انجمن محلات در شهرهای مراکز استان ها تشکیل می شود

تهران- ایرنا- شورای‌عالی استان‌ها طرح «تشکیل انجمن محلات در شهر‌های مراکز استان‌ها» با هدف فراهم کردن زمینه و بستر‌های لازم و ایجاد ساز وکار مشارکت مردمی در اداره شهر‌ها را امروز- سه شنبه- در کمیسیون امور زیربنایی هیات دولت برای طی مراحل بررسی و تصویب ارامطالب مرتبط

مراجعه بیماران روان‌پزشکی به مراکز ترک اعتیاد !

مدیرعامل انجمن مراکز بهبودی اقامتی استان تهران گفت که مراکز غیرمجاز ترک اعتیاد بسیار بیشتر از مراکز مجاز هستند.

جزئیات توافق مراکز اسقاط با انجمن واردکنندگان خودرو

یک مقام مسئول از جزئیات توافق مراکز اسقاط با انجمن واردکنندگان خودرو خبر داد و گفت: پیشنهاد ما این بود که به ازای دریافت هر برگه اسقاط، یک خودروی فرسوده به مراکز تحویل داده شود.

مجمع عمومی انجمن علمی انرژی‌های تجدیدپذیر تشکیل می‌شود

دبیر اجرایی و رئیس کمیته اجرایی کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدید پذیر و تولید پراکنده ایران ضمن اعلام برگزاری این کنفرانس در تاریخ ۲۰ تا ۲۲ خرداد ماه گفت: مجمع عمومی برای انجمن علمی نوپای انرژی‌های تجدید پذیر تشکیل خواهد شد تا بین انجمن‌هایی که پیشتر در

۴ انجمن حمایت از زندانیان در استان سمنان فعالیت دارند

سمنان - مدیرکل زندان های استان سمنان با بیان چهار انجمن حمایت از زندانیان در استان فعالیت دارند، گفت: یک هزار و ۲۳۲ نفر از خانواده زندانیان استان تحت پوشش این مراکز هستند.

تشکیل انجمن جوانان کارآفرین کرمانشاه در آینده نزدیک

کرمانشاه- رئیس اتاق بازرگانی استان کرمانشاه، از تشکیل انجمن جوانان کارآفرین کرمانشاه، در آینده نزدیک خبر داد.

تشکیل انجمن صنفی معلمان برای پیگیری مطالبات آنها ضروری است

یزد - ایرنا - نماینده حوزه انتخابیه مهریز در مجلس شورای اسلامی گفت: تشکیل انجمن صنفی معلمان برای پیگیری مطالبات قانونی ، حق طبیعی این قشر زحمتکش است که باید برای تحقق آن اقدام لازم انجام شود.

ارتباط موثر فعالان حوزه تجدیدپذیر در گرو تشکیل انجمن علمی است

تهران- ایرنا- دبیرعلمی هفتمین کنفرانس ملی و نخستین کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران، ارتباط هرچه بیشتر و موثرتر فعالان حوزه تجدیدپذیر را در گرو تشکیل یک انجمن علمی در این حوزه دانست.

تشکیل مراکز «افق» در امامزاده‌های شاخص استان همدان

همدان - معاون فرهنگی و اجتماعی اوقاف و امور خیریه استان همدان گفت: مراکز اجتماعی، فرهنگی و قرآنی افق در امامزاده‌های شاخص استان همدان شروع به کار می‌کنند.

پرونده تخلف مراکز عرضه زولبیا و بامیه در مشهد تشکیل شد

مشهد- ایرنا- رئیس شعبه سیار تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: پرونده تخلف به میزان 80 میلیون ریال برای مراکز متخلف عرضه زولبیا و بامیه در مشهد تشکیل شده است.

ارتباط بین مراکز علمی و صنعتی در قم ضعیف است

استاندار قم با اشاره به تدابیر استان در تقویت ارتباط بین دانشگاه با مراکز صنعتی و اجرایی گفت: در حال حاضر فاصله بسیار زیادی بین مراکز دانشگاهی، صنعت و نهادهای تصمیم‌ساز استان وجود دارد.

طرح جامع شهر محلات

طرح جامع شهر محلات پس از تصویب به شورای عالی معماری و شهرسازی کشور ارسال شد.

پایگاه قرآنی در محلات آسیب‌پذیر استان گلستان برپا می‌شود

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان گفت: به منظور رشد معنویت، کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش ارزش‌های دینی در محلات آسیب‌پذیر پایگاه‌های قرآنی برپا می‌شود.

جلوگیری از ورود دلالان به مراکز همگانی خرید و فروش خودرو

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران گفت: با اخذ دستور قضایی و بهره‌گیری از نیروی انتظامی دلالان از اطراف مراکز خریدوفروش خودرو جمع‌آوری و سرشاخه‌های آنها با تشکیل پرونده دستگیر و به محاکم قضایی تحویل می‌شوند.

حادثه رانندگی در جاده محلات به دلیجان یک کشته داشت

خمین - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: حادثه رانندگی در جاده محلات به دلیجان که بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سورای وانت پیکان با خودروی پژو 405 ایجاد شد، یک کشته داشت.

مراکز علمی قم در تصمیم سازی نهادهای اجرایی استان نقش‌آفرینی می‌کنند

در نشست صمیمی استاندار با اساتید دانشگاه‌های استان راهکارهای دستیابی به توسعه متوازن و ارتباط بیشتر مراکز علمی و اجرایی استان بررسی شد.

تشکیل ستاد انتخابات در 27 استان

دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: تاکنون در ۲۷ استان از ۳۱ استان کشور ستادهای انتخابات استان تشکیل شده است و مقدمات تشکیل ستاد انتخابات در ۴ استان باقیمانده نیز فراهم شده است.

انجمن های ادبی ظرفیتی برای شناسایی استعدادها هستند

اصفهان- ایرنا - دبیر مجمع انجمن های ادبی کشور گفت: انجمن های ادبی می توانند به شناسایی و جذب استعدادها و توانمندی های فرهیختگان ادب در استان های کشور کمک کنند.

۱۶۰ دکۀ بدون مجوز در شهرهای استان فعالیت دارند

یاسوج- دبیر شورای مبارزه با مواد مخدر کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۶۰ دکۀ بدون مجوز در شهرهای استان فعالیت دارند و باید این دکه ها در سطح استان جمع آوری شوند.

نیر و کوثر؛ پیرترین شهرهای استان اردبیل ‌

‌مدیر کل ثبت احوال استان اردبیل گفت: شهرستان‌های نیر و کوثر با داشتن بالاترین آمار سالمندان پیرترین شهرهای استان اردبیل هستند.

هفته سوم از پاکسازی محلات نواحی ۱۵ گانه شهرداری رشت

هفته سوم از برنامه زمانبندی پاکسازی محلات به همت مدیریت هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری در سطح نواحی ۱۵ مناطق شهرداری رشت برگزار شد.]]>