حضور زنان هنجارشکن در جامعه دهن کجی به مردم است

مشهد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: حضور زنان هنجارشکن درجامعه دهن کجی به مردم است که باید جلوی آنها گرفته شود.مطالب مرتبط

هنوز عده ای نمی خواهند زنان را باور کنند

تهران-ایرنا- یکی از راه های توسعه یافتگی داشتن نگرش ها و اعمال سیاست هایی در جامعه است که در عین کلان نگری، مباحث خرد و نیازهای همه افراد جامعه را در بر بگیرند و حضور پررنگ تر زنان در امر سیاستگذاری به رغم وجود برخی موانع یکی از مهمترین رویکردهای توسعه مد

مجمع مشورتی زنان روحیه مطالبه گری در زنان را افزایش می دهد

مشهد- ایرنا- فرماندار نیشابور گفت: مجمع مشورتی زنان به عنوان نماینده جامعه بانوان روحیه مطالبه گری این قشر را از مدیران دستگاههای اجرایی افزایش می دهد و باعث تقویت روحیه و اعتماد به نفس آنان برای حضور در فعالیتهای اجتماعی می شود.

آموزش یک ‌سویه به زنان یا مردان موجب ایجاد شکاف در جامعه می‌شود

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده گفت: آموزش یک ‌سویه به زنان یا مردان تنها شکاف در خانواده و جامعه را ایجاد یا تشدید می‌کند.

نشست«زیست روزمره زنان طلبه» برگزار می شود

نشست «مروری بر زیست روزمره زنان طلبه» با همکاری گروه روانشناسی اجتماعی و گروه فرهنگ و جامعه انجمن جامعه شناسی ایران امروز برگزار می شود.

مردم با همبستگی ملی قادر به رفع مشکل کشور هستند

یزد - ایرنا - معاون فرهنگی سازمان بسیج جامعه زنان ایران می گوید: مشکلات اقتصادی، فرهنگی و سیاسی کشور زمانی رفع می‌شود که آحاد مردم اعلام کنند،« قرار است ، این مشکلات را حل کنیم».

هر جا نسل جوان حضور یافت، از تنگناها عبور کردیم

­رئیس جمهور : حضور مردم پای صندوق آراء به معنای اراده یک ملت برای بازسازی و نوسازی کشور و جامعه است

سازوکار حضور جدی تر زنان در فرآیند تصمیم گیری البرز تدوین شد

کرج - ایرنا - مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری البرز گفت: با تدوین پیش نویس طرح مجمع مشورت زنان درفرآیند تصمیم گیری، زنان این استان در عرصه تصمیم گیری مشارکت فعال تر خواهند داشت.

توانمند سازی بانوان در عرصه اقتصادی

مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده: زنان برای حضور هدفمند در بازار کسب کار نیازمند مهارت و آموزش هستند تا بتوانند در عرصه اقتصادی بدرخشند.

دور جدید تمرینات تیم ملی والیبال زنان آغاز شد

تهران- ایرنا- تیم ملی والیبال زنان ایران که این روزها در حال آماده سازی برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا است، تمرینات خود را در کمپ شهید چمران ورزشگاه آزادی آغاز کرد.

رکوردشکنی زنان در جشنواره فیلم کن 2019

تهران- ایرنا- فرش قرمز هفتاد و دومین جشنواره فیلم کن در حالی برای نمایش شماری از مطرح ترین آثار سینما، گسترده شده است که زنان فیلمساز ، رکورد حضور در این جشنواره را شکستند.

رشته بدمینتون جایگاه خوبی در جامعه کسب کرده است

ساری - مدیرکل ورزش و جوانان مازندران گفت: رشته بدمینتون در سایه برنامه محوری فدراسیون جایگاه خوبی بین مردان و زنان در جامعه کسب کرده است.

مردم برابر فساد در جامعه ایستادگی کنند

مشهد-رئیس قوه قضاییه گفت: مردم با امر به معروف و نهی از منکر مقابل فساد در جامعه ایستادگی کنند.

رونمایی از سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در قزوین

سند ارتقای وضعیت زنان قزوین با حضور جمعی از بانوان فعال استان تشریح و رونمایی شد.

سند ارتقای وضعیت زنان و خانواده در قزوین رونمایی شد

قزوین - ایرنا - سند ارتقای وضعیت زنان قزوین روز شنبه با حضور منوچهر حبیبی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار و جمعی از بانوان فعال استان تشریح و رونمایی شد.

روحانی: باید شجاع باشیم تا کشور را نجات بدهیم

رئیس‌جمهور تصریح کرد: حضور مردم پای صندوق آراء به معنای اراده یک ملت برای بازسازی و نوسازی کشور و جامعه است.

دشمن از طریق ابزار رسانه در صدد القای ناامیدی در بطن جامعه است

وزیر دفاع گفت: دشمنان از طریق ابزار رسانه در فضای ارتباطات و عملیات روانی در صدد القاء حس ناامیدی و یاس به جامعه هستند و در این شرایط روابط عمومی‌ها در ایجاد امید و نشاط در آحاد جامعه و مردم از نقش موثر و بسزایی برخوردارند.

توجه به بانوان روستایی مهم ترین برنامه مجمع مشورتی زنان

شیبانی: توجه بیش از پیش به بانوان روستایی از مهم ترین برنامه های امسال مجمع مشورتی زنان به عنوان نماینده جامعه بانوان است.

سلامت زنان، سعادت جامعه

بندرعباس- ایرنا- همان طور که می دانیم نهاد خانواده از ازدواج مشروع زن و مرد و تولد فرزندان شکل گرفته که در واقع با یک هدف و منافع مشترک زیر یک سقف گردهم آمده اند.

ملی پوش دوومیدانی زنان: بدون داشتن امکانات تمرینی به قطر رفتم

تهران- ایرنا- ملی پوش پرتاب دیسک تیم ملی دوومیدانی زنان ایران با اشاره به اینکه بدون داشتن امکانات تمرینی و مربی در رقابت های قهرمانی آسیا در قطر حضور یافت، اظهار امیدواری کرد که از این پس بتواند همراه با «احسان حدادی» و زیر نظر مربی آمریکایی او تمرین کند

رییس فراکسیون ورزش مجلس: درخشش بانوان ورزشکار در مسابقات جهانی، اعتماد به نفس جامعه زنان را تقویت می کند

یزد - ایرنا - رئیس فراکسیون ورزش و نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از درخشش یک بانوی اردکانی در مسابقات بین المللی گفت: موفقیت های ورزشی بانوان در عرصه های جهانی باعث تقویت اعتماد به نفس این قشر می شود.