4700 تن سیر خشک امسال صادر شد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر امور محصولات علوفه ای و جالیزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از ابتدای امسال تاکنون چهار هزار و 700 تن سیر خشک به ارزش چهار میلیون و 731 هزار دلار به کشورهای هدف صادر شده است.مطالب مرتبط

4700 تن سیر خشک امسال صادر شد

تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر امور محصولات علوفه ای و جالیزی وزارت جهاد کشاورزی گفت: از ابتدای امسال تاکنون چهار هزار و 700 تن سیر خشک به ارزش چهار میلیون و 731 هزار دلار به کشورهای هدف صادر شده است.

امسال 155میلیون دلار کالا از سومار به عراق صادر شد

قصرشیرین- ایرنا- فرماندار گیلانغرب گفت: طی 2 ماه گذشته از سال جاری 155 میلیون دلار کالا با وزن 145هزار تن از بازارچه مرزی سومار به عراق صادر شد.

احکام امسال بازنشستگان حداکثر در 8 ساعت صادر می شود

تهران- ایرنا- مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: به محض دریافت ابلاغیه سازمان برنامه و بودجه، احکام سال 98 بازنشستگان حداکثر در مدت هشت ساعت صادر خواهد شد.

هند به کشورهای جنوب شرق آسیا و خاورمیانه موشک صادر می کند

دهلی نو- ایرنا - مقام ارشد دفاعی هند اعلام کرد که دهلی نو امسال اولین گروه از موشک های خود را به کشور های جنوب شرق آسیا و خاورمیانه صادر خواهد کرد.

پشت پرده ماکارونی چه می‌گذرد

رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران از حضور ماکارونی ۴۷۰۰ تومانی خبر داد و گفت: تا یک هفته دیگر بازار ماکارونی آرام می شود.

بنیانگذار دومین تولیدکننده ماکارونی در جهان از پشت پرده‌ها می‌گوید

رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران از حضور ماکارونی 4700 تومانی خبر داد و گفت: تا یک هفته دیگر بازار ماکارونی آرام می شود.]]>

بنیانگذار دومین تولیدکننده ماکارونی درجهان از پشت پرده‌ها می‌گوید

رئیس انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان ماکارونی ایران از حضور ماکارونی ۴۷۰۰ تومانی خبر داد و گفت: تا یک هفته دیگر بازار ماکارونی آرام می شود.

صدور سند تک برگی خانه های روستایی در دامغان

برای 300 واحد مسکونی روستایی در شهرستان دامغان امسال سند تک برگی صادر می شود.

سیسی حکم عفو ۵۶۰ زندانی را صادر کرد

رئیس جمهوری مصر برای ۵۶۰ زندانی حکم عفو صادر کرد که در میان آنها یک روزنامه‌نگار برجسته، مخالفان نظام و افسران پلیس متهم به قتل نیز دیده می‌شوند.

روادید تکواندوکاران صادر شد/ اعزام در دقیقه ۹۰

در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت تا آغاز رقابتهای قهرمانی جهان، سفارت انگلستان در ترکیه تنها برای سه نماینده ایران روادید صادر کرد.

ویزای هادی پور، پولادگر و بسحاق صادر شد/ ۳ ملی پوش و مدیر تیم ملی در انتظار ویزا

در فاصله یک روز مانده تا آغاز رقابت های تکواندو قهرمانی جهان ۲۰۱۹، سفارت انگلیس در ترکیه ویزای ۳ نفر دیگر از اعضای تیم ایران را صادر کرد.

بعیدی‌نژاد: انتظار داریم انگلیس ویزای تکواندوکارانی ایرانی را صادر کند

سفیر جمهوری اسلامی ایران در لندن از دولت انگلیس درخواست کرد تا ویزای تکواندوکاران ایرانی برای شرکت درمسابقات منچسر را صادر کند.

حکم انتصاب 2فرمانداردرخوزستان صادر شد

اهواز - ایرنا - حکم انتصاب فرمانداری شهرستان رامشیر و سرپرستی فرمانداری شهرستان دشت آزادگان روز یکشنبه صادر شد.

پروانه نمایش فیمهای زهرمار،ایده اصلی، و روسی صادر شد

شورای پروانه نمایش فیلم‌های سینمایی برای 3 فیلم مجوز نمایش صادر کرد. ]]>

516 کارت قالی بافی در نقده صادر شد

ارومیه- ایرنا- رییس اداره صنعت، معدن و تجارت نقده گفت: 516 کارت قالی بافی تاکنون برای فعالان حوزه فرش در این شهرستان صادر شده است.

دستور خرید توافقی سیر از کشاورزان صادر شد

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی دستور خرید توافقی محصول «سیر» را از کشاورزان صادر کرد.

بزرگترین لنج باری فایبرگلاس ایرانی به خارج صادر شد

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: بزرگترین لنج باری فایبرگلاس ساخت ایران با ظرفیت حمل یکهزار و 300 تن کالا در جزیره قشم تولید و به خارج از کشور صادر شد.

بزرگترین لنج باری فایبرگلاس ایرانی به خارج صادر شد

بندرعباس- ایرنا- مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: بزرگترین لنج باری فایبرگلاس ساخت ایران با ظرفیت حمل یکهزار و 300 تن کالا در جزیره قشم تولید و به خارج از کشور صادر شد.

کارنامه دانشگاه‌های دولتی در تغذیه دانشجویی صادر می شود

کارنامه رتبه بندی خدمات تغذیه دانشگاه‌های دولتی توسط صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم صادر می شود.

پارسال منفی؛ امسال ۱۸۰ درجه مثبت

۴۲ روز ابتدایی سال گذشته و امسال در بورس تهران شرایط متفاوتی تجربه شده است؛ به‌گونه‌ای که نماگر اصلی بازار سرمایه در یک ماه و نیم ابتدایی امسال ۳۲ هزار واحد رشد کرده اما در مدت مشابه پارسال ۲۰۰۰ واحد با افت مواجه شده بود.