خوزستان گلوگاه فعالیت‌های دشمنان است

اهواز- فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج)خوزستان گفت: استان خوزستان به عنوان گلوگاه فعالیت‌های دشمنان است ولی اقدامات مؤثری برای حراست و حفاظت از مرزهای این استان صورت می‌گیرد.مطالب مرتبط

خوزستان گلوگاه فعالیت‌های دشمنان است

اهواز- فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج)خوزستان گفت: استان خوزستان به عنوان گلوگاه فعالیت‌های دشمنان است ولی اقدامات مؤثری برای حراست و حفاظت از مرزهای این استان صورت می‌گیرد.

تشکیل کارگروهی برای شناسایی گلوگاه‌های فساد در ادارات استان گلستان

رئیس کل دادگستری استان گلستان از تشکیل کارگروهی برای شناسایی گلوگاه‌های فساد در ادارات این استان خبر داد و گفت: این کارگروه ذیل شورای قضائی استان فعالیت می‌کند و وظیفه آن اعلام اولویت‌های برخورد با فساد و ارائه راهکارهای عملی برای پیشگیری از بروز فساد است

مبارزه با آفات عمومی در زمین‌های کشاورزی گلوگاه

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گلوگاه: مبارزه با آفات عمومی پارسال در ۶۴۵هکتار زمین‌های کشاورزی شهرستان گلوگاه انجام شد.

یک هزار و 150 باشگاه ورزشی در خوزستان فعالیت می کنند

اهواز – ایرنا - معاون توسعه ورزش اداره ‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت: یک هزار و 150 باشگاه ورزشی در خوزستان فعالیت، و به ورزشکاران خدمات ارایه می دهند.

دشمنان به دنبال تضعیف وضعیت حجاب در کشور هستند

قزوین - ایرنا -مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان قزوین گفت: امروز دشمنان اسلام و ایران در زمینه های مختلفی در حال فعالیت هستند که یکی از مهمترین آنها تضعیف وضعیت حجاب در کشور است.

6 دستگاه حفاری در خوزستان فعالیت خود را از سر گرفتند

اهواز-ایرنا- مدیر بهداشت، ایمنی و محیط زیست پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و فوریت های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران گفت: با کنترل و کاهش سیلاب، شش دستگاه حفاری در موقعیت های مناطق نفتخیز جنوب و حوزه نفتی غرب کارون در خوزستان فعالیت خود را از سر گرفتند.

تغییر ساعت اداری در خوزستان

فعالیت ادارات خوزستان از اول خرداد ماه تغییر می یابد.

امکان جذب بیشتر سهمیه قیر رایگان برای خوزستان فراهم شد

اهواز - ایرنا - استاندار خوزستان گفت:وزارت راه و شهرسازی با توجه به ضرورت فعالیت عمرانی در محلات مصوب طرح بازآفرینی شهری ، امکان جذب بیشتر سهیمه قیر رایگان از سوی شهرداری ها را در خوزستان فراهم کرده است.

اتحاد، رمز پیروزی در برابر دشمنان است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به آرایش نظامی دشمن در برابر نظام جمهوری اسلامی گفت: بر تمامی آحاد مردم بالاخص نیروهای مسلح واجب است تا با وحدت و همدلی به مقابله با تهدیدات دشمنان بپردازند، چرا که اتحاد رمز پیروزی بر دشمنان است.]]>

اتحاد، رمز پیروزی در برابر دشمنان است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به آرایش نظامی دشمن در برابر نظام جمهوری اسلامی گفت: بر تمامی آحاد مردم بالاخص نیروهای مسلح واجب است تا با وحدت و همدلی به مقابله با تهدیدات دشمنان بپردازند، چرا که اتحاد رمز پیروزی بر دشمنان است.

مراسم معارفه فرمانده جدید مرزبانی خوزستان

فرمانده مرزبانی کشور گفت : با استفاده از مرزهای کشورمان می توانیم تحریم دشمنان را با شکست مواجه کنیم.

ملت ایران در برابر تحرکات و فشارهای دشمنان ایستادگی کنند

نماینده ولی فقیه در استان کردستان گفت: باید در جلوی تحرکات و فشارهی دشمنان مقابله و ایستادگی کرد.

فشار‌های دشمنان، جنگی تمام عیار است

رئیس جمهور فشارهای سیاسی و اقتصادی دشمنان علیه ایران اسلامی را یک جنگ تمام عیار و بی سابقه خواند.

مقاومت مردم همواره دستاوردی مهم در برابر توطئه دشمنان

مقاومت مردم و دولت برای حفظ خون شهدا و ارزش‌های انقلاب اسلامی نمی‌گذارد که دشمنان نگاه چپ به این مرز و بوم کنند.

چشمان همیشه بیدار کارکنان پدافند هوایی، دشمنان را مأیوس می‌کند

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا(ص) با تاکید بر اینکه کارکنان پدافند هوایی خط مقدم مقابله با تهدیدات دشمنان هستند، اظهار کرد: چشمان همیشه بیدار کارکنان پدافند هوایی، دشمنان را مأیوس می‌کند.

باوحدت،عزت وروحیه انقلابی درمقابل دشمنان می‌ایستیم

امام جمعه زنجان در میعادگاه جمعه شهر زنجان وحدت ، عزت و روحیه انقلابی را عامل ایستادگی در مقابل دشمنان نظام دانست

ضرورت مقاومت دربرابر بدعهدی دشمنان/نباید به اروپایی ها اعتماد کرد

تبریز- عضو مجلس خبرگان رهبری بر ضرورت مقاومت و ایستادگی در برابر بدعهدی دشمنان تاکید کرد و گفت: آمریکا و ترامپ به اهداف خود در برجام نمی رسد.

اتحاد رمز پیروزی بر دشمن است

تهران- ایرنا- رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: بر تمامی آحاد مردم بالاخص نیروهای مسلح واجب است تا با وحدت و همدلی به مقابله با تهدیدات دشمنان بپردازند، چرا که اتحاد رمز پیروزی بر دشمنان است.

آیت‌الله سبحانی: خطر منافقان بیشتر از دشمنان خارجی است

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه برخی معتقدند بیش از دوهزار آیه قرآن در مورد نفاق موجود است، گفت: خطر منافقان بیشتر از دشمنان خارجی است و ما در انقلاب این مسئله را تجربه کردیم.

اخلال در تامین امنیت غذایی کشور از اهداف دشمنان است

سمنان- ایرنا- رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: یکی از برنامه های دشمنان نظام اسلامی ایجاد اختلال و مشکل در امنیت غذایی کشور است.