افزایش اندک بهای جهانی طلا

تهران- ایرنا- پس از آنکه چین اعلام کرد در اقدامات تلافی جویانه قصد دارد تعرفه‌های بیشتری بر کالاهای صادراتی از امریکا اعمال کند، بهای جهانی طلا روز سه شنبه با افزایش یک دهم درصدی رو به رو شد.مطالب مرتبط

افزایش اندک بهای جهانی طلا

تهران- ایرنا- پس از آنکه چین اعلام کرد در اقدامات تلافی جویانه قصد دارد تعرفه‌های بیشتری بر کالاهای صادراتی از امریکا اعمال کند، بهای جهانی طلا روز سه شنبه با افزایش یک دهم درصدی رو به رو شد.

بهای جهانی طلا افزایش یافت

تهران- ایرنا- بهای جهانی طلا در پایان معاملات دیروز (جمعه) به علل مختلف از جمله اقدام آمریکا برای افزایش تعرفه گمرکی کالاهای وارداتی چین، همانند روزهای گذشته روند صعودی خود را طی کرد.

بهای جهانی سنگ آهن از مرز 100 دلار گذشت

تهران- ایرنا- در پی افزایش تقاضای سنگ آهن در چین و هشدار شرکت «واله» برزیل، بزرگترین تولیدکننده سنگ آهن جهان، مبنی بر احتمال فروریختن سد دیگری در محل معدن، بهای جهانی این ماده معدنی در معاملات روز دوشنبه از مرز 100 دلار فراتر رفت و رکورد پنج ساله خود را ش

بهای سنگ آهن در بازارهای جهانی افزایش می یابد

تهران- ایرنا- تحلیل گران اقتصادی پیش بینی می کنند در پی کاهش تولید شرکت معدنی «واله» برزیل، بزرگترین تولیدکننده سنگ آهن در جهان، بهای این ماده معدنی با افزایش روبرو خواهد شد.

بهای جهانی طلا کاهش یافت

تهران- ایرنا- بهای هر اونس طلا در معاملات روز سه شنبه بازار جهانی فلزات گرانبها 1276 دلار و 2 سنت قیمت‌گذاری شد که نسبت به آخرین معاملات روز قبل خود یک دهم درصد کاهش یافته است.

افزایش بهای مسکن

افزایش بهای مسکن پدیده‌ای است که این روز‌ها هم مردم را گلایه‌مند کرده و هم برای کنترل آن باید مسئولان جدی‌تر وارد عمل شوند.

افزایش نرخ اجاره‌بهای مسکن ضابطه‌مند می‌شود؟

معاون وزیر راه و شهرسازی از آغاز بکار کمیته سقف اجاره‌بهای مسکن با هدف ضابطه‌مند شدن افزایش نرخ اجاره خبر داده است.اما آیا این برنامه در راستای کمک به مستاجران عملیاتی می‌شود؟ آیا به سرنوشت طرح "تعیین سقف افزایش بها" در دولت دهم گرفتار نمی‌شود؟

افزایش قیمت نفت و ثابت ماندن بهای طلا در بازارهای جهانی

قیمت نفت در بازارهای جهانی افزایش یافت و قیمت طلا ثابت ماند. ]]>

افزایش بهای برق مشترکان پرمصرف

شرکت توزیع نیروی برق گیلان اعلام کرد: بهای برق مشترکان پرمصرف افزایش می‌یابد.

بهای نفت در بازار آسیا افزایش یافت

بهای ‏نفت خام سبک و شیرین شاخص ‏‏نیویورک و ‏نفت ‏خام سبک ‏‏برنت دریای شمال در بازار آسیا در آغاز معاملات روز سه شنبه افزایش یافت.

افزایش قیمت نفت و کاهش بهای طلا در بازارهای جهانی

قیمت نفت در بازارهای جهانی با افزایش و قیمت طلا با کاهش رو به‌رو بود.]]>

کاهش بهای نفت در بازار آسیا

بهای نفت خام روز چهارشنبه تحت تاثیر برآوردها مبنی بر افزایش غیرمنتظره ذخایر هفتگی نفت خام آمریکا، در بازار آسیا کاهش یافت.

افزایش بهای نفت در بازار آسیا

بهای نفت برنت افزایش یافت

گلایه از استقبال اندک مخاطبان/ وقتی یک بازیگر زن «سیاه» می‌شود

منیژه داوری کارگردان نمایش «بیله دیگ، بیله چغندر» درباره ویژگی های این اثر نمایشی سخن گفت و از استقبال اندک مخاطبان گلایه کرد.

افزایش قیمت جهانی نفت در پی حادثه الفجیره

قیمت نفت در مبادلات امروز دوشنبه در بازارهای جهانی تحت تاثیر نگرانی‌های مربوط به وضعیت عرضه در خاورمیانه با افزایش روبرو شده است.

بهای خدمات پسماند عادی برای اماکن مسکونی افزایش یافت

گرانی کم‌سابقه سنگ آهن در بازار جهانی

بهای معاملات آتی سنگ آهن چین پس از ثبت بزرگترین رشد هفتگی در یک ماه و نیم اخیر، روز دوشنبه به روند صعودی خود ادامه داد و به بالای ۱۰۰ دلار در هر تن رسید.

استقبال اندک هواداران تبریزی از بازی/ تراکتور تشویق شد

تبریز- دیدار دو تیم ماشین سازی تبریز با پدیده در حالیکه همگان تصور می‌کردند استقبال خوبی از این دیدار به عمل آید ولی با استقبال اندک هواداران تبریزی مواجه شده است.

پاکستان طرح افزایش 47 درصدی قیمت گاز را بررسی می کند

تهران - ایرنا - اداره تنظیم مقررات نفت و گاز پاکستان روز جمعه در پی امضای توافقنامه به منظور دریافت وام شش میلیارد دلاری از صندوق بین المللی پول و همچنین کاهش بی سابقه ارزش روپیه در برابر دلار، از دولت اسلام آباد خواست تا بهای گاز را تا 47 درصد افزایش دهد