تهدید عضو شورای شهر تهران به سؤال از حناچی

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، حناچی را به دلیل عدم پاسخگویی به تذکرش، تهدید به سؤال از شهردار تهران کرد.مطالب مرتبط

تهدید عضو شورای شهر تهران به سؤال از حناچی

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، حناچی را به دلیل عدم پاسخگویی به تذکرش، تهدید به سؤال از شهردار تهران کرد.

تذکر به حناچی درباره کاهش حوزه‌های معاونت‌های شهرداری تهران

عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص ماده واحده الزام شهرداری تهران به اصلاح ساختاری و کاهش حوزه‌های معاونت‌های شهرداری تهران به حناچی هشدار داد.]]>

تهدید کارکنان شهرداری در پی تذکر یک عضو شورای شهر تهران

عضو کمیسیون فرهنگی ــ اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران از تهدید برخی کارکنان شهرداری بعد از تذکرش مبنی بر نحوه عقد قراردادشان خبر داد.

فارس من | طرح سؤال از شهردار مسجدسلیمان با 99 سؤال در دستور کار قرار دارد

عضو شورای تهران: معترضان قراردادهای سازمان ورزش تهدید شدند

تهران-ایرنا-رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که معترضان به نحوه قراردادهایشان در سازمان ورزش شهرداری طی روزهای اخیر توسط افرادی تهدید شده اند.

عضو شورای تهران: معترضان قراردادهای سازمان ورزش تهدید شدند

تهران-ایرنا-رئیس کمیته ورزش شورای اسلامی شهر تهران اعلام کرد که معترضان به نحوه قراردادهایشان در سازمان ورزش شهرداری، تهدید شده اند.

واکنش شورای شهر تهران به انتصاب استاندار معزول شده گلستان در شهرداری تهران

اعضای شورای شهر تهران به انتصاب سید مناف هاشمی استاندار معزول شده گلستان از سوی حناچی به عنوان مشاور شهردار واکنش نشان دادند.

عضو شورا: شهرداری تهران اولویت خود را مشخص نکرده است

تهران- ایرنا- رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران گفت: حناچی هنوز استراتژی لازم جهت تدوین محورهای اولویت دار این نهاد را مشخص نکرده است.

حناچی: فضاهای فرهنگی تهران افزایش می یابد

تهران- ایرنا- شهردار تهران با اشاره به حمایت مدیریت شهری از ایجاد فضاهای فرهنگی و تاریخی در تهران گفت: با حمایت شورای اسلامی شهر تهران این فضاها در پایتخت افزایش می یابد.

حناچی: فضاهای فرهنگی تهران افزایش می یابد

تهران- ایرنا- شهردار تهران با اشاره به حمایت مدیریت شهری از ایجاد فضاهای فرهنگی و تاریخی در تهران گفت: با حمایت شورای اسلامی شهر تهران این فضاها در پایتخت افزایش می یابد.

گلایه هاشمی از مجلس و دولت در دومین سالروز تشکیل شورای پنجم

رییس شورای اسلامی شهر تهران با بیان اینکه شورای شهر بهترین ابزار برای تثبیت اراده مردم در اداره جامعه است، گفت: حمایت مردم از شورای اسلامی شهر یک فرصت استثنایی است نه یک تهدید که در صورت عدم استفاده صحیح از آن موجب یاس و ناامیدی و عدم تکرار آن می‌شود.

سلطانی‌فر: زیر سؤال بردن همه چیز با یک شکست، عین بی‌انصافی و بی‌عدالتی است

مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان گفت: اینکه هر کسی شکست بخورد و بخواهد همه چیز را زیر سؤال ببرد، عین بی‌انصافی و بی‌عدالتی است.

احتمال طرح سؤال از شهردار در خصوص تعدیل نیروهای همشهری

عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران نسبت به بی‌توجهی شهردار به تذکر نحوه تعدیل نیرو در شهرداری تذکر داد و گفت: اگر پاسخ به تذکرم داده نشود، مجبورم به سمت طرح سوال از شهردار بروم.

جمعیت شاغلین سودان، شورای نظامی انتقالی را تهدید کرد

جمعیت شاغلین سودان شورای نظامی انتقالی این کشور را تهدید کرده و اعلام نمود که قصد دارد مهلت زمانی مشخصی را به این شورا برای عمل به خواسته‌هایش مبنی بر انتقال قدرت به غیرنظامیان بدهد.

حناچی: شغل بسیاری از کارکنان شهرداری تهران از نوع مشاغل سخت است

انتشار حقوق دریافتی مدیران شهرداری /حقوق حناچی چقدر است؟

رئیس کمیته شفافیت شورای شهر تهران از انتشار حقوق دریافتی مدیران شهرداری تهران در سامانه شفافیت خبر داد.

تهران همزمان با تهدید و فشار مذاکره نمی‌کند

سفیر ایران در سازمان ملل اعلام کرده است این کشور مذاکره همراه با فشار و تهدید را نخواهد پذیرفت.

دیپلماسی حکیمانه و عالی در تهران بر مبنای قدرت قهرمانانه عمل می کند

تهران- ایرنا- دستیار ویژه رییس مجلس شورای اسلامی و مدیر کل امور بین الملل با بیان اینکه تهدید به جنگ از سوی آمریکا با هدف وادار کردن ایران برای مذاکره نابرابر صورت می گیرد، تاکید کرد: دیپلماسی حکیمانه و عالی در تهران بر مبنای قدرت قهرمانانه عمل می کند.

فاضلاب شهرستان دماوند سد ماملو را تهدید می کند

تهران-ایرنا- معاون فنی و عمرانی فرماندار شهرستان دماوند با اشاره به اهمیت حفاظت از سدهای تامین کننده آب شرب تهران، گفت: در صورتی که فاضلاب دماوند به صورت بهداشتی دفع نشود، علاوه بر آب سد ماملو ،آب شرب شهرستان را نیز تهدید می کند.

ارسال 5 هزار پاسخ به سؤال استاندار قم