوق بشر حق ۸۵ میلیون شهروند ایرانی را به خاطر یک نفر نادیده می‌گیرند

چند درصد بازنشستگان مشمول همسان‌سازی حقوق می‌شوند؟

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: 83 درصد بازنشستگان کشوری که برابر با 1 میلیون و 186 هزار و 580 نفر بوده، مشمول طرح همسان‌سازی هستند؛ این افراد دارای کمترین حقوق دریافتی‌ هستند و 17 درصد باقی مانده ، فقط از افزایش 18 درصد سنواتی برخوردار می‌شوند.

بازنشستگان امسال چقدر حقوق می‌گیرند؟

دریافتی مستمری‌بگیر حداقلی به زحمت به یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان می‌رسد؛ در واقع یک کارگر بازنشسته‌ی حداقل‌بگیر در سال ۹۸ با احتساب همه مزایا، نهایتاً یک میلیون و ۶۵۰ هزار تومان حقوق می‌گیرد. با این حساب، مشخص نیست چگونه ادعا می‌شود که دریافتی بازنشسته‌ی

ویلموتس؛ مربی بدون «مارک»

تهران- ایرنا- وعده استخدام مربی بزرگ تر از «کارلوس کی روش» برای هدایت تیم ملی در حالی از بهمن ماه امسال از سوی فدراسیون نشین ها طرح شد که اخبار حکایت از استخدام «مارک ویلموتس» بلژیکی دارد.

فوتبال جهان| میلان به دنبال استخدام مائوریتزیو ساری

فوتبال جهان- باشگاه میلان در فکر استخدام سرمربی کنونی تیم فوتبال چلسی است.

استخدام قهرمانان ورزشکار استان گلستان پیگیری می‌شود

نماینده مردم شرق استان گلستان در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع استخدام ورزشکاران از سوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و نمایندگان مجلس به صورت جدی پیگیری شود.

بخشی از حقوق‌بگیران از مصوبات حقوق سال 98 مستثنی شدند+سند

برخی از حقوق‌بگیران با مصوبه اخیر دولت بیش از سقف حقوق مصوب سال 98 دریافت می‌کنند.

کدام بازنشستگان مشمول «همسان‌سازی حقوق» می‌شوند؟

مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری جزئیاتی از افزایش حقوق و همسان‌سازی بازنشستگان کشوری را اعلام کرد.

دو طرح تشویقی کمیته امداد قم برای واحدهای تولیدی

مدیر کل کمیته امداد استان قم: کارگاههای تولیدی در صورت استخدام مستمری بگیران کمیته، از تسهیلات یا معافیت دو ساله از حق بیمه کارگران بهره مند می شوند.

آموزشیاران کهگیلویه وبویراحمد برای استخدام تشکیل پرونده دهند

یاسوج- ایرنا- معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: آن عده از آموزشیاران سوادآموزی این استان که مشمول طرح استخدام هستند تا 25 اردیبهشت ماه 1398 برای تشکیل پرونده مهلت دارند.