240 میلیارد ریال برای تامین آب در خراسان رضوی هزینه می شود

مشهد- ایرنا- مدیر امور توسعه طرحهای منابع آب و فاضلاب خراسان رضوی گفت: برای تامین آب 30 شهر مواجه با تنش آبی در استان طرحهایی با 240 میلیارد ریال اعتبار در دست انجام است.مطالب مرتبط

15 میلیارد ریال به ورزش دانش آموزی خراسان شمالی هزینه شد

بجنورد- ایرنا- معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: سال تحصیلی جاری، 15 میلیارد برای فعالیت های ورزشی دانش آموزان استان تخصیص یافته و هزینه شده است.

پرداخت869 میلیارد ریال تسهیلات برای طرحهای اشتغال و توسعه

صندوق امید خراسان رضوی بیش از  869 میلیارد ریال تسهیلات برای اجرای 2 هزار و 786 طرح در استان پرداخت کرد

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال یارانه تسهیلات گردشگری به خراسان رضوی 

۵۰ میلیارد ریال یارانه تسهیلات در حوزه گردشگری و صنایع دستی  امسال به متقاضیان و سرمایه گذاران در خراسان رضوی اختصاص یافت.

هزینه 520 میلیارد تومانی گازرسانی به زاهدان در سال 98

مدیرگازرسانی شرکت ملی گاز ایران با اشاره به فعالیت سه شرکت گاز خراسان رضوی، همدان و سمنان برای گازرسانی در زاهدان گفت: در سال 98، مبلغ 520 میلیارد تومان برای بهره مندی مردم این شهر از نعمت الهی گاز هزینه خواهد شد.]]>

صندوق امید خراسان رضوی 869 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرد

مشهد- ایرنا- مدیر صندوق کارآفرینی امید خراسان رضوی گفت: این صندوق از پارسال تاکنون 869 میلیارد و 114 میلیون ریال تسهیلات مختلف به 2 هزار و 786 طرح پرداخت کرده است.

1619 میلیارد ریال برای تولید کاغذ درخراسان رضوی سرمایه گذاری شد

مشهد- ایرنا- معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: تاکنون هزار و 619 میلیارد ریال برای تولید کاغذ و مقوا جهت استفاده در صنایع بسته بندی استان سرمایه گذاری شده است.

بیش از 6 هزار میلیارد ریال اعتبار برای جبران خسارت‌ ناشی از سیل در خراسان رضوی نیاز است

بیش از 225 میلیارد ریال در شهر یولاگلدی هزینه شده است

ارومیه- ایرنا- فرماندار شوط گفت: 225 میلیارد و 50 میلیون ریال به اهتمام دولت تدبیر و امید در طرح های عمرانی، آموزشی، بهداشتی و ورزشی در شهر یولاگلدی این شهرستان هزینه شده است.

8 هزار میلیارد ریال برای طرح انتقال آب ارس هزینه شد

تبریز - ایرنا - استاندار آذربایجان شرقی گفت: تاکنون 8 هزار میلیارد ریال برای اجرای 35 کیلومتر ز طرح انتقال آب ارس به دشت تبریز هزینه شده است.

اختصاص ۵۰ میلیارد ریال یارانه تسهیلات به سرمایه گذاران گردشگری خراسان رضوی

معاون سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: در سال جاری ۵۰ میلیارد ریال یارانه تسهیلات در حوزه گردشگری و صنایع دستی به متقاضیان و سرمایه گذاران در این استان اختصاص یافته است.]]>

مدیریت شهر قم روزانه 13 میلیارد ریال هزینه نیاز دارد

قم- ایرنا- رئیس شورای اسلامی شهر قم، گفت: مدیریت شهر قم روزانه بالغ بر 13 میلیارد ریال هزینه نیاز دارد که در قالب هزینه های جاری از جمله جمع آوری زباله ها، پاکسازی خیابان ها، حمل و نقل عمومی و همه امور مربوط به اداره شهر می باشد.

اختصاص 50 میلیارد ریال به سرمایه گذاران بخش گردشگری خراسان رضوی

50 میلیارد ریال به سرمایه گذاران بخش گردشگری خراسان رضوی اختصاص یافت.

2 میلیارد ریال برای تجهیز مدارس حاشیه شهر سبزوار هزینه شد

سبزوار- ایرنا- مدیر آموزش و پرورش سبزوار گفت: امسال برای تجهیز و هوشمندسازی 9 مدرسه حاشیه شهر سبزوار 2 میلیارد ریال هزینه شد.

80 هزار میلیارد ریال در حوزه آب هزینه شده است

ارومیه- ایرنا- مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران گفت: بیش از 80 هزار میلیارد ریال در حوزه آب کشور هزینه شده است.

۷۵ میلیارد ریال در مناطق محروم آمل هزینه شد

آمل - مدیرکل راه و شهرسازی مازندران از هزینه کرد ۷۵ میلیارد ریالی برای بازآفرینی و بهبود نسبی زندگی در مناطق محروم آمل خبر داد.

7.5میلیارد ریال برای کفپوش سالن غدیر ارومیه هزینه شد

ارومیه- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: هفت میلیارد و 500 میلیون ریال برای خرید و نصب مدرن ترین کف پوش در سالن غدیر ارومیه که یکی از الزام های اساسی برای برگزاری دیدارهای هفته سوم لیگ ملت های والیبال /2019/ بود، هزینه شد.

1190 میلیارد ریال برای مددجویان کمیته امداد قم اختصاص یافت

قم - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) قم گفت: سال گذشته یکهزار و 190 میلیارد ریال برای حمایت از مددجویان استان هزینه شد که این رقم به غیر از تسهیلات اعطا شده در بخش اشتغال و کارآفرینی است.

افتتاح طرح‌های توسعه منابع آب و خاک در سفر ریاست جمهور به استان آذربایجان‌غربی

مجموع هزینه‌کرد طرح‌های توسعه منابع آب و خاک در استان آذربایجان‌غربی 3600 میلیارد تومان هزینه شده و در این مرحله بخش‌هایی از این طرح‌ها با هزینه کرد 2200 میلیارد تومان افتتاح یا آبگیری می‌شوند. با کمک این پروژه‌ها، آب شرب برای بیش از 400.000 نفر تامین ش

سیل بیش از 526 میلیارد ریال به خراسان شمالی خسارت زد

بجنورد- ایرنا- مدیرکل مدیریت بحران استانداری خراسان شمالی گفت: سیل هفته گذشته بیش از 526 میلیارد و 765 میلیون ریال به بخش های مختلف این استان خسارت زد.

سهم اعتبار هزینه‌ای و عمرانی استان اردبیل 4000 میلیارد ریال است

معاون برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: اعتبار هزینه‌ای و عمرانی امسال استان چهار هزار میلیارد ریال بوده که ابلاغ شده است.