۵۳۶ هزار تن سیر در کشور تولید شد
مطالب مرتبط

۷ هزار تن چای خشک در کارخانجات چای شمال کشور تولید شد

رشت- رئیس سازمان چای کشور از تولید ۷ هزار تن چای خشک در ۱۶۰ کارخانه چای شمال کشور از ابتدای چین بهاره برگ سبز چای خبر داد و گفت: این میزان از ۳۲ هزار تن برگ سبز چای تهیه و تولید شده است.

۵۳۶ هزار تن «سیر» در کشور تولید شد

یک مقام مسئول گفت:بیش از ۳۵۵ هزار و ۹۰۰ تن سیر تر و خشک در سال زراعی ۹۷-۹۶ در کشور تولید شد.

برآورد تولید ۴۵۵ هزار تن انواع آبزیان در سال جاری

معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات کشور پیش بینی کرد در سال ۹۸ نزدیک به ۴۵۵ هزار تن انواع آبزی بدون احتساب پرورش ماهی در قفس در کشور تولید شود.

تولید یک میلیون و 230 هزار تن محصول در گلستان؛ کاهش 100 هزارتنی تولید جو در اثر سیل

قائم مقام جهادکشاورزی گلستان با بیان اینکه یک میسیون و 230 هزار تن محصول در استان تولید می‌شود، گفت: براساس پیش‌بینی‌ها یک میلیون تن گندم، 142  هزار و 500 تن کلزا و حدود 89 هزار تن جو در استان تولید خواهدشد.

خط تولید آلومینای آلفا با ظرفیت 17 هزار تن در سال راه‌اندازی می‌شود

تهران- ایرنا- یک شرکت دانش‌بنیان داخلی به زودی خط تولید آلومینای آلفا با ظرفیت تولید 17 هزار تن در سال را بهره برداری می کند، محصولی که گفته می شود قرار است در آینده علاوه بر تامین نیاز وارداتی کشور، بازار صادراتی را نیز پوشش دهد.

تولید بیش از ۱۰ هزار قطعه در تنها واحدصنعتی پلی‌پروپیلن انبساطی کشور

سرپرست معاونت صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از ۱۰ هزار قطعه در تنها واحد صنعتی پلی‌پروپیلن انبساطی کشور تولید و روانه بازار مصرف شده است.

برآورد تولید ۴۵۵ هزار تن انواع آبزیان در سال ۹۸

معاون توسعه آبزی پروری سازمان شیلات پیش‌بینی کرد در سال جاری نزدیک به ۴۵۵ هزار تن انواع آبزی بدون احتساب پرورش ماهی در قفس در کشور تولید شود.

افزایش ۳۰ هزار بشکه ای تولید نفت اوپک/پایبندی به تعهد؛ ۱۱۶ درصد

تولید نفت اوپک در ماه آوریل (فروردین-اردیبهشت) سال جاری میلادی در سطح بالای ۳۰ میلیون و ۲۰۰ هزار بشکه در روز تثبیت شد و سرجمع تولید اعضای اوپک همچنان کمتر از رقم توافق شده سقف تولید است.

۳۵۶ هزار تن سیر در کشور تولید شد

بیش از ۳۵۵ هزار و ۹۰۰ تن سیر‌تر و خشک در سال زراعی ۹۷-۹۶ در کشور تولید شد

30 هزار تن چغندر قند در جنوب کرمان تولید شد

جیرفت - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب کرمان از تولید 30 هزار تن چغندر قند در این منطقه خبر داد و گفت: در سال زراعی 98 - 97 عملیات کاشت چغندر قند پاییزه در سطح 400 هکتار و تولید 30 هزار تن هدف گذاری و عملیاتی شد.

رونق تولید چای خشک با کیفیت ایرانی در شمال کشور

رییس سازمان چای کشور خبر داد : 7 هزار تن چای خشک با کیفیت ایرانی در شمال کشور تولید شد.

تولید 60هزار مگاوات برق در کشور؛ درخواست تغییر ساعت کاری ادارات ویژه صرفه‌جویی در مصرف برق

گروه استان‌ها ــ معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: در کشور 60هزار مگاوات برق تولید می‎شود و پنج‌هزار مگاوات آن برای 20 روزی است که وضعیت مصرف برق قرمز می‎شود.

چهار هزار و 484 تن گوشت قرمز در اردبیل تولید شد

اردبیل - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی اردبیل از تولید چهار هزار و 484 تن گوشت قرمز در این شهرستان در سال گذشته خبرداد و گفت: این میزان تولید 15.1 درصد تولید گوشت قرمز استان را شامل می شود.

کاهش هزار تنی زباله در تهران پس از گرانی‌ها

روزانه حدود ۸ هزار و ۴۰۰ تن پسماند در شهر تهران تولید می‌شود که عدم تفکیک پسماند در مبدأ و آبگیری زباله در بدو تولید ضمن تولید ۴۰۰ متر مکعب شیرابه در مرکز دفع نهایی آن واقع در مجتمع پردازش و دفع آرادکوه به عنوان یکی از اثرات مخرب زیست‌محیطی، موجب افزایش ه

۵۳۶ هزار تن سیر در کشور تولید شد

معاون تولید برق حرارتی :615مگاوات به ظرفیت برق کشور اضافه شد

تهران- ایرنا- معاون راهبردی تولید شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی گفت: انجام اقدام هایی در زمینه رفع محدودیت تولید نیروگاههای برق حرارتی سبب شد 615 مگاوات به ظرفیت تولید برق کشور اضافه شود.

62 هزار تن گندم در البرز تولید می شود

کرج - ایرنا - رئیس اداره فناوری های مکانیزه کشاورزی جهاد کشاورزی استان البرز اعلام کرد که سطح زیر کشت گندم در سال زراعی جاری حدود 11 هزار هکتار است که پیش بینی می شود 62 هزار و 500 تن گندم در این استان تولید شود.

تولید نفت روسیه ۲۴ هزار بشکه در روز کاهش یافت

تولید نفت روسیه در روزهای نخست ماه می (اردیبهشت- خرداد ۹۸) سال جاری میلادی کمتر از سطح تعیین‌شده در توافق جهانی کاهش تولید نفت بود.

تولید روزانه نفت شیل آمریکا ۸۳ هزار بشکه افزایش می‌یابد

اداره اطلاعات انرژی آمریکا اعلام کرد تولید نفت شیل آمریکا در ژوئن حدود ۸۳ هزار بشکه در روز رشد کرده و به ۸.۴۶ میلیون بشکه در روز می‌رسد.

خودروسازان پول 260 هزار خودرو را در 10 دقیقه گرفتند ولی پول قطعه‌ساز را نمی‌دهند

دبیرکل خانه صنعت ، معدن و تجارت استان تهران در خصوص مشکلات حوزه خودرو کشور گفت: زمانی که 260 هزار خودرو در 10 دقیقه ثبت نام می شود و پولش را هم نقد دریافت می کنند چرا پول تولید داده نمی شود.