برنامه های جدید گمرک زنجان برای کمک به رونق تولید

زنجان - ایرنا - مدیرکل گمرک استان زنجان از برنامه ‌های جدید این مجموعه در سال جاری برای حمایت از واحدهای تولیدی و کمک به رونق تولید خبر داد و گفت: همه این اقدام ها در جهت کاهش فرآیندها، زمان ترخیص کالا و هزینه‌های تولید است.مطالب مرتبط

برنامه های جدید گمرک زنجان برای کمک به رونق تولید

زنجان - ایرنا - مدیرکل گمرک استان زنجان از برنامه ‌های جدید این مجموعه در سال جاری برای حمایت از واحدهای تولیدی و کمک به رونق تولید خبر داد و گفت: همه این اقدام ها در جهت کاهش فرآیندها، زمان ترخیص کالا و هزینه‌های تولید است.

نبود اطلاعات دقیق دغدغه رونق تولید است

زنجان-رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان زنجان گفت: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کنونی رونق تولید، نبود اطلاعات دقیق و برنامه‌ریزی‌های کارشناسانه است.

عبور از موانع «رونق تولید» در سایه همدلی

وزارت صنعت به عنوان یکی از محورهای اساسی و مهم در رونق تولید، برنامه های متنوعی را برای تحقق اهداف برای رونق تولید در 7 محور اصلی پیش بینی کرده که موفقیت در آن مستلزم تحقق برخی الزامات در حوزه های فرابخشی از جمله ایجاد هماهنگی و انسجام در برنامه‌هاست

هیچ برنامه مدونی برای تحقق رونق تولید از سوی دستگاه‌های اجرایی دنبال نمی‌شود

تحقق رونق تولید در سلسله شعارهای ابلاغی از سوی رهبر معظم انقلاب در حالی مورد تاکید است که به اعتقاد فعالان فرهنگی، هیچ سازو کار و برنامه مدونی برای تحقق آن از سوی دستگاه‌های اجرایی دنبال نمی‌شود.

ماجرای «بسته جدید» تامین اجتماعی برای رونق تولید

سازمان تامین اجتماعی اخیرا در حالی بسته «جدید» حمایت از رونق تولید را رونمایی کرد که به اذعان کارشناسان، مفاد این بسته طی سالهای گذشته برعهده و جزو تکالیف این سازمان بوده است.

دستگاه‌های اجرایی موظف به انجام اقداماتی برای «رونق تولید» شدند

رئیس جمهور به وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها دستور داد تا در زمینه رونق تولید و رفع موانع سرمایه‌گذاری در کشور و آموزش مهارت‌های عملی با هدف رونق تولید و اشتغالزایی اقدام کنند.

رونق تولید با تکمیل زنجیره تولید

شایان مهر در بسته خبری «رونق تولید» این هفته به سراغ شرکتی دانش بنیان رفته که در تولید کاتالیست و تجهیزات نفتی حرفی برای گفتن دارد.

پرداخت تسهیلات به صنایع و معادن زنجان 31 درصد رشد کرد

زنجان - ایرنا – دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان زنجان گفت: سال گذشته 23 هزار و 532 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک های این استان برای رونق تولید در بخش صنعت و معدن پرداخت شد که نسبت به مدت مشابه سال ماقبل آن 31 درصد رشد داشت.

بسته های حمایتی پشتیبان برنامه های رونق تولید است

سمنان- ایرنا- مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای رونق واحدهای صنعتی کشور، با وجود فشارها، بسته های حمایتی رونق تولید تعریف کرده است.

مهلت قانونی ترخیص کالا از گمرک‌های کشور تمدید شد

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس از اتخاذ تصمیمات جدید برای رفع موانع تولید و تسهیل تجارت بخش خصوصی و تمدید مهلت قانونی ترخیص کالا از گمرک‌های کشور خبر داد.

رییس جمهوری به دستگاه‌ها برای رونق تولید دستور داد

تهران- ایرنا- رییس جمهوری به وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها دستور داد تا در زمینه رونق تولید و رفع موانع سرمایه گذاری در کشور و آموزش مهارت‌های عملی با هدف رونق تولید و اشتغالزایی اقدام کنند.

محصول تراریخته در زنجان تولید نمی شود

زنجان – ایرنا – رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: در حال حاضر در این استان هیچ محصول تراریخته ای تولید نمی شود و مجوزی نیز برای انجام آن صادر نشده است.

چهار محور رونق تولید در حوزه معادن استان

برنامه های رونق تولید در بخش معدن در سال 98،در شورای معادن استان تصویب شد.

استاندار مازندران: رونق تولید از شعار خارج و عملی می شود

ساری - ایرنا - استاندار مازندران با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان رونق تولید گفت که این رونق تولید تنها به صورت یک اسم یا نوشتن بر روی سر برگ های اداری خلاصه نمی شود و به صورت جدی و مستمر برای عملی کردن آن تلاش می کنیم .

رونق تولید باحضور بخش خصوصی و تشکل ها/ قانون بانکی و مالیاتی برای رونق تولید اصلاح شود

"رونق تولید" همین نزدیکی‌ها

رونق تولید به عنوان شعار سال انتخاب شد و برنامه‌ریزی‌های دستگاه‌های مختلف در سال 1398 برمبنای این شعار طراحی شده است اما به نظر می رسد دولتمردان آنقدر بزرگ به موضوع نگاه می‌کنند که از داشته‌های قدیمی که در سالیان گذشته اقتصاد قابل قبولی داشت، غافل شده‌اند

شرایط برای تحقق شعار رونق تولید در روستاها ایجاد شود

تبریز- ایرنا- بخشدار مرکزی مرند با تاکید بر ضرورت توجه به شعار امسال با عنوان «رونق تولید» گفت: عمل به شعار رونق تولید، بیشتر بر دوش روستاها است لذا باید زیرساختها و شرایط لازم برای تحقق آن ایجاد شود.

شکوفایی اقتصادی با انسجام ارکان «رونق تولید» محقق می‌شود

مدیر کل پایداری مشاغل وزارت کار، کارگر و کارفرما را دو رکن اصلی رونق تولید دانست وگفت:باتوجه به شرایط خاص کشور تلاش مضاعف کارگران وکارفرمایان درانسجام رونق تولید،شکوفایی اقتصاد رادر پی دارد.

رصد توصیه های مقام معظم رهبری در سال " رونق تولید"(5)

نام گذاری سال 1398 به عنوان" رونق تولید" را می توان عصاره نام گذاری سال های اخیر دانست. چرا که " رونق تولید" به عنوان پایه و اساس پیشرفت و توسعه اقتصاد كشور برای مقابله با تهدید و تحریم دشمنان ،همواره در بیانات مقام معظم رهبری برجسته بوده است.

تسهیلات 18گانه گمرک برای فعالان مجاز اقتصادی

تهران- ایرنا- سازمان گمرک جمهوری اسلامی ایران برای حمایت از تولید و صادرات، تسهیلات جدیدی را برای فعالان مجاز اقتصادی ابلاغ کرد.