وزیر کشور بر جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع خارجی به کشور تاکید کرد

تهران- ایرنا- وزیر کشور در یازدهمین جلسه کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی، مراقبت بیشتر از مرزها در جهت جلوگیری از ورود غیرقانونی این اتباع را بااهمیت دانست و بر تسهیل روند ورود قانونی مهاجرین تاکید کرد.مطالب مرتبط

وزیر کشور بر جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع خارجی به کشور تاکید کرد

تهران- ایرنا- وزیر کشور در یازدهمین جلسه کمیسیون ساماندهی اتباع خارجی، مراقبت بیشتر از مرزها در جهت جلوگیری از ورود غیرقانونی این اتباع را بااهمیت دانست و بر تسهیل روند ورود قانونی مهاجرین تاکید کرد.

تاکید وزیر کشور بر جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع خارجی به کشور

وزیر کشور بر کنترل شدید مرزها در مقابله با ورود غیرقانونی به کشور تاکید کرد و گفت: ورود غیرقانونی اتباع خارجی زمینه بروز مشکلات متعددی را ایجاد می‌کند و همچنین مانع از نظارت قانونی و ساماندهی درست این افراد می‌شود.

تاکید بر جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع خارجی به کشور

وزیر کشور بر اهمیت مراقبت بیشتر از مرز‌ها در جهت جلوگیری از ورود غیرقانونی اتباع خارجی تاکید کرد

هنگام برداشت و عرضه برنج از ورود نوع خارجی آن جلوگیری شود

رشت - ایرنا - نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت گفت: هنگام برداشت و عرضه برنج، باید از ورود برنج خارجی به بازار جلوگیری شود تا کشاورز از واردات برنج به بازار لطمه نبیند.

نحوه تامین نیازمندیهای کشور با حضور وزیر صمت بررسی شد

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی فرصت ها و تهدیدات تجارت و تامین نیازمندهای کشور در شرایط تحریم با حضور وزیر صمت خبر داد و گفت: وزیر تاکید کرد که نگرانی از تامین کالاهای اساسی نداریم.

استاندار گیلان: تردد اتباع خارجی اربعین باید بدون مشکل انجام شود

استاندار گیلان گفت: در تردد اتباع خارجی اربعین در سال گذشته، مشکلی پیش نیامد و امسال هم با فرض افزایش زائران خارجی، برنامه‌ریزی‌ شود تا در این باره مشکل نداشته باشیم.

مرزها در مقابله با ورود غیرقانونی به کشور کنترل شدید می شوند

1058 محکوم ایرانی و خارجی طبق موافقت نامه های قضائی رد و بدل شدند

تهران- ایرنا- معاون وزیر دادگستری و رییس کمیته استرداد مجرمان و انتقال محکومان با تاکید بر گسترش روابط حقوقی و قضائی با سایر کشورها گفت: در سال گذشته در مجموع یک هزار و 58 محکوم شامل 393 محکوم ایرانی به کشور وارد و 665 محکوم خارجی به کشور متبوع خود بازگرد

101 مهاجر غیرقانونی پاکستان از ایران بازگردانده شدند

اسلام آباد - ایرنا - یک رسانه پاکستانی روز شنبه نوشت: 101تبعه این کشور به جرم ورود غیرقانونی به ایران از طریق گذرگاه مرزی تفتان (هم مرز با شهر میرجاوه ایران) به نیروهای مرزبانی پاکستان تحویل داده شدند.

مدیرکل امور اتباع و مهاجران خارجی استان قم منصوب شد

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان قم توسط استاندار قم معرفی شد و بر این اساس، عباس شیرمحمدی که در دولت اول روحانی هم مدیرکل این اداره بود، به سمت سابق خود بازگشت.]]>

استاندار یزد: جامعه پذیری اتباع بیگانه نیازمند توجه ویژه است

یزد - ایرنا - استاندار یزد با تاکید بر توجه به اجرای طرح ساماندهی اتباع بیگانه در استان، برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی برای تقویت جامعه پذیری اتباع و مهاجران در مشارکت با جامعه هدف، تشکل ها و معتمدان این حوزه را مورد تاکید قرار داد.

بکارگیری کارگران اتباع خارجی غیر قانونی است/تعیین تکلیف واحدهای راکد در شهرکهای صنعتی

استاندار مازندران گفت: بکارگیری اتباع خارجی در شالیکوبی ها غیر قانونی است ؛ نیروی انتظامی و بسیج در قالب طرح ضربتی در این زمینه وارد شود ،تا با خروج آنان زمینه اشتغال کارگران بومی فراهم می شود.]]>

"نسل‌کشی کل‌ها" توسط شکارچیان خارجی در قرق علی‌آباد یزد + تصاویر

مدیریت اراضی ملی کشور با وساطت سازمان حفاظت محیط زیست از سوی وزارت جهاد کشاورزی به شکارچیان واگذار می‌شود تا در این مناطق که حالا قرق خصوصی نامیده می‌شوند برای شکار اتباع خارجی مجوزهای 30هزار یورویی شکار صادر کنند.

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی قم معارفه شد

قم - ایرنا - مدیرکل جدید امور اتباع و مهاجرین خارجی استان قم، در جلسه ای با حضور استاندار قم معارفه شد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی: بریتانیا در مواجهه با ایران صداقت ندارد

تهران-ایرنا-رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: بیانیه اخیر وزارت خارجه بریتانیا مبنی بر ناامن بودن ایران برای اتباع خارجی و دوتابعیتی نشان از بی صداقتی دولت این کشور است.

‌جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی؛ مهمترین اولویت اقتصادی کشور

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ای وزیر کشور گفت: مهمترین اولویت کشور در بخش اقتصادی جلوگیری از تعطیلی واحدهای تولیدی و بازگشت واحدهای تعطیل شده به چرخه تولید است.

تاکید وزیر صمت بر نبود نگرانی برای تامین کالاهای اساسی در کمیسیون امنیت ملی مجلس

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به صحبت‌های وزیر صمت در جلسه امروز این کمیسیون گفت: آقای رحمانی در این جلسه تاکید کرد که نگرانی از جهت تأمین کالاهای اساسی در کشور وجود ندارد.

هشدار آمریکا به اتباع خود در عراق

سفارت آمریکا در بغداد از اتباع این کشور خواسته است در سایه افزایش تنش‌ها، از حضور در اماکن عمومی در عراق خودداری کنند.

تحریم‌ها ذره‌ای از محبت ایرانیان به اتباع خارجی نمی‌کاهد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به فرهنگ نوع‌دوستی ایرانیان و آموزه‌های دینی مسلمانان و خصوصا فرهنگ مردم استان سمنان گفت: تحریم‌ها ذره‌ای ازمهربانی و محبت ایرانیان به اتباع خارجی و خصوصا همزبانان افغان نمی‌کاهد.

جلوگیری از عرضه 24 تن برنج دولتی با قیمت آزاد در کاشمر

مشهد- ایرنا- فرمانده انتظامی کاشمر گفت: با ورود به موقع پلیس از توزیع 24 تن برنج خارجی وارد شده با ارز دولتی به قیمت آزاد در این شهرستان جلوگیری شد.