کرامت و جایگاه خبرنگاران باید حفظ شود

مهاباد- ایرنا- فرماندار مهاباد با تاکید بر حفظ کرامت و جایگاه خبرنگاران در جامعه گفت: احترام و تکریم خبرنگاران در واقع احترام به تک تک آحاد جامعه است.مطالب مرتبط

کرامت و جایگاه خبرنگاران باید حفظ شود

مهاباد- ایرنا- فرماندار مهاباد با تاکید بر حفظ کرامت و جایگاه خبرنگاران در جامعه گفت: احترام و تکریم خبرنگاران در واقع احترام به تک تک آحاد جامعه است.

سایت دهه کرامت رونمایی شد

رئیس ستاد بزرگداشت شورای هماهنگی دهه کرامت روز گذشته همزمان با میلاد امام حسن مجتبی(ع) از سایت دهه کرامت ویژه اطلاع رسانی فعالیت‌های شورای هماهنگی جشن‌های مردمی دهه کرامت رونمایی کرد.

سایت دهه کرامت رونمایی شد

رئیس ستاد بزرگداشت شورای هماهنگی دهه کرامت، همزمان با میلاد امام حسن مجتبی (ع) از سایت دهه کرامت ویژه اطلاع رسانی فعالیت‌های شورای هماهنگی جشن‌های مردمی دهه کرامت رونمایی کرد.

خدمت کریمانه، مهربانی به رسم اهل بیت شعار دهه کرامت

نشست برنامه‌ریزی و هم‌اندیشی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با حضور اعضای این ستاد و با اعلام برنامه‌ها و شعار دهه کرامت برگزار شد.

اعزام بیش از 110 گروه جهادی به مناطق سیل‌زده همزمان با دهه کرامت

نشست برنامه‌ریزی و هم‌اندیشی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت با حضور نمایندگان دستگاه های عضو شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت برگزار شد.

طرح ترافیک سال ۹۷ خبرنگاران فعلا معتبر است

دبیر کارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از سهمیه طرح ترافیک ویژه خبرنگاران از اعتبار طرح ترافیک سال ۹۷ خبرنگاران تا اطلاع ثانوی خبر داد.

اجرای طرح محله محور کرامت و روستای پاک

برای پاکسازی نقاط شهری و روستای از اعتیاد ، طرح محله محور کرامت و روستای پاک در برخوار اجرا می شود.

جشنواره کشوری مردمی دهه کرامت برگزار می شود

تهران- ایرنا- مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیرکل ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد گفت: جشنواره کشوری مردمی دهه کرامت همزمان با این دهه تیرماه 98 در سراسر کشور برگزار می شود.

مسابقه اینترنتی آئینه دار کرامت در حرم شاهچراغ (ع)

مسابقه اینترنتی آئینه دار کرامت به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی در حرم حضرت شاهچراغ (ع) برگزار می‌شود.

از نقد‎های کارشناسانه خبرنگاران استقبال می‌کنیم/ هیچ‌کس حق شکایت از خبرنگاران را ندارد

مدیران باید خدمتگزار مردم باشند

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام در جلسه اخلاق مدیران ادارات استان گفت :مدیران و کارگزاران در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید خدمتگزار مردم باشند و در راستای تحقق کرامت انسانی گام بردارند.

اجرای یک طرح ویژه‌ برای خبرنگاران سینمایی در باغ کتاب

با توجه به پایان مهلت ارائه اسامی رسانه‌های تخصصی سینمایی و خبرنگاران سینمایی شاغل در رسانه‌های معتبر عمومی، طرح ارائه بلیت رایگان به خبرنگاران سینمایی در پردیس سینمایی باغ کتاب در سال ۹۸ از روز چهارشنبه اول خرداد اجرا خواهد شد.

صف آرایی هنرمندان و خبرنگاران

تیم‌های فوتبال هنرمندان و خبرنگاران در بازی دوستانه‌ای، فردا مقابل هم قرار می‌گیرند

ایرانی‌ها ثابت کردند که عزت جهان اسلام در گرو مقاومت است/ دفاع شاعران با خون و قلم از سوریه

بدیع صقور، شاعر سوری می‌گوید: ملت‌ ایران ثابت کرد که اگر بخواهیم با کرامت و عزت باقی بمانیم، باید بر مقاومت پایبند باشیم.

آغاز ارائه تسهیلات رایگان به خبرنگاران سینمایی در پردیس سینمایی باغ کتاب

با توجه به پایان مهلت ارائه اسامی رسانه‌های تخصصی سینمایی و خبرنگاران سینمایی شاغل در رسانه‌های معتبر عمومی، طرح ارائه بلیت رایگان به خبرنگاران سینمایی در پردیس سینمایی باغ کتاب در سال 98 از روز چهارشنبه اول خرداد اجرا خواهد شد.

تاییدیه بازرسی ادواری برای ۴۰ درصد جایگاه‌های CNG استان تهران

مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به وجود ۱۵۷ جایگاه فعال CNG در استان گفت: با اجرای مراحل عملیاتی طرح بازرسی ادواری جایگاه‌های CNG استان تهران، در سال گذشته ۶۱ جایگاه موفق به دریافت تاییدیه رفع موارد نقص بحرانی از اداره‌کل استاندارد استان شدند.

هیچکدام از 4 هزار خبر مرتبط با سیل در ایسنا تکذیب نشد

مدیرعامل ایسنا با بیان اینکه راویان سیل خبرنگاران هستند و باید کار را ادامه دهند، گفت: در این مدت ۴ هزار خبر از سه استان درگیر سیل بر خروجی ایسنا منتشر شد و حتی یک خبر ایسنا تکذیب یا مورد اعتراض مسئولان واقع نشد یا نیاز به توضیحی نداشت که باید به این همکا

هیچ کس چهارباغ را آن طور که بود ندید

دعوت سنت‌شکنانه شهرداری اصفهان از خبرنگاران منتقد حوزه میراث فرهنگی برای بازدید از چهارباغ عباسی، نشان داد، برخی از خبرنگاران درباره این خیابان تاریخی دچار سوء تفاهم هستند.

جعفری: زنوزی باید تنها در جایگاه مالک بنشیند/ مربی خارجی برای تراکتورسازی بهتر است

حواشی نیمه نخست دیدار پرسپولیس و پارس جم

تهران- ایرنا- در نیمه نخست دیدار پرسپولیس و پارس جم جنوبی حواشی جالبی اتفاق افتاد که از جمله این حواشی می توان به حضور محمد انصاری بازیکن پرسپولیس در جایگاه خبرنگاران اشاره کرد.