چرا شهردار تهران وظایف شرکت شهربان را به یگان حفاظت واگذار کرده است

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران در واکنش به تصمیمات اداری شهرداری تهران و جابجایی سازمان‌‌ها و دستگاه‌ها گفت: مطلع شدیم که شهردار تهران در جلسه شورای اداری وظایف شرکت شهربان و حریم‌بان را به یگان حفاظت شهرداری واگذار کرده است.مطالب مرتبط

نگه داری از منطقه حفاظت شده قلاجه به محیط زیست واگذار شد

معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری گیلانغرب گفت: در راستای صیانت و حفاظت از منطقه حفاظت شده قلاجه که نادرترین گونه‌های گیاهی وجانوری را درخود جای داده حفاظت از این منطقه به محیط زیست واگذار شد.

یکی از وظایف اساسی شهرداری رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی است

کرمان - شهردار کرمان با بیان اینکه یکی از وظایف اساسی شهرداری رسیدگی به مسائل و دغدغه‌های اجتماعی است، گفت: سعی کرده ایم در این دوره شهرداری به مسائل اجتماعی فرهنگی به صورتی ویژه توجه شود.

دستگیری سارق سابقه‌دار در بیمارستان میلاد

فرمانده یگان های حفاظت فیزیکی پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری مردی خبر داد که اقدام به سرقت از بیماران و همراهانشان در بیمارستان میلاد تهران کرده بود.

یک حلقه مار و یک قلاده توله گرگ در رباط کریم به طبیعت بازگشت

تهران- ایرنا- سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رباط کریم گفت: یک حلقه مار و یک قلاده توله گرگ توسط ماموران آتش نشانی به ماموران یگان حفاظت این اداره تحویل شد.

عرصه‌های ملی استان زنجان زیر ذره‌بین یگان حفاظت منابع طبیعی

انتصابات جدید در شهرداری تهران

تهران- ایرنا- شهردار تهران در احکام جداگانه ای رییس مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر و شرکت توسعه فضاهای فرهنگی شهرداری تهران را منصوب کرد.

کشف و ضبط یک لاشه قوچ وحشی

مأموران یگان حفاظت محیط زیست بستک یک شکارچی متخلف را دستگیر کردند.

صیادان غیرمجاز ماهی از سد نهند دستگیر شدند

تبریز- ایرنا- رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان هریس گفت : ماموران یگان حفاظت محیط زیست این شهرستان موفق به دستگیری 6 متخلف در حال صید غیرمجاز از آب های سد نهند شدند.

شکارچیان سازمان یافته در دام ماموران بم گرفتار شدند

کرمان - ایرنا - رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بم گفت: یک گروه شکارچی سازمان یافته و حرفه ایی که اقدام به شکار و فروش غیرقانونی گوشت حیوانات وحشی در شهرستان های بم و کرمان می کردند، توسط یگان حفاظت محیط زیست بم دستگیر شدند.

"عمارت شهرداری" در ساری، یک شهردار می خواست که انتخاب کردید

منتخبان مردم در شوراها وظایف خطیر و مهمی برعهده دارند و می توان این نهاد را موتور محرک توسعه همه جانبه در شهرها و روستاها عنوان نمود.]]>

شهردار تهران به تماشای «مردی در آینه» نشست

تهران- ایرنا- شهردار تهران، شب گذشته شنبه 28 ادریبهشت با حضور در تالار وحدت، نمایش «مردی در آینه» به کارگردانی علی سلیمانی را تماشا کرد.

شهردار تهران: امسال به جای سفیدبالک، پروانه ها به شهر آمدند

تهران- ایرنا- شهردار تهران با بیان اینکه به دلیل نزولات جوی و نیز تلاش همکارانمان در شهرداری آلودگی هوا کنترل شد گفت: همین امر باعث شد امسال به جای سفید بالک ها پروانه ها به شهر بیایند.

معادن به صاحبان اصلی و اهلیت‌دار واگذار شود

زنجان- ایرنا- استاندار زنجان با بیان اینکه معادن باید به صاحبان اصلی که اهلیت و قابلیت لازم را دارند واگذار شود، گفت: باید شناسنامه و مشخصات تمام معدن‌داران، احصا شده و با کسانی که با استفاده از رانت و دور زدن قانون، مجوز معدن اخذ کرده‌اند به شدت برخورد ش

پاکسازی گیاه مهاجم سنبل آبی در لنگرود از سرگرفته شد

لاهیجان-ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لنگرود گفت:پاکسازی دوباره گیاه مهاجم سنبل آبی از آبگیرها و کانال آبیاری رادارکومه این شهرستان توسط مأموران یگان حفاظت محیط زیست و پاسگاه محیط بانی چاف و چمخاله آغازشد.

رهاسازی یک راس میش وحشی در رودان

یگان حفاظت محیط زیست شهرستان رودان یک راس میش وحشی حدودا دوساله را در زیستگاه خود رها کرد.

کشف ۲ راس بز کوهی در رودان

ماموران یگان حفاظت محیط زیست رودان ۲ راس بز کوهی زنده از شکارچیان متخلف کشف کردند.

مشکلات پیاده راه ۱۷ شهریور همچنان پابرجاست/ نامه شورا به شهردار

دبیر کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران می‌گوید: برای حل مشکلات اهالی محل، قرار است نامه‌ای به شهردار تهران نوشته شود.

موزه-نقشه تهران در بخش نگهداری و حفاظت برتر شد

تهران- ایرنا- موزه- نقشه تهران وابسته به سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران (فاوا) در آیین نکوداشت روز جهانی موزه در بخش نگهداری و حفاظت برتر شد.

روش های نوین حفاظت از تنوع زیستی

تهران - ایرنا - برنامه سی و هفتمین زنگ آموزش سازمان حفاظت محیط زیست به موضوع روش های نوین حفاظت از تنوع زیستی اختصاص یافت که دوشنبه ( 30 اردیبهشت ) ساعت 9 در این سازمان برگزار می شود.

عضو شورای تهران: مسئولیت عزل و نصب‌ها برعهده شخص شهردار است

تهران- ایرنا- سید حسن رسولی عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به انتصاب سید مناف هاشمی استاندار معزول گلستان در شهرداری پایتخت گفت: مسئولیت عزل و نصب‌ها در شهرداری برعهده شخص شهردار است.