افزایش تدریجی دمای آذربایجان غربی تا آخر هفته ادامه داد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد با اشاره به تداوم جو آرام و پایدار در آذربایجان غربی گفت: روند افزایش تدریجی دمای این استان تا پایان هفته جاری ادامه می یابد.مطالب مرتبط

افزایش تدریجی دمای آذربایجان غربی تا آخر هفته ادامه داد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد با اشاره به تداوم جو آرام و پایدار در آذربایجان غربی گفت: روند افزایش تدریجی دمای این استان تا پایان هفته جاری ادامه می یابد.

دمای هوا در آذربایجان غربی افزایش می یابد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: آذربایجان غربی تا اواسط هفته جاری /سه شنبه/ جوی آرام و پایدار خواهد داشت و دمای هوا به طور نسبی افزایش می یابد.

افزایش نسبی دمای هوا

دمای هوای گیلان تا پایان هفته افزایش می یابد.

وزش باد و افزایش دمای هوا در پایان هفته سمنان

کارشناسان هواشناسی برای 24 ساعت آینده استان سمنان وزش باد شدید بخصوص در نواحی شرقی ، شمال شرق و شمالی ، در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر و بارش های رگباری و افزایش دمای هوا را پیش بینی کردند .

افزایش 5 درجه‌ای دمای کشور از ابتدای هفته آینده

مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با شاره به افزایش 3 تا 5درجه‌ای دمای کشور از ابتدای هفته آینده ، نوسانات دمایی را طی روزهای آینده تشریح کرد و در عین حال گفت: امروز و فردا (31 اردیبهشت و اول خرداد) کاهش 6‌ درجه‌ای دما در نوار شمالی رخ می‌دهد

افزایش دمای هوا و وزش باد در استان گیلان

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تقویت جریانات جنوبی در این استان، گفت: از امروز تا اواسط هفته جاری شاهد افزایش نسبی دمای هوا و وزش باد در گیلان خواهیم بود.

پلدشت گرم ترین شهر آذربایجان غربی در 24 ساعت گذشته بود

مهاباد - ایرنا - رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: پلدشت در 24 ساعت گذشته با دمای 32 درجه سانتیگراد بالای صفر گرم ترین منطقه در بین شهرهای آذربایجان غربی بود.

افزایش ۶۶ درصدی صاعقه زدگی در آذربایجان غربی

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان غربی از افزایش ۶۶ درصدی صاعقه زدگی در استان از ابتدای سال‌جاری خبر داد.

افزایش سرانه ورزشی در آذربایجان غربی از اولویت های دولت است

ارومیه- ایرنا- سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: اولویت دولت افزایش سرانه ورزشی و حمایت از تیم های ورزشی در این استان است.

سرپرست هواشناسی سمنان: دمای هوا افزایش می یابد

سمنان- ایرنا- سرپرست اداره کل هواشناسی استان سمنان گفت: افزایش نسبی دمای هوای از اویل هفته آینده برای این استان پیش بینی می شود.

شهرک های صنعتی در آذربایجان غربی توسعه می یابد

مهاباد- ایرنا- مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی گفت: اغلب زمین های صنعتی استان اشغال شده و نیاز است در راستای افزایش فضای آنها برنامه ریزی شود.

کشته شدگان رعدوبرق در آذربایجان غربی به 4 نفر رسید

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی آذربایجان غربی گفت: فردی که روز گذشته در میاندوآب براثر اصابت با صاعقه مصدوم شده بود امروز در یکی از بیمارستان‌های ارومیه جان باخت و به این ترتیب تعداد کشته‌شدگان به 4 نفر افزایش یافت.

شاخص کل بازار بورس در آذربایجان غربی کاهش یافت

ارومیه - ایرنا - مدیر بورس منطقه ‌ای آذربایجان‌ غربی با بیان اینکه طی هفته گذشته شاخص کل بازار بورس استان در مقایسه با هفته قبل از آن 327 واحد کاهش یافت، گفت: این شاخص به 211 هزار و 17 واحد رسید.

همیاری آذربایجان غربی در دیداری پرگل آذرخش تهران را شکست داد

ارومیه- ایرنا- تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی /شامگاه جمعه/ در هفته شانزدهم لیگ برتر کشور با هدایت سرمربی جدید خود و با نتیجه پر گل هفت بر صفر مقابل تیم قعرنشین آذرخش تهران به برتری رسید.

همیاری آذربایجان غربی در دیداری پرگل آذرخش تهران را شکست داد

ارومیه- ایرنا- تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی /شامگاه جمعه/ در هفته شانزدهم لیگ برتر کشور با هدایت سرمربی جدید خود و با نتیجه پر گل هفت بر صفر مقابل تیم قعرنشین آذرخش تهران به برتری رسید.

امواج ناپایدار آذربایجان غربی را فرا می گیرد

مهاباد- ایرنا- رییس اداره هواشناسی مهاباد گفت: بررسی نقشه های هواشناسی نشان می دهد که امواج ناپایدار بارشی از روز شنبه هفته آینده آسمان آذربایجان غربی را فرا می گیرد.

افزایش نسبی دما و وزش باد گرم

دمای هوای گیلان تا اواسط هفته با افزایش نسبی دما و وزش باد گرم همراه خواهد بود.

ظرفیت ذخیره گندم آذربایجان غربی به 152 هزار تن می رسد

مهاباد- ایرنا- مدیرکل غله و خدمات بازرگانی آذربایجان غربی گفت: ظرفیت ذخیره سازی گندم در سیلوهای دولتی این استان با 70 هزار تُن افزایش در سال جاری به 152 هزار تن می رسد.

افزایش ۵ درجه‌ای دمای کشور/ واکنش پلیس به تصویب طرح تشدید مجازات اسیدپاشی

"واکنش پلیس به تصویب طرح تشدید مجازات اسیدپاشی، افزایش ۵ درجه‌ای دمای کشور از ابتدای هفته آینده، دستگیری ۵۲۸ سارق و مالخر، هیچ دوشغله‌ای در وزارت رفاه نداریم، سال گذشته ۶۰۰۰ عضو پیوندی زیر خاک رفت، از سرعت گرفتن انتصابات در شهرداری تهران تا بررسی تخلفات ی

تیم همیاری آذربایجان غربی مقابل سپاهان اصفهان شکست خورد

ارومیه- ایرنا- سرپرست تیم فوتبال بانوان همیاری آذربایجان غربی گفت: این تیم /شامگاه جمعه/ و در هفته پانزدهم لیگ برتر کشور با نتیجه 2 بر صفر مقابل تیم سپاهان اصفهان شکست خورد.